IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупуване на вземания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Първо се научи какво продаваш, пък после пускай обяви. За твое сведение, такова понятие "записни заповеди" не съществува.
    ГЛУПОСТИ!
    Запис на заповед!
    как да кажа? ..може би обнародвано; "Записна заповед"
    "Записи на заповед" - "Записни заповеди"
    Грешка може би ,но струва ли си поради такава грешка да увеличаваш актива си на
    "Заслужил инвеститор"
    Дрън,дрън!
    Ако можеш помогни ...или си трай!!!!

    Коментар


    • Въпрос

      Имам питане моля за съвет..водих дълго време наказателно дело и най накрая приключи всичко в моя полза имам изпълнителен лист за 50.000 но с лихвите вече са над 120.000 подсъдимия се укри някъде и не можем да го издирим човека е паралия и до последно се надяваше че ще се измъкне но като му лепнаха и 4 години затвор се покри,така искам да знам има ли фирма на която мога така да се каже да продам това взимане защото ми писна да ходя по съдилища и тн..? Парите са доста и мисля че можем да бъдем доволни и двете страни. Благодаря предварително! оставям и номер за връзка 0897 73 74 82 Любо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Първо се научи какво продаваш, пък после пускай обяви. За твое сведение, такова понятие "записни заповеди" не съществува.
        Първо: много добре се знае за какво става на въпрос ,а ти не ме учи ..и тук съм се обърнал ,ако някой може да съдейства -да съдейства ,ако НЕ -си търсим друго !!!
        ~МЕЧО~

        Коментар


        • Записи на заповед, "Записни заповеди"... Първо не са това, което бяха преди, второ никога не са били това което трябва да бъдат.
          Пиене на студена вода му е майката и по-голямо внимание със следващи контрагенти.
          Иначе, никак няма да е лошо да има нещо като борса за вземания, но никой няма интерес да я създаде.
          Просто го няма вариантът Х да дължи на У, Z да дължи на Х и Z безпроблемно да плати на Х със сконтирано вземане от У.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
            Продавам 2 записни заповеди на стойност 22 хиляди лева и 30 хиляди лева с изпълнителен лист.
            Телефон за връзка-0897 33 51 17
            Първо се научи какво продаваш, пък после пускай обяви. За твое сведение, такова понятие "записни заповеди" не съществува.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Като гледам май е крайно време за специализиран затвор за длъжници... Вътре да отработват дължимото. За такъв затвор вече усилено се работи в Гърция. Скоро и в други европейски държави.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Продавам идеята,темата да бъде променена на .Риболов на шарани на гола кука.Аз също мога да се включа в новата тема.
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • Продавам 2 записни заповеди на стойност 22 хиляди лева и 30 хиляди лева с изпълнителен лист.
                  Телефон за връзка-0897 33 51 17
                  ~МЕЧО~

                  Коментар


                  • Запис на Заповед за 17000 лв срещу фирма. Пуснат е изпълнителен лист и се намира при съдия изпълнител.
                    0888347011
                    Огнян Велков

                    Коментар


                    • Продавам Запис на заповед към физическо лице на стойност 4200 лв. и падеж 03.2012 г.

                      Коментар


                      • Продавам Изгодно Вземане

                        Издаден Изпълнителен Лист за сумата от 12.500 лева срещу фирма от гр.Добрич влязъл в сила май 2012 год.При интерес sidi_91@abv.bg

                        Коментар


                        • Здравейте, искам да попитам за евентуално изкупуване на вземане от физически лица? Имам издаден изпълнителен лист от ЧСИ на базата на запис на заповед за 10 000 €.

                          Коментар


                          • И аз така

                            Здравейте,
                            ако някой има координати на фирма, която изкупува вземания от физически лица - моля да пише на мейл ykolevski@gmail.com
                            Благодаря

                            Коментар


                            • ZAEMI I OT MEN

                              Здравейте!
                              имам две лица които ми дължат пари.За едното имам нотариялно заверен договор на стойност 1000лв.Циганин от квартал Хладилника.
                              Другото ще се доказва явно в съда със свидетели на стойност 2000лв пак на бивш мои прияетел от същия квартал.
                              Каква цена предлагата за откупуването на нотариялно заверения договор и евентуално някакво съдействие за второто и каква е офертата за него за да се спестят годините разтокаване по съдилища?!
                              Last edited by X_Y; 04.05.2012, 13:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al_stefanov Разгледай мнение
                                Физическо лице е. И най вероятно си урежда трудовите му възнаграждения да не минават по банков път, защото не използва банки(сметките са празни)
                                Може работодателят да му удържа автоматично от заплатата без значение как му е дава. Пробвай!

                                Коментар

                                Working...
                                X