IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупуване на вземания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Събиране на вземане

    Здравейте, може ли някой да ме посъветва как можем да си вземем парите най-бързо от фирма за извършена услуга на стойност 4700 лв. /имам всички нужни документи, подпечатани и подписани /като фирмата в момента има незапорен капитал от 4000 лв.
    Благодаря

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
      Ето една:
      Избори идват - сещай се
      По тази логика, колекторските фирми веднъж на 4 години ще успеят от /или за/ длъжник да вземат едни 50 лв. Да не са 4 години а две години - президент, парламент.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stanis Разгледай мнение
        кажи някоя че ми стана интересно
        Ето една:
        Избори идват - сещай се
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Има други начини за покриване до 100%.
          Колекторите имат толкова схеми, че ...
          кажи някоя че ми стана интересно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от невежата Разгледай мнение
            А някой от кредиторите пробвал ли е да предложи на длъжника да върне, примерно, 30% от дълга, колкото би получил от колекторска фирма? И с това въпросът с дълга да бъде приключен? Защото, ако съм такава фирма, не виждам смисъл да купувам дълг за 30% от неговата стойност, за да търся 100%, при положение, че няма как да ги получа? А пък ако кредитора ми го пробутва на мен тоя дълг за 30%, това означава(по подразбиране), че въпросният длъжник явно не разполага дори с тия 30%!
            Има други начини за покриване до 100%.
            Колекторите имат толкова схеми, че ...
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • А някой от кредиторите пробвал ли е да предложи на длъжника да върне, примерно, 30% от дълга, колкото би получил от колекторска фирма? И с това въпросът с дълга да бъде приключен? Защото, ако съм такава фирма, не виждам смисъл да купувам дълг за 30% от неговата стойност, за да търся 100%, при положение, че няма как да ги получа? А пък ако кредитора ми го пробутва на мен тоя дълг за 30%, това означава(по подразбиране), че въпросният длъжник явно не разполага дори с тия 30%!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
                Няколко по-якички приятели ще ти свършат работа
                Нали вече не можело така - полицията прибирала дори, ако само се оплаче, че го притесняваш...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от insensibility Разгледай мнение
                  Някой да знае фирма, която изкупува вземания от физически лица?
                  Няколко по-якички приятели ще ти свършат работа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от insensibility Разгледай мнение
                    Някой да знае фирма, която изкупува вземания от физически лица?
                    балъци нема

                    Коментар


                    • RE

                      Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Фирми да искаш - много са, длъжниците които да имат пари обаче са кът. Стандартно не връщат защото нямат и много е рядко да имат пък да не връщат - съотношението е под 1 към 10. Имам да вземам от една такава фирма на собствениците съм им дал пари по човешки защото бяха закъсали и все нямат и те да ми ги върнат. Знам че имат желание да ги върнат и се чувстват неудобно, но настина нямат - този бизнес е смотан.
                      Да бе, неудобно им било... и моите бяха така... "Вервайте ми!" Смятам, че всеки като го попритиснат, ще намери! Зависи от натиска и какво има да губи!

                      Коментар


                      • insensibility

                        Фирми да искаш - много са, длъжниците които да имат пари обаче са кът. Стандартно не връщат защото нямат и много е рядко да имат пък да не връщат - съотношението е под 1 към 10. Имам да вземам от една такава фирма на собствениците съм им дал пари по човешки защото бяха закъсали и все нямат и те да ми ги върнат. Знам че имат желание да ги върнат и се чувстват неудобно, но настина нямат - този бизнес е смотан.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • изкупуване на вземания

                          Някой да знае фирма, която изкупува вземания от физически лица?

                          Коментар


                          • Продавам вземане от физическо лице..Имам изпълнителен лист от 2016 за 30 000лв. + лихви и съдебни такси.
                            Продавам дълга общо за 7000лв. гр.София-0877684565
                            Last edited by MMMMMMMM; 27.04.2018, 07:12.

                            Коментар


                            • ПРОДАВАМ ВЗЕМАНЕ

                              Продавам вземане от физическо лице.Вземането е за 17000 лева.Продавам го до 50% от вземането.Ако някой прояви интерес относно вземането може да се свържи с мен на тел.0895471667.
                              Last edited by ррррр; 05.02.2016, 16:14.

                              Коментар


                              • продавам вземане

                                Здравейте!
                                Желая да продам вземане от физическо лице, което съм наследил от покоен родител. Вземането е за 14 000 лева(оставаща сума за вземане). Има съдебно решение и длъжникът изплаща по 50 лева всеки месец. Склонен съм на взаимноизгодна договорка относно параметрите по продажбата на вземането. Ако има заинтересовани телефон за контакт 0885853375 - Димов

                                Коментар

                                Working...
                                X