IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся следните български юбилейни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
    Пундьо,/много точен ник си си избрал/,продължавай да набиваш паричките в БГ имоти.Аз като голям сривлю си менкам монетките за неща маалко на северозапад от БГ щото и там нещо имало спад разправят.
    Па след някоя и друга годинка може сравним кашона в сънито с чуждите кашони.........
    а между другото между злата и нумизматика има огромна инвестиционна разлика.
    Ако ти стигат двете магистратури може да си направиш графика как се движи стойността на определен тип монета ,/картина или друг търгуем антиквариат/ и имот за последните 10 години.
    Мнооого интересни и странни за теб неща ще видиш .
    ......................
    Лундьо , знам разликата много добре но двата таргета си приличат по това че не носят тукущ доход. Това ти ще го разбереш в някой друг живот. За такива лундьовци всичко е странно защото доста късно откриват топлата вода. Колко на северозапад? Да не ме излажеш че си инвестор в Холандия щото ще те изпържа на детектора на лъжата

    Коментар


    • А графиката е за 10 годинки по 2 причини:
      -за толкова време лесно ще откриеш данни по аукционите в нета
      -ако ползваш по дълъг период рискувам да ми тежиш на съвестта ,цифричките може да ти дойдат в повече.

      И да не пропуснеш лелеяните наеми в сметките.
      Last edited by al64ad; 19.11.2010, 21:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        За консумация на поредния ник-недоразумение , не съм правил спекула с имоти. Какво ми е останало ще информирам данъчните. Кой е тоя Пунди? Да не е един приятел който ви смущаваше мокрите сънища няколко лета?
        Както съм по традиция, всичко ще набивам в имоти и ще видим в дългосрочен план кой крив, кой прав кой ще живее в ниши със кашони на старини? Не ми трябват тези злата и тем подобни нумизматики, които не ми носят никакъв текущ доход. Затова ще ги шитна за нещо с такъв. Уакаримаска?
        Пундьо,/много точен ник си си избрал/,продължавай да набиваш паричките в БГ имоти.Аз като голям сривлю си менкам монетките за неща маалко на северозапад от БГ щото и там нещо имало спад разправят.
        Па след някоя и друга годинка може сравним кашона в сънито с чуждите кашони.........
        а между другото между злата и нумизматика има огромна инвестиционна разлика.
        Ако ти стигат двете магистратури може да си направиш графика как се движи стойността на определен тип монета ,/картина или друг търгуем антиквариат/ и имот за последните 10 години.
        Мнооого интересни и странни за теб неща ще видиш .
        Last edited by al64ad; 19.11.2010, 21:40.

        Коментар


        • За консумация на поредния ник-недоразумение , не съм правил спекула с имоти. Какво ми е останало ще информирам данъчните. Кой е тоя Пунди? Да не е един приятел който ви смущаваше мокрите сънища няколко лета?
          Както съм по традиция, всичко ще набивам в имоти и ще видим в дългосрочен план кой крив, кой прав кой ще живее в ниши със кашони на старини? Не ми трябват тези злата и тем подобни нумизматики, които не ми носят никакъв текущ доход. Затова ще ги шитна за нещо с такъв. Уакаримаска?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Виж ся ядка28 казвам за да стане ясно на всички един път и повче не- аз зор нямам. Мога да сменя , а мога и да си ги държа. Въобще не са ми на сърце каквито и да е краткосрочни движения. Така че аз или ще получа това което искам или няма да има каквато и да е сделка.
            2. Прави ми впечатление че "нумизматите" в този форум каквото и да им предложат им е скъпо и обект на критика и подигравки. Хайде нека те кажат кое наистина е скъпо за да се посмея и аз?
            Тези индивиди все повече почват да ми приличат на сривльовците и влогарите в имотните теми. Те искат с 20лв. да си купят имот.
            Има голяма доза прилика между двете категории.
            Даже съм сигурен че голяма част се припокриват
            Пунди ,само това ли ти остана от спекулата с имоти -семейните бижута и реликви???
            Иначе ,не знам кой е по-напред в момента -нумизматите/които имат на един лист от каталозите си по 2 студиа средно и могат да ги кешират за 15 дни ,понеже са си "набутали" парите не в имоти/, сривльовците и влогарите ИЛИ тия с обезценяващите се "активи" от тухли и бетон.
            Ама то за да разбереш ,че имота е стока или "актив" като всички останали и то бавноликвиден се иска и акъл ,не 2 магистратури.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Те искат с 20лв. да си купят имот.
              Сходно с това с има няма 10 бона днес да си вземеш студио по морето.

