IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Несвързани брътвежи на болно съзнание. Много правописни и правоговорни грешки, говорещи за ниско образование. И разбира се мания за величие - тръгнал да дава акъли на хора, които са на светлинни години над него по знания, опит и постижения в живота. И последно Дънинг-Крюгер, който му пречи да осъзнае собственото си ниво.

    Моето единствено прегрешение, заради което той ме мрази до дъното на душата си, е че не му дадох 300 000 лева, защото навреме го разбрах колко му е акъла. Не му дадоха и моите директори (без да съм ги предупреждавал), защото те също бързо-бързо осъзнаха колко му е акъла и какви глупости плещи. Не му дадоха и от БАН по същата причина. Да не говорим за АЕЦ Козлодуй .......

    Въобще - всеки, който му е отказал пари, е глупав, прост, тъп и не може да осъзнае "гениалноста" в несвързаните му брътвежи.
    Матейко пак се изцепи. Какъв БАН, какви пет лева? На „твоите директори” не се сърдя. Така си ги смачкал че, те да пръднат без теб ме смеят, с за твоите „30000” съм изяснил отдавна: Не ти ги ща. (Вода от отровен кладенец не пия).
    И прегрешенията ти ( всъщност, престъпления - срещу мен - поне не са от тежест и мащаб, които да заслужават да намесвам съда) са от коренно различен характер. И по „случая АЕЦ Козлодуй”, оказа се, нищо не вдяна което не е от това, че си „интелигентен”, ами май, точно от обратното. И „маниите” са плод (не на моя, а а измислилия си ги) болен мозък, и нямаш подготовка да даваш оценки там.
    Изобщо, си далеч извън компетенциите си, драги. Бих казал, „жалко е” но, поне разкрива, що за двуного имаме пред себе си. За правописните ми грешки, може и да си прав, т.к.пиша през мобилния, набързо, и са ми едри пръстите за тази клавиатура, 65х40 мм но, до там с „попаденията”. За образованието ми не реви, каквато врата съм поискал - отворило ми я е. Бил, нашия, „на светлинни години над мен, по знания и опит”, „експерт по Дънинг-Крюгер”. ХАЙДЕ ДЕ! Бас ловя, Матейко, ти пък, нямаш нито знанията ми, нито опита ми в това, с което съм се занимавал и което съм правил аз. Ама съм порядъчен и скромен, и със и за глупости, не се дуя като теб. Затуй, можеш да ме хванеш за...
    -НЕ. И ТОВА НЕ МОЖЕШ. Язък.
    ​​​​​​ И все му било „несвързано”, на нашия. ТИ не можеш да свържеш нещата, Матейко сан. ТИ НЕ МОЖЕШ. НЕ-МО-ЖЕШ. Или (ѝ) не искаш, т.к. ... абе, излизаш в неудобна светлина.

    И, който е гледал и чел цялото ни „шоу” тук, много добре, е схванал нещата (с изкл.на двама-трима с тежки мозъчни увреди, които гравитират покрай теб, като мухи-лайнарки) та, накратко,

    НЕ ПРЕДЕШ, „Слоне”.
    НЕ ПРЕ-ДЕШ.
    Last edited by Pyramid; 30.08.2020, 11:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      И, малко за Иронията, в която, Пчеларят се вкара сам:
      Работата е там, че, той торпилира сам пословичното отиване на Пари при пари:
      Има някакви - което, е факт и е приятно да го осъзнава - но, стъпил на някакъв измислен от самия него за себе си, „пиедестал”, Матеев повярва, че е Самото Съвършенство, а останалите, сме просто гмеж. Съответно, ТОВА (въображаемо) предимство, е веднъж за винаги.
      ОБАЧЕ...
      Обаче, парите, които има той, със значителни усилия, за 10 години, БИ МОГЪЛ (без да е сигурно) да удвои и да утрои...ама дотам. Скок с порядъци, при него, вече е немислим. Таванът на собствения мироглед. Изчерпан модел. Не пожела да развие нови способности, щото идели от еретик-„лузър” и „червей”, както сам се изрази.
      Какво си позволи той, всички тук, са свидетели но, не виждам да осъзнава качествената разлика: При него, трупането на количество сведения -наблюдавам го от 2005-та - така и не води до качествени изменения в разбирането за света. Къса му се диалектичната нишка, не си задава правилните въпроси, развива рутинен баласт.
      И, докато аз - късно започнал, допуснал ред грешки, предоверил се - особено, на такива като него (до февруари, изключително много, го уважавах и ценях всяко негово мнение) Та, АЗ държа - да, именно аз, а не той - ключа към скок на отрасли и пазари, между 5 и 100% от един годишен БВП на страната, а той мен ме държи за...
      ...НЕ. И за ТОВА не ме държи. И не, ТОЙ НЕ МОЖЕ да повлияе на никого, освен на няколко тролци и още, някой и друг продажен дупетатин, когото е хрантутил маса време.
      ДО ТУК Е Матеев.
      Обяви нашият, без да е чул, видял и проумял за какво иде реч, че - след, като досега, не съм бил кеширал - че нищо не струвам, един вид (вероятно, в сравнение с Него?) Избълва всякакви дивотии, възнесе себе си до всякакви „висини”, а именно акълът му - Онзи, Великият - го спъна и му отне възможността - ако не да лидира то, поне, да бръкне и той в този медец. Напоследък лъже, та се къса, че едни мними „300000”, които -естествено, че няма да „ми даде” - те били Проблемът, че съм (как беше?) „завиждал”, че те - видиш ли - ме били „мотивирали”. Брътвежи. Бил съм „мамел”. Брътвежи-2.0, ДОКАЗАТЕЛСТВА - НИЦ...

