IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Pyramid, преди няколко години един българин работещ в Германия, ни разказва какво му се е случило там, на мен и един приятел. Получил инфаркт човека и тръгнали да му слагат стент, на два пъти обаче неуспешно. За третия път му казали, че стенда ще се пробват да го сложат като се консултират с лекар в България и така и направили и този лекар като им казал как за 5 минути го поставили, германците в голяма болница е бил там и казали - този наш колега в България е най добрия според тях в тази област. Така че щом той и съпругата му са се доверили на лекари в Габрово, те са си преценили и може въобще да не е грешно. Той като написа какъв е проблема, такова нещо трудно се преборва и ако намерят помоща където и да е тя, няма значение дали е частна болница, държавна болница и дали са лекари в България или в чужбина. В случая искренно му пожелавам да спечелят битката.
    Last edited by supertrader; 25.04.2021, 14:40.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Че искрено ме учуди, че в тази светлина не ползваш частно здравеопазване за съпругата си в София или в чужбина, а чакаш на мизерната държавна болница в Габрово при това за сериозен здравословен проблем. Дано всичко да се е разрешило успешно.

      Ако не е имало друга алтернатива е много тъжно, че дори човек с пари накрая опира до държавно здравеопазване с всичките му кусури и то за сериозни здравословни проблеми. Каква полза да имаме от многото коли ако не можем да си поддържаме здравето?

      Не е заяждане. Странно ми е в светлината на това, което пишеш по-горе. Иначе пожелавам здраве на всички пишещи тук. И естествено, материален просперитет.
      и 1МЛРД ДА ОТКРАДНЕ МАТЕЙКО ВСЕ ГАБРОВСКИ СКЪПЕРНИК ЩЕ СИ ОСТАНЕ
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Selena, допускаш че частното здравеопазване е по добро от държавното. Принципа за добро здравеопазване едва ли е такъв, например във Великобритания е държавно. Всичко опира до това на какво ще попаднеш пък дали ще е частно или държавно май не е същественно чак толкова. Има заболявания при които и Стив Джобс да си, няма резултат и при частното и при държавното.
        Останах с впечатление, че жената е добре и се поправя, на което, мога само да се радвам. Дано се и разбира с този иначе, така забавен, свой съпруг.

        Коментар


        • Selena, допускаш че частното здравеопазване е по добро от държавното. Принципа за добро здравеопазване едва ли е такъв, например във Великобритания е държавно. Всичко опира до това на какво ще попаднеш пък дали ще е частно или държавно май не е същественно чак толкова. Има заболявания при които и Стив Джобс да си, няма резултат и при частното и при държавното.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Че искрено ме учуди, че в тази светлина не ползваш частно здравеопазване за съпругата си в София или в чужбина, а чакаш на мизерната държавна болница в Габрово при това за сериозен здравословен проблем. Дано всичко да се е разрешило успешно.

            Ако не е имало друга алтернатива е много тъжно, че дори човек с пари накрая опира до държавно здравеопазване с всичките му кусури и то за сериозни здравословни проблеми. Каква полза да имаме от многото коли ако не можем да си поддържаме здравето?

            Не е заяждане. Странно ми е в светлината на това, което пишеш по-горе. Иначе пожелавам здраве на всички пишещи тук. И естествено, материален просперитет.
            Беше ми на езика но, не си го позволих. Имаш право. Иначе, "АЗ, Великия",
            1. Никога не съм нападал членове на семейството му,
            2. Никога, не съм си позволявал да коментирам за мними семейни проблеми у Матеев - какво остава, в изявително наклонение, като личен свидетел, както той си го позволи (от кого била избягала жената, щото бил "лузър", щото бил имал ипотека инт.н.)
            3. Не си позволих и да търся мними "компромати" в ТР и да разправям, както Матеев си позволи, че някакъв гараж бил "проблемен" въпреки, че на посочения адрес не гараж, ами и навес няма (т.к..са кооперации със застроен първи етаж и без партер) и т.н.

            Т.е., моралът на фукащия се с гаражи, коли и застроена площ (сякаш на някого му пука от тях) , ОПРЕДЕЛЕНО, Е СПОРЕН И ПОД ВЪПРОС.