              Коментар


              • Виж ся ядка28 казвам за да стане ясно на всички един път и повче не- аз зор нямам. Мога да сменя , а мога и да си ги държа. Въобще не са ми на сърце каквито и да е краткосрочни движения. Така че аз или ще получа това което искам или няма да има каквато и да е сделка.
                2. Прави ми впечатление че "нумизматите" в този форум каквото и да им предложат им е скъпо и обект на критика и подигравки. Хайде нека те кажат кое наистина е скъпо за да се посмея и аз?
                Тези индивиди все повече почват да ми приличат на сривльовците и влогарите в имотните теми. Те искат с 20лв. да си купят имот.
                Има голяма доза прилика между двете категории.
                Даже съм сигурен че голяма част се припокриват

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
                  разкаратява тези от 22 карата на 14 ,за османските /без новотурските/ взема каквото му дадат, добавя семейните украшения и умножава по 31 -стигат за спретнат гараж .Среброто изобщо не го смятам -не стига за външното боядисване даже.
                  А относно нумизматичните стойности -има и VF за които и лично моя милост ще ти брои тлъсти суми .Всичко зависи от конкретната емисия и разни други "особености".
                  А и още нещо- "кухите лейки" на тоя тип пазар бързо се отсяват.Не е като при имотите- там му е грешката на лендъра
                  Правилно си натъртил че ства въпрос за чисто злато което съм пропуснал да отбележа
                  за останалата част също си много прав

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nicknja Разгледай мнение
                    Цената им горе долу е колкото е златото в тях.
                    Освен това немисля че са unc или ef и не са интересни за нумизмати. Ако случайно са били не мисля че ги е съхранявал както подобава т.е. пак сме на цената на златото.

                    Ако сме реалисти реалната цена е тази на която може да ги продаде. Купувачи всякакви - някоя куха лейка може и мезонет да му даде
                    разкаратява тези от 22 карата на 14 ,за османските /без новотурските/ взема каквото му дадат, добавя семейните украшения и умножава по 31 -стигат за спретнат гараж .Среброто изобщо не го смятам -не стига за външното боядисване даже.
                    А относно нумизматичните стойности -има и VF за които и лично моя милост ще ти брои тлъсти суми .Всичко зависи от конкретната емисия и разни други "особености".
                    А и още нещо- "кухите лейки" на тоя тип пазар бързо се отсяват.Не е като при имотите- там му е грешката на лендъра
                    Last edited by al64ad; 18.11.2010, 00:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                      Колко трябва да струват монетите на лорда?
                      Цената им горе долу е колкото е златото в тях.
                      Освен това немисля че са unc или ef и не са интересни за нумизмати. Ако случайно са били не мисля че ги е съхранявал както подобава т.е. пак сме на цената на златото.

                      Ако сме реалисти реалната цена е тази на която може да ги продаде. Купувачи всякакви - някоя куха лейка може и мезонет да му даде