      Ама май, се отплеснах.
      Та, Иронията е:
      1.Пари има у него. Да речем, „добри”.
      2.Ключът към много повече от тях, обаче, е у мен. Вярва или не, негов проблем.
      3.Дуе се (до спукване) той - по мен, плюе - но,
      4.До Тавана си, е стигнал именно той, и опитва и останалите, да набута под себе си а,
      5.До там, докъдето можеше да стигне, научил нещо ново от един ”некадърник”, пак Той няма да стигне. Щото, е „Голямата Работа”.
      6.Забавното е, че дали аз ще стигна до някъде или не, изобщо, не го засяга: При така стеклите се обстоятелства,
      Едни средно 1 - 5 -10 милиона компонента годишно, ТОЙ няма да произведе и няма да продаде по света, гушвайки по 10-20 лв от парче (чиста печалба), щото Консул.

      Та*ак ли?
      Или Ирония?

      - И ОЩЕ КАК .
      ТЕ ТАКА, СЕ ПРОСТРЕЛВАТ В КРАКА „КОНСУЛИТЕ”
      Несвързани брътвежи на болно съзнание. Много правописни и правоговорни грешки, говорещи за ниско образование. И разбира се мания за величие - тръгнал да дава акъли на хора, които са на светлинни години над него по знания, опит и постижения в живота. И последно Дънинг-Крюгер, който му пречи да осъзнае собственото си ниво.

      Моето единствено прегрешение, заради което той ме мрази до дъното на душата си, е че не му дадох 300 000 лева, защото навреме го разбрах колко му е акъла. Не му дадоха и моите директори (без да съм ги предупреждавал), защото те също бързо-бързо осъзнаха колко му е акъла и какви глупости плещи. Не му дадоха и от БАН по същата причина. Да не говорим за АЕЦ Козлодуй .......

      Въобще - всеки, който му е отказал пари, е глупав, прост, тъп и не може да осъзнае "гениалноста" в несвързаните му брътвежи.
      Last edited by Mateev; 30.08.2020, 10:29.

      Коментар


      • Лошо няма. Празнувай, бий тъпана.
        Last edited by X_Y; 30.08.2020, 10:10.

