IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До ръководството на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пълен ташак. "Пременил се Илия, огледал се - пак в тия".
    Господи, колко мъка има на този свят........

    Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    И това с Previous close вместо Open - kaкто е в цял свят - също е много яко ....и заслужава да се патентова

    В отделен патент трябва да се оформи и Average-цената ,току-виж някоя вражеска борса го гепила и внедрила .

    Коментар


    • жалба в съда може да отмени Акта

      Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      КФН е една абсолютно невършеща работа организация имал съм вземане даване с нея и резултата беше 3 месеца ме мотаха на подаден сигнал за нарушение. Обясняваха ми сак писмото се е изгубило по пощата та за това се бавят и накрая на неоспорима нередност завъртяха един смешен отговор и нищо не свършиха.

      С две думи аз от умрел писмо не очаквам.

      Ако подам ще е жалба директно в БФБ и там съм подавал жалба вече не помня точно за какво.

      Голем чешит съм и нищо чудно много вероятно да пиша до някоя медия за случая и да се раздуха въпроса.

      Не одобрявам разделянето в двата сайта по никакъв начин.
      Имай предвид, че жалба до КФН или БФБ нормативно не е печеливш ход.
      Единствено жалба в съда може да отмени Акта, с който КФН е одобрила промяната в Правилника на съда.
      И трябва да докажеш, че лично страдаш от тази промяна.


      Не знам дали си имал допир с медии, но весникарчетата няма да искат да се задяват с КФН та ако въобще ти обърнат внимание и напишат нещо на 17 страница с малък шрифт ще е единствената ти полза.
      www.investor.bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение


        Нормално е някой от нас отначало леко да се объркат .

        Моята препоръка е списък с дружествата от BaSE маркет също да може да се тегли в ексел.
        Народа е 90% малоумен. Ни чете бюлетина на БФБ ни е чувал, че има втори сайт където да гледа. Изключително лошо ще се отрази цялата тази работа на дружествата в втория сайт.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от admi Разгледай мнение

          АКО КФН СЕ САМОСЕЗИРА И ВЪРНЕ ПРАВИЛАТА В ПРЕДИШНИЯТ ИМ ВИД, АЗ ЛИЧНО ЩЕ ИМ СЕ ИЗВИНЯ И ЩЕ ОТИДА ДА СТИСНА РЪКАТА НА МАВРОДИЕВ. Може и похвално писмо да им пратя.
          КФН е една абсолютно невършеща работа организация имал съм вземане даване с нея и резултата беше 3 месеца ме мотаха на подаден сигнал за нарушение. Обясняваха ми сак писмото се е изгубило по пощата та за това се бавят и накрая на неоспорима нередност завъртяха един смешен отговор и нищо не свършиха.

          С две думи аз от умрел писмо не очаквам.

          Ако подам ще е жалба директно в БФБ и там съм подавал жалба вече не помня точно за какво.

          Голем чешит съм и нищо чудно много вероятно да пиша до някоя медия за случая и да се раздуха въпроса.

          Не одобрявам разделянето в двата сайта по никакъв начин.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Аз ли нещо недоглеждам или на Bull Shit сегмента всички оферти SELL Shit са за по 1-2 акциЙ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              А бе я не се обяснявай като нищо не разбираш грам.


              Нормално е някой от нас отначало леко да се объркат .

              Моята препоръка е списък с дружествата от BaSE маркет също да може да се тегли в ексел.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                Аз имам една препоръка: няма да е лошо да сложите по един линк на всеки от двата сайта, който да води към другия, защото поне в началото е напълно възможно да има хора, които не са наясно със съществуването на новия сайт.
                Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Два сайта са малко, за по-добро объркване направете представяне на няколко компании в сайта на НАП, те от там ще ги препратят по навик в сайта на НОИ, а там си знаят работата - препращане към Бюрото по труда и така... всички са доволни!
                Други няколко компании ги представете в сайта на Агенцията по преписванията, останалите към Здравната каса...
                Въобще, кадърна работа... Другаря Ленин би се гордял..
                Колеги,
                без да се обиждате, но не разбрахте ли че това е целта! Да се каже че на БФБ имаме примерно 60 емисии и всичките са търгуеми, поне веднъж седмично.
                За да успеят да я шитнат най-накрая борсата, на някой недогледал инвеститор.
                После ще погледне и какво има заметено под килимчето и ще открие втория сайт .
                Както е казал народа "Да им пикaя на идеята", ама на този номер не биха се хванали и най-голените шарани.




                Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                Само една хубава статия е необходима да се раздуха въпроса с дискриминацията и двата сайта и нищо чудно да го сменят шефа на БФБ а като се смени шефа почват и смените надолу.

                Първо ще се подаде една жалба да се обясни, защо е недопустимо да се обявява дневната търговия в 5 сайта. А после никакъв ти съд нещата отиват в медиите пък нека да се обясняват шефовете на БФБ пред медиите щото тепърва ще има много недоволни.

                И правете си сметката аз нямам акции в дискриминираните дружества да не говорим какъв вой ще наддадат акционерите там.
                Пред кого да се подаде тази жалба? Нали се сещаш, че лицето Мавродиев се е подписал лично, че приема промените в Правилника на БФБ за да се "разделят" дружествата.
                ГАРВАН ГАРВАНУ .........правилник не отменя


                АКО КФН СЕ САМОСЕЗИРА И ВЪРНЕ ПРАВИЛАТА В ПРЕДИШНИЯТ ИМ ВИД, АЗ ЛИЧНО ЩЕ ИМ СЕ ИЗВИНЯ И ЩЕ ОТИДА ДА СТИСНА РЪКАТА НА МАВРОДИЕВ. Може и похвално писмо да им пратя.
                www.investor.bg

                Коментар


                • И това с Previous close вместо Open - kaкто е в цял свят - също е много яко ....и заслужава да се патентова

                  В отделен патент трябва да се оформи и Average-цената ,току-виж някоя вражеска борса го гепила и внедрила .
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Ще има ли някаква разлика в таксите, които компаниите ще плащат на Shit market и на BullShit market?
                    Ще има ли преминаване от Shit market на BullShit market и обратно и къде са написани условията за това, че не ми се търси в 65 сайта?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                      Ако не ги бяха отделили все едно нищо не е направено.
                      Все едно само да сменят имената на сегментите. Преди кой го интересуваше, че има
                      Официален пазар на акции сегмент "А"? Всички бяха в кюпа.
                      А бе я не се обяснявай като нищо не разбираш грам.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • На мен ми харесва новата разработка . Дори получих запитване от два крупни чуждестранни инвеститора,дали могат да вкарат 500 млн.долара в артии - новият дизайн им действал тонизиращо
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Само една хубава статия е необходима да се раздуха въпроса с дискриминацията и двата сайта и нищо чудно да го сменят шефа на БФБ а като се смени шефа почват и смените надолу.

                          Първо ще се подаде една жалба да се обясни, защо е недопустимо да се обявява дневната търговия в 5 сайта. А после никакъв ти съд нещата отиват в медиите пък нека да се обясняват шефовете на БФБ пред медиите щото тепърва ще има много недоволни.

                          И правете си сметката аз нямам акции в дискриминираните дружества да не говорим какъв вой ще наддадат акционерите там.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            Браво за новите сегменти.

                            Тотална излагация за отделянето им в два сайта.

                            Ако не ги бяха отделили все едно нищо не е направено.
                            Все едно само да сменят имената на сегментите. Преди кой го интересуваше, че има
                            Официален пазар на акции сегмент "А"? Всички бяха в кюпа.

                            Коментар


                            • Два сайта са малко, за по-добро объркване направете представяне на няколко компании в сайта на НАП, те от там ще ги препратят по навик в сайта на НОИ, а там си знаят работата - препращане към Бюрото по труда и така... всички са доволни!
                              Други няколко компании ги представете в сайта на Агенцията по преписванията, останалите към Здравната каса...
                              Въобще, кадърна работа... Другаря Ленин би се гордял..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                                Аз имам една препоръка: няма да е лошо да сложите по един линк на всеки от двата сайта, който да води към другия, защото поне в началото е напълно възможно да има хора, които не са наясно със съществуването на новия сайт.
                                Има такъв линк. Даже много добре е измислен.
                                Горе в полето за търсене като напишеш емисията ти казва, че е в другия сайт. Има и линк.

                                Коментар

                                Working...
                                X