IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупуване на вземания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Заяждате ли се или имате предложение?

    Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    след самопризнанията колко години му дадоха
    Човека си призна в съда, пред съдията по време на делото, че наистина ми дължи толкова и се разпоредиха, че трябва да ми ги върне. Имам писменото решение на делото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pcconsult Разгледай мнение
      Длъжника е осъден от варненски съд. Направил е самопризнания. Очаквам предложения. Имам съдебно решение. За контакт: 0988888447
      след самопризнанията колко години му дадоха

      Коментар


      • Продавам дълг от частно лице на стойност 3500лв.

        Длъжника е осъден от варненски съд. Направил е самопризнания. Очаквам предложения. Имам съдебно решение. За контакт: 0988888447

        Коментар


        • Скоро ще имате бая работа

          Коментар


          • Коин Консулт-събиране на вземания

            Коин Консулт е специализирано в събиране на вземания и правно обслужване на търговски дружества.
            В компанията работят екип от адвокати, юристи и финансисти с опит в областта на извършваните от дружеството услуги.

            Коин Консулт предоставя на своите Клиенти правни консултации и обслужване в областта на облигационното, търговското, вещното, наследственото, трудовото и административното право.

            Коин Консулт предлага на своите клиенти събиране и изкупуване на вземания като можем да поемем за наша сметка всички разходи, свързани със събиране на вземането в това число държавни такси, адвокатски хонорари и др. По този начин Клиентът не се обременява със заплащането на допълнителни разноски, а нашето възнаграждение получаваме след събиране на вземането.

            Коин Консулт извършва регистрация на еднолични търговци и всички видове търговски дружества, както промяна на техните обстоятелства, преобразуване и ликвидация, регистрация на обединения на търговци (холдинг, консорциум), регистрация по ЗДДС, регистрация на търговска марка, регистрация на администратор на лични данни.

            Политиката на дружеството е насочена към предоставяне на ефективни услуги като най-важно за компанията е оценката на нашите Клиенти.



            Нашият адрес
            гр. София, 1303, ул. "Позитано" № 15, ет 1
            http://coin.bg/


            office@coin.bg
            тел.: 02/987 77 97
            0887 396 669


            събиране на вземания,събиране на задължения,събиране на дългове,изкупуване на вземания,изкупуване на задължения,изкупуване на дългове,цесия,правно обслужване,юридически консултации,адвокатска кантора
            Attached Files

            Коментар


            • СЪБИРАНЕ И ИЗКУПУВАНЕ НА ВЗЕМАНИЯ

              Здравейте,

              Аз личнo използвах Коин Консулт- фирма за Изкупуване на вземания , и сам много доволен от техните услуги! http://coin.bg/kontakti/

              Коментар


              • Пак казвам, няма кой да купи ЗЗ и за 10% от цената. Каква е гаранцията, че те не са издадени от някой живеещ постоянно в чужбина или "поемателят" не е преписал имената на задължените лица от некролози и с тях е направил Записите?

                Ние купуваме изпълнителни листи, когато в съда е доказано вземането.
                Записите на заповед могат да се вземат за събиране или да се джиросат, но плащането да стане след получаване на изпълнителния лист.

                Ако имате нешо сериозно за продаване или събиране - incaso.bg или на 0888 721 738.
                Last edited by Ivanov_P; 22.08.2014, 08:24.
                Изкупуване на вземания - incaso.bg

                Коментар


                • Първоначално изпратено от batmiro Разгледай мнение
                  Имам да събирам вземане от физическо лице за над 100 000 евро, на което всяка година се начисляват лихви. Лицето е осъдено на всички инстанции. Продавам дълга на 15% от сумата. Някой знае ли подобна фирма която да изкупува такъв вид вземания?
                  Това е криминално. За едни кирливи 15К. си готов да жертваш човека.
                  Нали знаеш че тези фирми... са мутри, които ще го потрошат и за 2 000 евро
                  Няма как да избягаш от кармичния отпечатък в ума братко, ако си свършил тази глупост, ще ти се върне.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • ПРОДАВАМ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА

                    Продавам задължения на физически лица към юридическо лице на обща стойност от 18 000 лв.
                    Продавам ги за 35 % от стойността им. Т.е за около 6 300 лв (общо).

