IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Темата се заключва. Превърна се в поредната за Pyramid и явно никой няма желание да пише за друго, освен за него.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Липсва ми предисторията, т.е. Изходната информация по казуса. Някакви 600 се споменаха. Оххх, пак работа
      Тези $600, които събрахме след кампания в Indiegogo, бяха основно от приятели, които, ни стискаха палци. Дори двете най-големи вноски, бяха от мои пари, които, бяха у приятел. Така ми ги върна човекът, и той бе доволен, и аз-признателен. Ако мноооого дълбоко разровят, ТОВА може да открият, МАКСИМУМ. Та, кражба няма. Похарчихме парите за работа по продукта но, дотам ни стигнаха. Няколко години поддръжка на сайта, все са нещо. Ако някой от тях рече да ни търси сметка - ОК но, те са в течение на всичко та, едва ли. А Матейко, дето твърди, че съм бил крадец, е явен клеветник и извършва престъпление срещу личността ми. За т.нар."измама", той има съответните фактури и може, ако иска, да съди Белком ООД за това. Те, съответно, ако поддържат архив Поне 13 години назад, могат да му извадят данни за цените на продуктите си. Факт е, че,
      1.От началото на 2008-ма, изминаха 13 години,
      2.Матеев плати, взе си к използва продукта (амперклещи за променлив И ПОСТОЯНЕН ТОК),
      3.До моята раздяла с Белком ООД, не ми е известно нито да е предявил претенции към качеството, нито да е върнал продукта, нито да е поискал връщане на пари. За след 21.05.2008-ма не знам, оттогава, сме прекратили отношения с Белком.
      4. Видимо от горното, Матеев, дори и да не бе коректно от страна на фирмата (съгласен съм, подведоха и мен, да се червя тогава пред него), се явява СЪУЧАСТНИК, ПОКРИЛ НЕРЕДНОСТ. Съответно, няма право да зее.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Абе толкова ли е трудно да разбереш? Кажи там, обясни на тлъстия си приятел, като плещи глупости, да доказва. Щото и той много олеква.
        Липсва ми предисторията, т.е. Изходната информация по казуса. Някакви 600 се споменаха. Оххх, пак работа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Смехотворен пост.
          Смехът е здраве!
          "Ответникът", който призовава несъществуващ ищец да заведе дело, за да можел да "гарантира последващ контраиск".
          Манджа с гроздИ!
          А аз мислех, че има юристи в тоя форум.
          А, ако той иска да заведе "реконтра" иск на твоята "контра"? Що ке става? Кой ще раздава картона (картите)? Бас държа, че не знаеш какво става при "реконтра". Удвоява ли се резултата?
          Такова понятие "контра-иск" в правото не съществува. По друг начин му се вика. Това не ти е бридж белот. Виж там, прочети малко и някой компетентен юрист наеми, за да те отвори в тая посока. Да не се налага да ти четем смешните интерпретации на тема "моето измислено на 100 грама концентрат "право".
          Защо ти е тоя "контраиск", когато, щом имаш основанията си да търсиш правото си по съдебен ред можеш да заведеш съдебен иск?
          Елементарно е.
          Седни най-после "да изпиете по едно" с компетентен юрист, за да те отвори в правото. И помисли за голяма пачка, защото ще доказваш теза, същата, която има и противната страна. Ти също сипеш тук обиди и никой няма да те защитава за без пари, но пък и никой не ти търси отговорност.
          А страната, която караш да предявява иск срещу теб - защо да го прави?
          И престани с тая бридж-белот терминология. В съда вината се доказва по различен начин от тоя, който твоето въображение ти чертае. Освен това хонорарите са реални, а не на думи като тук.
          Смехът е здраве, но ти го играеш "сериозен", докато ситуацията е смехотворна.
          Абе толкова ли е трудно да разбереш? Кажи там, обясни на тлъстия си приятел, като плещи глупости, да доказва. Щото и той много олеква.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            При Pyramid всичко е смехотворно..най-смехотворното е, че се приема на сериозно....е...докато не обере някого
            И кого съм обрал?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Преместих си го в другия крачол .....

              Иначе разбирам те, че от истината боли, но няма как - написаното от мене си е голата истина. Да беше мислил по-рано, преди да започнеш хронично да лъжеш и да мамиш. От тука нататък дори и някога да кажеш истината, никой няма да ти повярва.

              На челото ти е написано ИЗМАМНИК и така и ще си умреш с този прякор. Дори сам си призна, че си ме измамил, и още не си ми върнал парите с лихвите, а сега си тръгнал и да ме съдиш, че казвам истината. Нагъл нещастник смотан ....
              Знаеш къде да ме цунеш, нали?
              - Ха така. Действай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Смехотворен пост.

