IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Ами че той всеки един младеж се развива в сферата на компютрите и сървърите. Ако само с това можеш да се похвалиш, значи нещо куца в самооценката ти. Имаш ли нещо, в което да си 1 на 100 или дори 1 на 1000 човека? Ако нямаш, живота ти така и ще си мине там на дъното в калта сред масовката от 95% от всички хора.

    Извинявай за любопитството, но би ли ни казал какво работиш в момента?
    Безработен съм в момента! Знаеш ли какво са воблери? Опитвам се да намеря човек, с когото да си партнираме, за да ги произвеждаме и продаваме,че без работа кофтиии достаааа!!!!!!!!!!!!!!!! Нещо се бъркаш за младежите и компютрите! Това,че повечето младежи знаят как да си преинсталират компютъра и знаят какво е процесор+рам+видеокарта, не ги прати големи разбирачи! Това е като да знаеш на колите,че имат двигател,скорости,спирачки,там различните течности,диференциали и т.н., но това не те прави автомонтьор!
    Last edited by fearlessss8; 12.04.2021, 23:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

      Това форум за лаф-моабет и плюене ли е, и натякване кой колко е крив? Да вярно аз не съм АЙНЩАЙН, има на къде да се развивам доста в сферата на компютрите и сървърите!
      Ами че той всеки един младеж се развива в сферата на компютрите и сървърите. Ако само с това можеш да се похвалиш, значи нещо куца в самооценката ти. Имаш ли нещо, в което да си 1 на 100 или дори 1 на 1000 човека? Ако нямаш, живота ти така и ще си мине там на дъното в калта сред масовката от 95% от всички хора.

      Извинявай за любопитството, но би ли ни казал какво работиш в момента?
      Last edited by Mateev; 12.04.2021, 22:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
        Знаете ли,че единия собственик на IMPERIA ONLINE Е БИЛ КАТО МЕНЕ С ИДЕЯТА ,А ДРУГИЯ Е БИЛ ПРОГРАМИСТА.
        а кой е дал парите

        ти не можеш да работиш по проекта, пари нямаш, а после ние сме били лалалджии

        аа да и и идеята не си казваш

        ПП в твоят случай да приемем, че си визионер - имаш един единствен начин да си достатъчно убедителен и сериозен като човек, че твои близки роднини или приятели да повярват в теб и да ти пуснат някой лев финансиране.
        така са започнали много големи компании, но хората са били оценени от близки и приятели. (много са се и провалили, но такъв е живота)

        ако не можеш да осигуриш самоучастие с някакъв съществен % това означава, че нямаш качествата според твоите близки и приятели. В такъв случай не разчитай някой случаен човек, който е прочел форума да ти даде 1 милион е така, защото имаш много хубава идея, но ще му я кажеш след като ти даде парите
        Last edited by bertram; 12.04.2021, 21:06.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Не се явява за на пръв път тук, ама и предния, сякаш беше на 25, пък виж, кога се е регистрирал.
          Това форум за лаф-моабет и плюене ли е, и натякване кой колко е крив? Да вярно аз не съм АЙНЩАЙН, има на къде да се развивам доста в сферата на компютрите и сървърите!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

            Какво шоу? Той е дете и вие му се връзвате на акъла да спорите с него.
            Не се явява за на пръв път тук, ама и предния, сякаш беше на 25, пък виж, кога се е регистрирал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              За него не знам. Аз, като те слушам, правиш шоу.
              Какво шоу? Той е дете и вие му се връзвате на акъла да спорите с него.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                Споделих това,което си написал в една група във фейсбук за програмисти.
                Във форума 99% са или тролове на минимална заплата, като мишо, или хлапетии като тоя, на които не са им поникнали още косми. Понякога се ядосвам, как такива отрепки ти губят времето в безмислени и безпредметни спорове. https://i.ibb.co/L1WD0TS/1857-CFF3-A...0-BA71-EFC.jpg


                Attached Files
                Last edited by bvg; 12.04.2021, 10:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                  ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ МЕ,ЧЕ ЗНАЕШ КАКВО МОГА И КАКВО НЕ МОГА ДА ПРАВЯ?
                  За него не знам. Аз, като те слушам, правиш шоу.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                    ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ МЕ,ЧЕ ЗНАЕШ КАКВО МОГА И КАКВО НЕ МОГА ДА ПРАВЯ?
                    Мой ....... ще ти дам добър съвет : Недей да пишеш с големи главни букви. Препоръка е !!!

                    Коментар


                    • Знаете ли,че единия собственик на IMPERIA ONLINE Е БИЛ КАТО МЕНЕ С ИДЕЯТА ,А ДРУГИЯ Е БИЛ ПРОГРАМИСТА.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Не си казвай идеята току тъй. Който иска да я чуе, да плати две мильонки напред.
                        NEVER GIVE UP!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Четейки тази тема се сетих за един случай във форума на Станимир, който се случи преди около една година. Идва някакъв нов акаунт и започва да пита какво е това СПРЕД, какво е това МАРЖИН и прочее смешни въпроси, от които си личи, че е чул за думичката ФОРЕКС само преди един или два дена. Дотук нищо лошо - новобранец е човека и аз и още няколко човека започнахме да го просвещаваме.

                          3-4 дена след това обаче той направо ни втрещи. Пусна обява, че продава идея за печеливша търговска стратегия на цена 600 лева, ама да сме побързали, защото цената щяла да расте след 2-3 дена.

                          Изводите сами си ги вадете, а асоциациите с тази тема са пълни. Нищо не знае нашия младеж, нищо не може да прави, няма образование, няма никаква експертиза, ама има "идея за милиони" и съвсем сериозно се надява да спечели пари само с разказването на тази идея на някого. И дори сам си вярва, което е невероятно, но е факт.
                          ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ МЕ,ЧЕ ЗНАЕШ КАКВО МОГА И КАКВО НЕ МОГА ДА ПРАВЯ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Това е все същото. Използваш чужд продукт, за твоя печалба, без да си наясно с правните ограничения.

                            Какви са условията на Гугъл да се използва google maps за комерсиални цели.
                            Ми доста хора използват GOOGLE MAPS ЗА КОМЕРСИАЛНИ ЦЕЛИ, ТЪЙ,ЧЕ СА ДОБРИ УСЛОВИЯТА!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Славчо.
                              А, да ни е жив и здрав.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                                Това,което в идеята е заложено да се ползва от Google- е GOOGLE MAPS. Потенциалния пазар е цялия свят.Точно и в моята идея е заложено да се печели от двойна реклама, GOOGLE ADSENSE И ФИРМИ ДА СИ ПЛАЩАТ ЗА РЕКЛАМА.
                                Имам доказателство,че идеята работи- тествано е нещо подобно,но доста базово на хартия и е проработило.
                                Не си казвай идеята току тъй. Който иска да я чуе, да плати две мильонки напред.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X