        Коментар


        • И, малко за Иронията, в която, Пчеларят се вкара сам:
          Работата е там, че, той торпилира сам пословичното отиване на Пари при пари:
          Има някакви - което, е факт и е приятно да го осъзнава - но, стъпил на някакъв измислен от самия него за себе си, „пиедестал”, Матеев повярва, че е Самото Съвършенство, а останалите, сме просто гмеж. Съответно, ТОВА (въображаемо) предимство, е веднъж за винаги.
          ОБАЧЕ...
          Обаче, парите, които има той, със значителни усилия, за 10 години, БИ МОГЪЛ (без да е сигурно) да удвои и да утрои...ама дотам. Скок с порядъци, при него, вече е немислим. Таванът на собствения мироглед. Изчерпан модел. Не пожела да развие нови способности, щото идели от еретик-„лузър” и „червей”, както сам се изрази.
          Какво си позволи той, всички тук, са свидетели но, не виждам да осъзнава качествената разлика: При него, трупането на количество сведения -наблюдавам го от 2005-та - така и не води до качествени изменения в разбирането за света. Къса му се диалектичната нишка, не си задава правилните въпроси, развива рутинен баласт.
          И, докато аз - късно започнал, допуснал ред грешки, предоверил се - особено, на такива като него (до февруари, изключително много, го уважавах и ценях всяко негово мнение) Та, АЗ държа - да, именно аз, а не той - ключа към скок на отрасли и пазари, между 5 и 100% от един годишен БВП на страната, а той мен ме държи за...
          ...НЕ. И за ТОВА не ме държи. И не, ТОЙ НЕ МОЖЕ да повлияе на никого, освен на няколко тролци и още, някой и друг продажен дупетатин, когото е хрантутил маса време.
          ДО ТУК Е Матеев.
          Обяви нашият, без да е чул, видял и проумял за какво иде реч, че - след, като досега, не съм бил кеширал - че нищо не струвам, един вид (вероятно, в сравнение с Него?) Избълва всякакви дивотии, възнесе себе си до всякакви „висини”, а именно акълът му - Онзи, Великият - го спъна и му отне възможността - ако не да лидира то, поне, да бръкне и той в този медец. Напоследък лъже, та се къса, че едни мними „300000”, които -естествено, че няма да „ми даде” - те били Проблемът, че съм (как беше?) „завиждал”, че те - видиш ли - ме били „мотивирали”. Брътвежи. Бил съм „мамел”. Брътвежи-2.0, ДОКАЗАТЕЛСТВА - НИЦ...

          Ама май, се отплеснах.
          Та, Иронията е:
          1.Пари има у него. Да речем, „добри”.
          2.Ключът към много повече от тях, обаче, е у мен. Вярва или не, негов проблем.
          3.Дуе се (до спукване) той - по мен, плюе - но,
          4.До Тавана си, е стигнал именно той, и опитва и останалите, да набута под себе си а,
          5.До там, докъдето можеше да стигне, научил нещо ново от един ”некадърник”, пак Той няма да стигне. Щото, е „Голямата Работа”.
          6.Забавното е, че дали аз ще стигна до някъде или не, изобщо, не го засяга: При така стеклите се обстоятелства,
          Едни средно 1 - 5 -10 милиона компонента годишно, ТОЙ няма да произведе и няма да продаде по света, гушвайки по 10-20 лв от парче (чиста печалба), щото Консул.

          Та*ак ли?
          Или Ирония?

          - И ОЩЕ КАК .
          ТЕ ТАКА, СЕ ПРОСТРЕЛВАТ В КРАКА „КОНСУЛИТЕ”
          Last edited by Pyramid; 30.08.2020, 08:11.