            Ще рече, добре му го рече, кака. Поздравления!
            Last edited by Pyramid; 25.04.2021, 13:06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Ха-ха-ха ....
              А какво ще кажеш за 1 брой A4, 2 броя A6, 1 брой Q7, 1 брой A8 и 1 брой S8 - по 2 коли на член на семейството, половината от които са след 2010-та година, а другата половина - след 2015-та. Всички са QUARTO, всички са с най-мощния бензинов двигател за модела и всички са с FULL екстри. Освен това всяка кола си има собствен гараж с топла връзка към жилищната площ, която пък е над 2500 кв.м. в 40 декара УПИ имот ....

              Нищо лично, но просто не си познал човека, с който трябва да се бъзикаш на тема бедност ...
              Че искрено ме учуди, че в тази светлина не ползваш частно здравеопазване за съпругата си в София или в чужбина, а чакаш на мизерната държавна болница в Габрово при това за сериозен здравословен проблем. Дано всичко да се е разрешило успешно.

              Ако не е имало друга алтернатива е много тъжно, че дори човек с пари накрая опира до държавно здравеопазване с всичките му кусури и то за сериозни здравословни проблеми. Каква полза да имаме от многото коли ако не можем да си поддържаме здравето?

              Не е заяждане. Странно ми е в светлината на това, което пишеш по-горе. Иначе пожелавам здраве на всички пишещи тук. И естествено, материален просперитет.

              Коментар


              • ...а аз...аз взех, че препоръчах на момъка да послуша, какво му казва Матеев, когато видях смисъл и мъдрост. Ти да видиш.

                Коментар


                • ...Исках да кажа, Матеев, ВСИЧКО си имаш.
                  ВСИЧКО. С изключение, на малко скромност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Ха-ха-ха ....
                    А какво ще кажеш за 1 брой A4, 2 броя A6, 1 брой Q7, 1 брой A8 и 1 брой S8 - по 2 коли на член на семейството, половината от които са след 2010-та година, а другата половина - след 2015-та. Всички са QUARTO, всички са с най-мощния бензинов двигател за модела и всички са с FULL екстри. Освен това всяка кола си има собствен гараж с топла връзка към жилищната площ, която пък е над 2500 кв.м. в 40 декара УПИ имот ....

                    Нищо лично, но просто не си познал човека, с който трябва да се бъзикаш на тема бедност ...
                    ...И само манията за величие, дето уж я нямаш. Тюх, язък.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Разбрах защо fearlessss8 не иска да вземе моите 5 милиона и с retro_69 да му станеме ортаци
                      Ясно му е, че тук само гении като supertrader и Pyramid са му на нивото
                      Забравих Матеев Наполеонов Цезаров
                      С него цирка-лудница става пълен

                      Коментар


                      • fearlessss 8, като ти казвам продавай идеята по 1 лев, знам какво говоря и ако си печен ще я продадеш не един а два милиона пъти и Гугъл лично ще те поканят да им я обясниш по подробно и ще ти платят предварително. Сега какво се получава само рискуваш да ти я откраднат-
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                          D2 S8 ЛИ ? Първата генерация.
                          Ха-ха-ха ....
                          А какво ще кажеш за 1 брой A4, 2 броя A6, 1 брой Q7, 1 брой A8 и 1 брой S8 - по 2 коли на член на семейството, половината от които са след 2010-та година, а другата половина - след 2015-та. Всички са QUARTO, всички са с най-мощния бензинов двигател за модела и всички са с FULL екстри. Освен това всяка кола си има собствен гараж с топла връзка към жилищната площ, която пък е над 2500 кв.м. в 40 декара УПИ имот ....

                          Нищо лично, но просто не си познал човека, с който трябва да се бъзикаш на тема бедност ...
                          Last edited by Mateev; 25.04.2021, 01:26.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Разбрах защо fearlessss8 не иска да вземе моите 5 милиона и с retro_69 да му станеме ортаци
                            Ясно му е, че тук само гении като supertrader и Pyramid са му на нивото
                            Недей да скромничиш.

                            Коментар


                            • barbaron, не се обиждай ами саткай койните, че оттатък икономиката им тръгнала и не им дават евтин ток
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                                Ролс-Ройс не, LANCIA DELTA 3 на газ, ПУНТО 0.9 ТУРБО 105 коня с чип или пък нещо подобно,Toyota Camry,Mercedes w211,e60 за тия пари .
                                А...,ей това е -Mercedes w211 - това е твойта кола...Един приятел има един такъв которник,ще го накарам да ти го подари....Даже и някой лев може да ти даде за неизбежните бъдещи ремонти....Така че....,намирай инвеститора,за колата недей да имаш грижи....

                                Коментар

                                Working...
                                X