                    Възможна е договорка в цената .

                    Всички документи са налични , изрядни и в срокове

                    Телефон за връзка : 0877908818
                    Last edited by eibien; 27.03.2014, 14:21.

                    Коментар


                    • Никой не купува записи на заповед(ЗЗ). Това е по две причини, първата е, че всеки може да изработи достатъчно записи без никакво покритие и да ги продаде на 10-15% от стойността им, каято реално е нула. Това е известно от както са измислени записите на заповед и затова идва и втората причина да не се продават ЗЗ - продавачът отговаря солидарно с длъжника пред купувача.
                      Това означава, че когато се продаде един ЗЗ който струва 100000Е за 15000Е, купувачът само ще потрие ръце и ще поиска парите от двамата. Всичките, не 15000Е.

                      Който има ЗЗ трябва да потърси специализирана фирма в областта и да сключи договор с тях. Обикновенно ЗЗ се джиросва на фирмата, която събира вземането при определени между страните условия. Така продавачът е защитен от договора, а фирмата събира дълга срещу съответно възнаграждение.
                      Изкупуване на вземания - incaso.bg

                      Коментар


                      • Имам да събирам вземане от физическо лице за над 100 000 евро, на което всяка година се начисляват лихви. Лицето е осъдено на всички инстанции. Продавам дълга на 15% от сумата. Някой знае ли подобна фирма която да изкупува такъв вид вземания?

                        Коментар


                        • Събиране на дългове

                          Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                          Имате Л.С.
                          Имам запис на заповед за 40 000лв и издаден изпълнителен лист.Завел съм дело въз основа на изпълнителния лист.Длъжникът даде веднъж 10 000 лв и от тогава вече 2 години само лъже за останалите пари,а с лихвите и т.н. са станали 50 000 лв.
                          Можете ли да помогнете?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lubostar Разгледай мнение
                            Имам питане моля за съвет..водих дълго време наказателно дело и най накрая приключи всичко в моя полза имам изпълнителен лист за 50.000 но с лихвите вече са над 120.000 подсъдимия се укри някъде и не можем да го издирим човека е паралия и до последно се надяваше че ще се измъкне но като му лепнаха и 4 години затвор се покри,така искам да знам има ли фирма на която мога така да се каже да продам това взимане защото ми писна да ходя по съдилища и тн..? Парите са доста и мисля че можем да бъдем доволни и двете страни. Благодаря предварително! оставям и номер за връзка 0897 73 74 82 Любо
                            За какво ти е да го издириш и за какво ти е фирма? Ако човекът има активи ти трябва просто да издириш някой съдебен изпълнител и да му дадеш изпълнителния лист..

                            Първоначално изпратено от trojan1973 Разгледай мнение
                            Продавам Запис на Заповед към физическо лице на стойност-3000лева. /изпълнителен Лист от ЧСИ,Нотариално заверен договор/ Търся-1500лева. Смятам че сделката е добра! Тел за контакт 0988833516

                            А някаква информация за платежоспособността на това физическо лице? Или е излишно - койт' играй пичели

                            Коментар


                            • Продавам Запис на Заповед

                              Продавам Запис на Заповед към физическо лице на стойност-3000лева. /изпълнителен Лист от ЧСИ,Нотариално заверен договор/ Търся-1500лева. Смятам че сделката е добра! Тел за контакт 0988833516

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
                                ГЛУПОСТИ!
                                Запис на заповед!
                                как да кажа? ..може би обнародвано; "Записна заповед"
                                "Записи на заповед" - "Записни заповеди"
                                Грешка може би ,но струва ли си поради такава грешка да увеличаваш актива си на
                                "Заслужил инвеститор"
                                Дрън,дрън!
                                Ако можеш помогни ...или си трай!!!!
                                Не че искам да се заяждам, но едно е на документа да пише "Запис на заповед", съвсем друго да пише "Записна заповед". Второто, както и всички други простотии, които си написал не пораждат никакви правни последици. 535, 536 ТЗ

                                Коментар

                                Working...
                                X