          Коментар


          • Изглежда очакваният с нетърпение от всички пробив в тръбичките и сондиранията се отлага... което си е пълно разочарование за многобройните фенове
            Last edited by X_Y; 30.08.2020, 10:09.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              Получих 1 съобщение с мобилния ти номер , не зная колко съобщения си ми изпратил, за ся смятаме с аверите да ходим на панаира или на другите "по-камерни” мероприятия както ги нарече. Всяка година ходим и ако не ни мине черна котка път пак ще ходим и ще ти се обадя да ми кажеш къде ти е сергията да дойдем да видим кво предлагаш. Друго да те питам - не се ли боиш от саботажи и анти реклама по време на панаира или преди това?
              Не. Ще представям концепцията за мултиплексирано сондиране, а там, съм единственият и №1 в света, имам фиксиран приоритет, в цялата ѝ дълбочина, я познавам само аз, т.к. я работя вече 13-та година... Истински проблем би било, ако и самото изложение отложат за догодина и то, не чак трагичен, т.к.съм в контакт с повече от 5 държави с интереси в сферата. Ще ми откраднат прототип? КОЙ? И ЩЕ СИ ГО...КЪДЕ?
              Голям праз, навсякъде, има, струват стотинки, макс.левче-две...Не. Дори Матев да дойде, да нюха, да си тъпче терабайтните архиви, да мръхти... или дори някой от минно-геоложкия, все тая. Та, всичките тези умни глави, експерти и специалисти....те дори правилните въпроси не знаят да зададат. Не, НЕ МЕ Е СТРАХ. А „антиреклама”, ако тя можеше нещо да продаде...НЕЩО ТЯХНО, ПОНЕ? Нямам проблем.
              Относно „любимата” на всички тях „тръбичка”, дълбоко „СОРИ”: Остава, където е, т.к.не мога да разнасям всичко навсякъде. За запознаване, продължавам да съм налице, на поплювковците - да им сера под носа, и така, „шоншонжумон” (или както там се пише, френски не съм учил).
              - Да видим, какво ще рекат организаторите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Асо пика, провери си личните съобщения. Тежко е бъгава платформата на Инвестора, не връща адекватен отговор.
                Получих 1 съобщение с мобилния ти номер , не зная колко съобщения си ми изпратил, за ся смятаме с аверите да ходим на панаира или на другите "по-камерни” мероприятия както ги нарече. Всяка година ходим и ако не ни мине черна котка път пак ще ходим и ще ти се обадя да ми кажеш къде ти е сергията да дойдем да видим кво предлагаш. Друго да те питам - не се ли боиш от саботажи и анти реклама по време на панаира или преди това?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Викаш измамник, тръбичката ще има честта да излезе от гаража в ГО и да я види цяла България, та да я осмее.
                  ...И, като се събуди - краката отвити, чаршафът мокър, пръстите -в контакта...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Викаш измамник, тръбичката ще има честта да излезе от гаража в ГО и да я види цяла България, та да я осмее.
                    Там ще е голем смех Лорде, иди да се посмееш малко.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Снощи късно, видях изведена новина в http://marica.bg , че самият пловдивски технически панаир, т.г. се отменя „поради коронавируса”' (илинпоради тоталното му обезличаване от „некои другари”?) но, пак според пловдивските новинари, ред от „по-камерните” мероприятия, щели да се проведат. Не знам, дали ТОВА се отнася и до изложението ITI'2020, за което ме поканиха и се глася но, не го ли отменят и него, ще положа всички усилия да присъствам. Състои ли се, вярвам, ще бъдат изложени доста иновации и прогресивни решения, които, си струва да се видят.
                      Викаш измамник, тръбичката ще има честта да излезе от гаража в ГО и да я види цяла България, та да я осмее.

                      Коментар


                      • Снощи късно, видях изведена новина в http://marica.bg , че самият пловдивски технически панаир, т.г. се отменя „поради коронавируса”' (илинпоради тоталното му обезличаване от „некои другари”?) но, пак според пловдивските новинари, ред от „по-камерните” мероприятия, щели да се проведат. Не знам, дали ТОВА се отнася и до изложението ITI'2020, за което ме поканиха и се глася но, не го ли отменят и него, ще положа всички усилия да присъствам. Състои ли се, вярвам, ще бъдат изложени доста иновации и прогресивни решения, които, си струва да се видят.

                        Коментар


                        • Асо пика, провери си личните съобщения. Тежко е бъгава платформата на Инвестора, не връща адекватен отговор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            Пич ще участваш ли в изложението на Пловдивския панаир ? Спомена че се подготвяш, докъде я докара, може да ходя на панаира и там да се видим
                            Разбира се. Т.е., ако не ме тръшне вирусът дотогава, (ходи по хората, пущината), трябва да съм на линия. Вчера внесох таксите за участие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              Пич ще участваш ли в изложението на Пловдивския панаир ? Спомена че се подготвяш, докъде я докара, може да ходя на панаира и там да се видим
                              Ха-ха-хаааа!
                              Личи си комарджията!

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Поздравления за модерацията и нейния иноваторски дух а също, за модерния ѝ начин на триене. Трябва нейде да си го запиша.
                                Иначе,да повторим, т.к.в една друга тема, загрижен колега, питаше къде сме били инвестирали. Ами тук, в създаването на продукти с висока принадена стойност, функционалност и 100% рециклируеми. Няма да питам „опонентите” ни тук, как един пластмасов или гумен детайл, прави 5кв.дм.топлообменна площ да прехвърля, колкото, според някойси Матеев, били щели да прехвърлят 50кв.дм. Няма да ги питаме, щото, не знаят, не умеят и за 8 месеца, така и не се, сетиха а, не искам да ги мъча, т.к.съм добър. На това му казвам „некомпетентност” или „неспособност” или както се сетя, според случая.
                                Пич ще участваш ли в изложението на Пловдивския панаир ? Спомена че се подготвяш, докъде я докара, може да ходя на панаира и там да се видим

                                Коментар

                                Working...
                                X