                При Pyramid всичко е смехотворно..най-смехотворното е, че се приема на сериозно....е...докато не обере някого

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Това се нарича пропуснати ползи. Съдейки по ръста, който имам в бизнеса от тогава до ден днешен, тези 600 лева щях да ги направя много повече от 30к. За същото време Тодор Несторов, дори за 3 пъти по-малко време, Тодор Несторов направи от 300к НУЛА, НУЛА и ПАК НУЛА. Всяко едно негово начинание води до зануляване на наличните пари. Тоест той освен че е ЕКСПЕРТ ПО КРАЖБИТЕ, ЛЪЖАТА и ИЗМАМАТА е и ЕКСПЕРТ ПО ЗАНУЛЯВАНЕТО на личните си и на чуждите пари.
                  Ха-ха-хаааа!
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Модератор, моля, запазете ТОЗИ пост на Матеев, като доказателствен материал за евентуално дело за клевета и набеждаване. Моля, ВСИЧКИ текстове от този субект, наречен Росимир Станчев Матеев, където твърди, че съм "измамник и крадец", да се запазват от изтриване от НЕГОВА страна.
                    Лицето Матеев се приканва ДА ДОКАЖЕ твърденията си с документи. Или да се извини, или да заведе срещу мен съдебен иск.
                    ГАРАНТИРАМ последващ контраиск и хубаво, публично дело за клевета и набеждаване. Само като се замисля, колко свидетели имам, едва ли ще си дам напразно парите. А може, да го съдя и зс 1 (един) лев. Трябва да си помисля.

                    Смехотворен пост.
                    Смехът е здраве!
                    "Ответникът", който призовава несъществуващ ищец да заведе дело, за да можел да "гарантира последващ контраиск".
                    Манджа с гроздИ!
                    А аз мислех, че има юристи в тоя форум.
                    А, ако той иска да заведе "реконтра" иск на твоята "контра"? Що ке става? Кой ще раздава картона (картите)? Бас държа, че не знаеш какво става при "реконтра". Удвоява ли се резултата?
                    Такова понятие "контра-иск" в правото не съществува. По друг начин му се вика. Това не ти е бридж белот. Виж там, прочети малко и някой компетентен юрист наеми, за да те отвори в тая посока. Да не се налага да ти четем смешните интерпретации на тема "моето измислено на 100 грама концентрат "право".
                    Защо ти е тоя "контраиск", когато, щом имаш основанията си да търсиш правото си по съдебен ред можеш да заведеш съдебен иск?
                    Елементарно е.
                    Седни най-после "да изпиете по едно" с компетентен юрист, за да те отвори в правото. И помисли за голяма пачка, защото ще доказваш теза, същата, която има и противната страна. Ти също сипеш тук обиди и никой няма да те защитава за без пари, но пък и никой не ти търси отговорност.
                    А страната, която караш да предявява иск срещу теб - защо да го прави?
                    И престани с тая бридж-белот терминология. В съда вината се доказва по различен начин от тоя, който твоето въображение ти чертае. Освен това хонорарите са реални, а не на думи като тук.
                    Смехът е здраве, но ти го играеш "сериозен", докато ситуацията е смехотворна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      4i4o mitko, нищо не е задължително, никъде няма закон според който партньора му ще го "прекара", може да случи да се реализира идеята и да получи в замяна нещо. Няма как да си сигурен че ответната страна която ти дава или подарява идея, ако я прекараш ще си големия тариката не големия лапни шаран. Идеите имат дървовидна структура, може да се вържеш на някой клон и ще гледаш отдолу как някой се е качил на по високия следващия и може и да не спечелиш а да загубиш от това че "прекарваш" партньорите си , ако и те да ти изглеждат беззащитни и слаби.
                      Представи си нещата така. Срещат се двама непознати с идеята да изградят дългосрочно лоялно партньорство и доверие. Слагат на масата кой какво предлага, преценяват ползите и действат. И всичко цъфти. Няма зла умисъл, всеки ясно вижда ползата от това сътрудничество до момента, в който везните не се наклонят твърде много.
                      Сега да се върнем на безстрашния. Ако изключим идеята той не предлага никаква стойност. Кой и защо ще му стане партньор преди идеята? Защо да продължава след нея?

