IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Пак да питам Матеев:
    ТАКА ли вижда каската - глобус?
    Идеята е много добра, само иска и малко електроника, както и малко повече херметизация. Аз едно време не казах, че сам ще го разработвам - само казах, че съвременните технологии са достатъчно развити, за да се измисли нещо такова. Също така казах, че е само въпрос на време някой да го направи (а не аз и моите фирми).

    Та както виждаш - май се оказах прав. Прозрачната каска с херметизация, активна филтрация и автоматизация се явява естествен завършек на развитието на предпазните средства срещу всеки един вирус - сегашен или бъдещ. При това няма нужда нищо да правим - само трябва да следим джаджите в ALI Express, а купуването на една или друга от тези джаджи ще даде ориентир на производителите какво точно иска потребителя..
    Last edited by Mateev; 21.07.2020, 14:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Измамник, темата е за тръбичката. Да напомня де, че май си забравил.

      Хм. Че то се видя, нищо не разбирате.

      Коментар


      • Измамник, темата е за тръбичката. Да напомня де, че май си забравил.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Пак да питам Матеев:
          ТАКА ли вижда каската - глобус?

          Коментар


          • Преди време, ТОВА ЛИ имаша предвид, Матеев?
            Is the iSphere a look at our future? https://chdr.tv/b0125

            Коментар


            • Първо не те забелязват,
              После ти се смеят,
              След това, се борят с теб...
              И накрая, побеждаваш.
              Махатма Ганди

              Коментар


              • ...Питам едни, дето „оценяваха” нещо, дето аз съм правил. Исках да видя, колко им е експертността.

                И ето го Резѝлтата:
                НУЛА. НА КВАДРАТ.
                Last edited by Pyramid; 15.07.2020, 01:17.

                Коментар


                • И така?

                  Коментар


                  • Какво стана, кога ще ми отговорите на трите простички въпроси, които ви зададох преди повече от месец?

                    Коментар


                    • Как се развива десетгодишната измама, нещо ново?

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Но Матеев, Измамника не теоретизира, Измамника мами,
                        Ти вярно си притеснен, а?

                        Коментар


                        • Пък и, Матеев, ние знаем, че ТИ, си от Голямото Дубрютрю. Цял Слон, кажи-речи. В ред смис(ъ)ли И не на теб отговарях. Ма'ай си с „размаха по другите бизнеси”. Жувей.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Докато теоретизираш, хората правят пачки. Цял живот си загубил в теоретизираане и в розови мечти, а пачките все отлитат при някой друг. Защо ли?

                            Знаеш ли, че на Етъра съм закопал под земята над 400 000 лева под формата на 50 пасивни сондажа за получаване на ВЕИ топлинна енергия. Системата все още не съм я пуснал в експлоатация, но не това е най-важното. Най важното е, че закопах 400 000 лева, ЗАЩОТО ГИ ИМАХ. А ги имах, защото вместо да теоретизирам и да разлайвам форумите, действах със замах по други бизнеси.

                            Усещаш ли разликата:
                            теоретизиране + разлайване на форумите vs малко мислене + много активни действия за постигане на целите
                            Да беше казал нещо ново.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Докато теоретизираш, хората правят пачки. Цял живот си загубил в теоретизираане и в розови мечти, а пачките все отлитат при някой друг. Защо ли?

                              Знаеш ли, че на Етъра съм закопал под земята над 400 000 лева под формата на 50 пасивни сондажа за получаване на ВЕИ топлинна енергия. Системата все още не съм я пуснал в експлоатация, но не това е най-важното. Най важното е, че закопах 400 000 лева, ЗАЩОТО ГИ ИМАХ. А ги имах, защото вместо да теоретизирам и да разлайвам форумите, действах със замах по други бизнеси.

                              Усещаш ли разликата:
                              теоретизиране + разлайване на форумите vs малко мислене + много активни действия за постигане на целите
                              Но Матеев, Измамника не теоретизира, Измамника мами,

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Относно ползата:
                                1.за тогова, който си я купи: По един автомобил втора ръка за десет години, ако я монтира при себе си и по един нов, ако я вгражда изначално в нова ВиК инсталация. Всичко това - за 75 евро.
                                2.за тогова, вложил да се произвежда:
                                - изцяло изплащане - до 5000 - 6000 роизвесени изделия и чисто - всичко след тях.
                                Сравнено с „визията” на пишман-инвеститорите „в соларна енергия” („инвестирали”, реално, в китайската ФВ- индустрия), е нещо, като при китайците в последния сучай: Произвеждат средство за производство и, доде стоката им се харчи, че точно тях, не ги било напичало, или, че някой трети не бил можел да се разбере, кой да му изкупува енергията (че и с преференции)...Ами, на китайците, им.през капата че отвъд. Както и на проектанта и изпълнител на ФЕЦ ( огледай се за Матеев): Проектирал, построил, предал за експлоарация. И Мунчо (мераклията за милиони от ЕНЕРГИЯ !) , - да му мисли. Обяснявах на тези тук, дето врещят „Измама!” (а нищо не видели) че, нещата са многослойни (като лука, слой след алой, по Шрек ) но, толкова могат завалиите, умрели са от завист, по собствена негодност, и газ пикаят.

                                Нали така, „Юнаци” ?'
                                Докато теоретизираш, хората правят пачки. Цял живот си загубил в теоретизираане и в розови мечти, а пачките все отлитат при някой друг. Защо ли?

                                Знаеш ли, че на Етъра съм закопал под земята над 400 000 лева под формата на 50 пасивни сондажа за получаване на ВЕИ топлинна енергия. Системата все още не съм я пуснал в експлоатация, но не това е най-важното. Най важното е, че закопах 400 000 лева, ЗАЩОТО ГИ ИМАХ. А ги имах, защото вместо да теоретизирам и да разлайвам форумите, действах със замах по други бизнеси.

                                Усещаш ли разликата:
                                теоретизиране + разлайване на форумите vs малко мислене + много активни действия за постигане на целите
                                Last edited by Mateev; 05.07.2020, 14:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X