IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А сега, тест за порядъчност:

    До вас тук, „умните и красивите”, дето опитахте да ни плюете, и бяхте ... ммм...как беше... грамотни и „посветени”'в „тръбичката”:
    Предлагам ви да придобиете -със съответния контрол и икономически ползи (да видите, какво означава Щедрост) - дял в индустриална собственост, наречена „европейски патент” за относимо към нац.сигурност обект, наречен „Технология за електромагнитно замаскиране на летящи обекти (STEALTH)” а също, „средства и способи за откриване на нахлуване на STEALTH обекти и негова локализация” , със защита ПВО на страната. Матеев ще направи нужните за „търговския вид” измервания и регистрации и така, ще жулите кинти от бюджета на Пентагона или там, на която и държава, напр. Индия, Китай, Пакиастан и т.н. Поръчките ги гарантира държавата-клиент.

    Стиска ли ви?

    Коментар


    • Хм. Знаех си. Подготвените „критици”, не са готови...

      Коментар


      • Е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Аз имам опит с една шарена чиния, която се оказа, че част от боята е електропроводима. Ами цялата чиния за секунди светна като коледна елха, после угасна и това е. Чинията оцеля, но там, където имаше боя, сега има черни ивици.

          Та предполагам, че и в GSM-а ще светне всичко, което е метал. Ще се стопи, изпари и дотам. GSM-а няма да гръмне, освен ако сте забравили да извадите акумулатора. Тогава вече ще е голямо шоу.
          Добреее. Справяш се. А сега, задачка №2: За вкарването в микровълновата, по условие-е неминуемо. Можем да вземем мерки, обаче тък, щото,
          1.Телефонецът да оцелее
          Ѝ,
          2.Печката да НЕ пострада.

          Въпрос:
          Kак севписва в това STEALTH - (маскировка Ѝ противодействие).

          Времето тече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            По яйцата, е племенничката, два дни ги стъргала от отсрещната стена на кухнята, чувам.
            А, ето я пак и задачката (отпреди):

            Питам, т.к.в поделението, дето бях, имаше една спец.рота, по подобен начин но, от доста километри, правеше РЕП и буквално, изпържваше чувствителната електроника на самолетите със СВЧ...
            Аз имам опит с една шарена чиния, която се оказа, че част от боята е електропроводима. Ами цялата чиния за секунди светна като коледна елха, после угасна и това е. Чинията оцеля, но там, където имаше боя, сега има черни ивици.

            Та предполагам, че и в GSM-а ще светне всичко, което е метал. Ще се стопи, изпари и дотам. GSM-а няма да гръмне, освен ако сте забравили да извадите акумулатора. Тогава вече ще е голямо шоу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              По яйцата, е племенничката, два дни ги стъргала от отсрещната стена на кухнята, чувам.
              А, ето я пак и задачката (отпреди):


              Питам, т.к.в поделението, дето бях, имаше една спец.рота, по подобен начин но, от доста километри, правеше РЕП и буквално, изпържваше чувствителната електроника на самолетите със СВЧ...
              ​​​​​​​
              Да оставим електрониката.

              Ако се окажеш по лош късмет в обсега на военен радар, първо започва да ти се топи от температурата ретината на очите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Ха-ха ......
                Ами кажи за яйцата, защото там е по-интересно. Пекат се, и после се взривяват - или в печката, или чак в чинията.
                По яйцата, е племенничката, два дни ги стъргала от отсрещната стена на кухнята, чувам.
                А, ето я пак и задачката (отпреди):

                Добре, някой от вас пробвал ли е да сложи мобилен телефон в микровълнова печка и да я пусне на максимум? Ако да, как работи след това телефончето?
                Питам, т.к.в поделението, дето бях, имаше една спец.рота, по подобен начин но, от доста километри, правеше РЕП и буквално, изпържваше чувствителната електроника на самолетите със СВЧ...
                ​​​​​​​
                Last edited by Pyramid; 26.05.2020, 17:40.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Абе, прекрасно знам аз как да я формулорам, ами чакам дацвидя реакцията и подготовката на реагуращия/коментиращия.
                  Ха-ха ......
                  Ами кажи за яйцата, защото там е по-интересно. Пекат се, и после се взривяват - или в печката, или чак в чинията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Я повтори задачата, ама много внимавай как ще я формулираш, защото ако просто трябва да се постави GSM-а, отговорът е, че нищо няма да се случи. Затова и никой не ти отговори - защото ти и една задача не знаеш как да формулираш.
                    Абе, прекрасно знам аз как да я формулирам, ами чакам да видя реакцията и подготовката на реагиращия/коментиращия.
                    Last edited by Pyramid; 26.05.2020, 16:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Преди време, поставих тук задачката с GSM-a и микровълновата, някой ототда вас, да я е решил? Много силно отношение към темата.
                      Я повтори задачата, ама много внимавай как ще я формулираш, защото ако просто трябва да се постави GSM-а, отговорът е, че нищо няма да се случи. Затова и никой не ти отговори - защото ти и една задача не знаеш как да формулираш.