                      Съгласен съм и за дървото, но с едно уточнение. Идеята е една, но има много възможни реализации. Тук е разковничето. Това е голямата крачка от идея до някакъв смислен краен продукт. Колко идеи са умрели в нечия глава? Как ще го реализираш и как ще го защитиш е въпросът. Друг също може да започне да работи по идеята без значение дали сам се е сетил, безстрашния я е споделил в началото или вече има готов продукт, но не е защитен, и някой е преценил, че може да го направи по-добре.

                      В интерес на истината не подхождам с конкретната идея, че някой ще го прекара. Всъщност смятам, че безстрашния може да тръгне по Витошка в някоя слънчева Неделя и да разказва идеята си на всеки, готов да го изслуша. Дали ще има един да му я открадне?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Модератор, моля, запазете ТОЗИ пост на Матеев, като доказателствен материал за евентуално дело за клевета и набеждаване. Моля, ВСИЧКИ текстове от този субект, наречен Росимир Станчев Матеев, където твърди, че съм "измамник и крадец", да се запазват от изтриване от НЕГОВА страна.
                        Лицето Матеев се приканва ДА ДОКАЖЕ твърденията си с документи. Или да се извини, или да заведе срещу мен съдебен иск.
                        ГАРАНТИРАМ последващ контраиск и хубаво, публично дело за клевета и набеждаване. Само като се замисля, колко свидетели имам, едва ли ще си дам напразно парите. А може, да го съдя и зс 1 (един) лев. Трябва да си помисля.
                        Преместих си го в другия крачол .....

                        Иначе разбирам те, че от истината боли, но няма как - написаното от мене си е голата истина. Да беше мислил по-рано, преди да започнеш хронично да лъжеш и да мамиш. От тука нататък дори и някога да кажеш истината, никой няма да ти повярва.

                        На челото ти е написано ИЗМАМНИК и така и ще си умреш с този прякор. Дори сам си призна, че си ме измамил, и още не си ми върнал парите с лихвите, а сега си тръгнал и да ме съдиш, че казвам истината. Нагъл нещастник смотан ....
                        Last edited by Mateev; 11.05.2021, 01:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Това се нарича пропуснати ползи. Съдейки по ръста, който имам в бизнеса от тогава до ден днешен, тези 600 лева щях да ги направя много повече от 30к. За същото време Тодор Несторов, дори за 3 пъти по-малко време, Тодор Несторов направи от 300к НУЛА, НУЛА и ПАК НУЛА. Всяко едно негово начинание води до зануляване на наличните пари. Тоест той освен че е ЕКСПЕРТ ПО КРАЖБИТЕ, ЛЪЖАТА и ИЗМАМАТА е и ЕКСПЕРТ ПО ЗАНУЛЯВАНЕТО на личните си и на чуждите пари.
                          Модератор, моля, запазете ТОЗИ пост на Матеев, като доказателствен материал за евентуално дело за клевета и набеждаване. Моля, ВСИЧКИ текстове от този субект, наречен Росимир Станчев Матеев, където твърди, че съм "измамник и крадец", да се запазват от изтриване от НЕГОВА страна.
                          Лицето Матеев се приканва ДА ДОКАЖЕ твърденията си с документи. Или да се извини, или да заведе срещу мен съдебен иск.
                          ГАРАНТИРАМ последващ контраиск и хубаво, публично дело за клевета и набеждаване. Само като се замисля, колко свидетели имам, едва ли ще си дам напразно парите. А може, да го съдя и зс 1 (един) лев. Трябва да си помисля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf

                            несторе.. ти нали беше казал, че си ги измамил само със 600 долара бе.. :Д пък то кво се оказа, че си измамил с 30 000лв
                            Това се нарича пропуснати ползи. Съдейки по ръста, който имам в бизнеса от тогава до ден днешен, тези 600 лева щях да ги направя много повече от 30к. За същото време Тодор Несторов, дори за 3 пъти по-малко време, Тодор Несторов направи от 300к НУЛА, НУЛА и ПАК НУЛА. Всяко едно негово начинание води до зануляване на наличните пари. Тоест той освен че е ЕКСПЕРТ ПО КРАЖБИТЕ, ЛЪЖАТА и ИЗМАМАТА е и ЕКСПЕРТ ПО ЗАНУЛЯВАНЕТО на личните си и на чуждите пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Кой е крадец бе, дебил?
                              Ами ти си крадец, измамник, комунист.
                              Неграмотен, необразован, лъжец. Който ще яде хуйчец.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Кой е крадец бе, дебил?
                                Няма достатъчно силни обидни думи в Българския език, за да изразя моето действително отношение към тебе. Така че радвай се, че минаваш по тънката лайсна.

                                Коментар

                                Working...
                                X