                      Коментар


                      • Златото вече пада. Ако приемем че златото е любовника на жена ти, кое точно му пада и за колко време? Ако мислиш че съм парвеню дълбоко се лъжеш. Аз съм най-заземения който можеш да срещнеш.
                        ......................
                        Сега се сетих че трябва да ти се изниня. Пости са и трябва да бъдем смирени. Нека твоето его победи!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Първо съм сигурен че съм сто пъти по-образован от такъв завистлив дребен спекулант като теб с ник едно световно нищо поради факта че две магистратури вече ми идват в повече и второ- смешко си ти който никога за нищо няма мнение пари средства и възможности. Ако смешната ти глава мисли че аз някога съм бил брокер толкова по-зле за теб. Посредствен акъл - посредствени изводи - посредствени резултати.
                          Неудачник ако не си похвали се с нещо собствено? Сигурен съм че не можеш. Това го могат собствениците.
                          ...........
                          Сега ти видях послепис мизернико и ще ти отговоря, че за мен няма значение за кое колко ще взема защото не се интересувам от нумизматика или цена на материал.Единствено ме интересува за какво студио мога да заменя и цената на материала и цената на нумизматичната или антикварната стойност която ме интересува колкото първата. Анадъмно?
                          оо парвенюто се дразни...
                          отговорих ти веднъж- стигат за гараж ,НО БЕЗ ВРАТАТА.Не върви гаража на такъв образован новобогаташ да не е с врата с дистанционно поне.Още нещо ще трябва продадеш.И да побързаш щото златото пада...
                          Last edited by al64ad; 17.11.2010, 23:54.

                          Коментар


                          • Първо съм сигурен че съм сто пъти по-образован от такъв завистлив дребен спекулант като теб с ник едно световно нищо поради факта че две магистратури вече ми идват в повече и второ- смешко си ти който никога за нищо няма мнение пари средства и възможности. Ако смешната ти глава мисли че аз някога съм бил брокер толкова по-зле за теб. Посредствен акъл - посредствени изводи - посредствени резултати.
                            Неудачник ако не си похвали се с нещо собствено? Сигурен съм че не можеш. Това го могат собствениците.
                            ...........
                            Сега ти видях послепис мизернико и ще ти отговоря, че за мен няма значение за кое колко ще взема защото не се интересувам от нумизматика или цена на материал.Единствено ме интересува за какво студио мога да заменя и цената на материала и цената на нумизматичната или антикварната стойност която ме интересува колкото първата. Анадъмно?
                            Last edited by LANDLORD 31; 17.11.2010, 23:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Грешно се изразих, но ме подразни този "Гаврош". Подчертавам, че суха пара не искам, както и не ме интересува кое е с нумизматична стойност и кое само с такава на материала и кое с архивна като часовниците.
                              Подчертах термина нумизмати и мога да добавя антиквариати само поради факта, че тези стоки носят добавена стойност / като ви чета явно не и за България/ на ценни вещи. Боли ме фара кое е на материал и кое на рядка стойност. Аз искам студиото в Съни Бийч което поевтинява срещу златото и антикварните стоки които нарастват като цена в момента. Чакам момента на срещата. А клошовете може да си бълнуват, не ми пречат
                              Смешко ,мама и тате май не са имали парички да ти довършат образУванието и това ти пречи да вденеш ,че по-големи балъци от теб няма да намериш.Иначе идеята е интересна : да размениш бъдещ балон срещу продължаващ да спихва такъв.
                              Обаче има един проблем- много малко ти е капиталчето. В крайна сметка кво изкара от брокерстването ,че опря и до фамилните реликви ??

                              П .П Ако успееш да отговориш какво е тоталното противоречие в тези 2 твои изречения "тези стоки носят добавена стойност / като ви чета явно не и за България/ на ценни вещи. Боли ме фара кое е на материал и кое на рядка стойност."
                              ще приема ,че имаш завършено основно образование.
                              Last edited by al64ad; 17.11.2010, 23:42.

                              Коментар


                              • Грешно се изразих, но ме подразни този "Гаврош". Подчертавам, че суха пара не искам, както и не ме интересува кое е с нумизматична стойност и кое само с такава на материала и кое с архивна като часовниците.
                                Подчертах термина нумизмати и мога да добавя антиквариати само поради факта, че тези стоки носят добавена стойност / като ви чета явно не и за България/ на ценни вещи. Боли ме фара кое е на материал и кое на рядка стойност. Аз искам студиото в Съни Бийч което поевтинява срещу златото и антикварните стоки които нарастват като цена в момента. Чакам момента на срещата. А клошовете може да си бълнуват, не ми пречат

                                Коментар

                                Working...
                                X