                      Коментар


                      • Матев, искаш ли патент за STEALTH технология? Понеже си сериозен и компетентен, ще купуват от теб. Държави.
                        Е? Стиска ли ти?
                        Last edited by Pyramid; 26.05.2020, 14:22.

                        Коментар


                        • Преди време, поставих тук задачката с GSM-a и микровълновата, някой ототда вас, да я е решил? Много силно отношение към темата.
                          Last edited by Pyramid; 26.05.2020, 13:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            Нищо не преигравам. Разбира се че ако изпадне някоя поръчка от чужбина за някакви икономии ще искам да ми произведеш тръби и ще съм пръв фен на теб и тръбичката ти, все пак всичко е бизнес.

                            Не е тва въпроса. Казвам какво може да хване един потенциален инвеститор и как аз и много други хора виждаме свободният пазар на тези спестяващи изделия. Да ако има някоя евродиректива и принудят 200 милиона домакинства да имат подобни уреди..... ще го има пазара.
                            Аз пък, ще ти река нещо, и да видим, как ще реагирашѝ Понеже много са опитвали да ме лъжат ( досега, само SCAM - опити, съм отразил над 15060 (петнадесет хиляди и шестдесет), от 1998-ма, когато за пръв път влязох в нета - то, не бих се хванал за каквото и да в, ако не съм видял лично в работа. Ама каквито и да са снимки, графики, SCADA и т.н. Проверка. Задължително и ма всяка цена.
                            Освен това, ако става дума за комерсиален о ект, ЗА НИЩО НА,СВЕТА, нищо еднозначно, публикувано. ОСОБЕНО, пред недоброжелатели. Все си мисля, разбираемо е. Идва бай Х., вижда има кинтите...и ти го забива.Ами...да не съм луд?
                            Ако човек лично дойде, в малко по-друго. Остават следи. И, по съде ен път -ако се наложи - може да се защитиш. Някак.
                            Звучи ли ти...разбираемо?
                            Тъййй. Потенциален инвеститор, ще бъде допуснат. И ще види цялата система. В действие.
                            На негодници, като тези двамата, тук, и така, показах достатъчно. От разатояние, са безопасни. Вижда,се, че са некомпетентни, още нищо не са вдянали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Е, не помниш ли, че аз съм от тези някои, изнудвач и просяк на пари на недоказано изделие. Мислех да те съдя за измама, щото ти много силно ме атакуваше с твоите безмислени тръбички, които крещяха дайте пари инвеститори!
                              Точно ТИ ми искаше да ти продам за 200 (двеста) лева, не помниш ли? И хич не възнамерявам да,се дърпам, ако почнеш да ме „съдиш за измама”.Само ми ела.
                              Last edited by Pyramid; 26.05.2020, 02:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Ето, как станахте най-малко двама, дето не знаете, за какво говорите. Днешната е създадена 2014-та, а 2011-та, темата беше за старата. Там тръбите са цял сноп, и изобщо, доста е по-сложно за сглобка, и има няколко пъти по-ниско бързодействие, т.к.там, се намесва „Фурие” по импотехски.
                                Не сте разбрали някои, и че тогава, споменавах горния предел (потенциала при 100% насищане, само за домакинства, ечв ЕС). Порив на оптимизъм, така да се каже,каже и съм се поувлякъл. За проучването, питах дали искат такова изделие. За пари, говорейки с всички, дума не е ставало. Само с някои.
                                А, за икономията, дали е, или не е „безсмислена”, всеки сам си решава.
                                Накратко, преиграваш. Ама твоя воля,имаш си правото, и никой не те насилва.
                                Нищо не преигравам. Разбира се че ако изпадне някоя поръчка от чужбина за някакви икономии ще искам да ми произведеш тръби и ще съм пръв фен на теб и тръбичката ти, все пак всичко е бизнес.

                                Не е тва въпроса. Казвам какво може да хване един потенциален инвеститор и как аз и много други хора виждаме свободният пазар на тези спестяващи изделия. Да ако има някоя евродиректива и принудят 200 милиона домакинства да имат подобни уреди..... ще го има пазара.

                                Коментар

                                Working...
                                X