IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся следните български юбилейни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    ....
    Да наемеш студио или да купиш студио?

    Коментар


    • Я и аз за ви попитам, може да има някой нумизмат. Някой интересува ли го 20 златни турски лири от 1923г. с лика на Ататюрк, 20 златни френски франка от 1907г.,с надпис свобода равенство братство и изобразен петел от едната страна сребърна руска рубла от 1843г. , сребърна френска монета от времето на ЛУИ ХІV, българска златна пендара от 23 карата с рождението на Иисус и кръщението му, както и няколко жълтици от времето на султан Махмуд ІІ.
      Предложението ми е за замяна със студио в Слънчев Бряг или Златни пясъци, защото се интересувам с предимство от имоти.
      .............
      Това + около 200гр. злато и толкова сребро


      ...
      Повече не давам за някакво си мизерно студийце от 20-30 квадрата с баня и тоалетна
      ...........
      Да не забравя най-много на втора линия море!
      Last edited by LANDLORD 31; 21.11.2010, 16:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Досега никой не ми е намекнал дори какво разбира под монета със скъпа нумизматична стойност. Никой не е споменал една такава
        Колега, аз се занимавам само с български монети и затова мога да ти кажа кое е скъпо от българските монети... примерно 1984та година има 2 сребърни образеца, същата година има едни сребърни проби 2, има една монета Людмилата с емблемите... това са само примерни. Има и още.

        Коментар


        • А какви са монетите? Я ме светнете за к'во иде реч?

          Коментар


          • Някой няма ли да предлага вече студио на морето. Може и да не е на Съни бийч. Айде компромис Само клошари ли има в тази тема?
            Досега никой не ми е намекнал дори какво разбира под монета със скъпа нумизматична стойност. Никой не е споменал една такава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
              стигат за свястна врата на гаража в който ще вкарваш файтона купен с парите от лендването..
              Говоря серозно!
              ТОЯ МЕ ХВЪРЛИ В ОРКЕСТЪРА С ТИЯ МОНЕТИ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Сурова ядка 28, подозирах, че си отраснал във Филиповци до околомръсното, но си запази студиото за теб. Сега зимата ще вържеш за контакт пружина на легло и ще имаш печка
                Знам че в циганските махали не пишете на кирилица защото никога не сте я научили. Проявявам разбиране
                ..............
                Забравих да призова всички псевдонумизмати да кажат каква монета е скъпа и колко дават за нея?
                taka si e, nie sme zakurmeni s latinizata oste ot malki )) samo ne razbiram kak takuv nomizmat kato teb ne znae kakva e stojnostta na monetite koito ima

                slushaj daj da ti dam "studioto" vuv filipovzi puk ti ste mi dadesh sreburnata moneta i sme kvit )))
                podpis

                Коментар


                • Сурова ядка 28, подозирах, че си отраснал във Филиповци до околомръсното, но си запази студиото за теб. Сега зимата ще вържеш за контакт пружина на легло и ще имаш печка
                  Знам че в циганските махали не пишете на кирилица защото никога не сте я научили. Проявявам разбиране
                  ..............
                  Забравих да призова всички псевдонумизмати да кажат каква монета е скъпа и колко дават за нея?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    А слушал ли си песента -
                    "А бате Гойко е индиянец, но от ромски произход. Може и да нема ланец, но е кръгъл идиот.
                    А бате Гойко има мирис на изпуснат пор вдовец, но в неговия ирис гние дух на зъл боец"
                    ...............
                    Очаквах някой да каже какво е скъпо от нумизматиката. Понежеи явно преобладават клошарите интересуващи се от нумизматика, никой не каза нищо конкретно, а се концентрираха върху критика върху моята оферта. Или приемаш или отхвърляш офертата, но явно за скритите сривлогари-нумизмати това не е достатъчно. Те търсят да накажат човека който е поискал конкретна цена. Кажете вашите мъдри инвестиции в какво се изразяват. Имотните сривлогари съм ги питал стократно но никой не ми е дал отговор. Сега тука питам два пъти вече и пак оглушки. Ще си направя експеримента да питам на всеки пост за да видя има ли някой който да се осмели
                    Eto az ste ti napraja konkretno predlojenie - studia v filipovzi s izgled kum okolovrustnoto s prijanti susedi samo za 750 000 euro, strashna oferta ti kazvam, ajde pochvaj da razprodavash zlatoto i nosi parite, che se izbiha da me pitat za tazi oferta, ama az sum obestal da pazja "studioto" za teb )) I susedite veche pitat koga ste dojdesh, da ti razgledat kolekziata iskali ))
                    podpis

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Човека явно е с по-сложна диагноза, не съм достатъчно компетентен
                      Landrovera e hroni4no bolen ako pitash men! Obache az imam edna oferta za nego - razmenjam plaj na zlatnite za sreburnata mu moneta, amo ne mu vijda chestna sdelkata sum gotov da dobaja i malko cash )) Abe tuka ako dojdat ot 4-ti kolko pazienti ste namerjat prosto ne e istina LOL
                      podpis

                      Коментар


                      • А слушал ли си песента -
                        "А бате Гойко е индиянец, но от ромски произход. Може и да нема ланец, но е кръгъл идиот.
                        А бате Гойко има мирис на изпуснат пор вдовец, но в неговия ирис гние дух на зъл боец"
                        ...............
                        Очаквах някой да каже какво е скъпо от нумизматиката. Понежеи явно преобладават клошарите интересуващи се от нумизматика, никой не каза нищо конкретно, а се концентрираха върху критика върху моята оферта. Или приемаш или отхвърляш офертата, но явно за скритите сривлогари-нумизмати това не е достатъчно. Те търсят да накажат човека който е поискал конкретна цена. Кажете вашите мъдри инвестиции в какво се изразяват. Имотните сривлогари съм ги питал стократно но никой не ми е дал отговор. Сега тука питам два пъти вече и пак оглушки. Ще си направя експеримента да питам на всеки пост за да видя има ли някой който да се осмели

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
                          Това е индиректната капитулация на последния ъпър.Това е таргета на човека вече -чака го на толкова.
                          Човека явно е с по-сложна диагноза, не съм достатъчно компетентен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            С тия 8-9000 лева студио в Съни Бийч трудно ще вземеш, може би трябва да опиташ някъде към Айтос
                            Това е индиректната капитулация на последния ъпър.Това е таргета на човека вече -чака го на толкова.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              ......................
                              Лундьо , знам разликата много добре но двата таргета си приличат по това че не носят тукущ доход. Това ти ще го разбереш в някой друг живот. За такива лундьовци всичко е странно защото доста късно откриват топлата вода. Колко на северозапад? Да не ме излажеш че си инвестор в Холандия щото ще те изпържа на детектора на лъжата
                              Пундьо ,ти четеш ли?
                              Сравни антиквариат с имоти+наем.Не борсово търгуемо злато.
                              интересни движения ще видиш.

                              Не съм фен на кексчетата.Наблизо си.
                              Last edited by al64ad; 19.11.2010, 22:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Добре бе тарикат-нумизмати - неплащачи
                                Ако добавя около 200гр. злато от пръстени и гривни и около 200гр. сребро от пръстени и гривни, както и един Дарвил от 1928г. и един джобен часовник от 1930г., ще добавите ли кешова стойност към монетите за да ми шитне някой студийце на Съни Бийч или сте тотално сбъркани клошари които чакат само кьоравото?
                                С тия 8-9000 лева студио в Съни Бийч трудно ще вземеш, може би трябва да опиташ някъде към Айтос

                                Коментар

                                Working...
                                X