IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Прочее, преди време, някой ми подхвърли идея за специална каска срещу ковида. Някой да има информация докъде е стигнал?
    Човекът търси 300 000 за да започне производство!

    Коментар


    • Прочее, преди време, някой ми подхвърли идея за специална каска срещу ковида. Някой да има информация докъде е стигнал?

      Коментар



      • Виж, никой не те насилва, ...... Прав ти път.[
        Прочее, нито "тръбичката" е мизерна, нито "2-та лева" са 2 лева. От 5 нагоре. При БГ цени. В ЕС - в евро, по курса на енергията. Това, че не вдявате, е Ваш проблем.
        Last edited by RUBLA; 07.02.2021, 14:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

        Коментар


        • Пак ли с тази мизерна тръбичка се занимаваме. Стига сме писали в тая тема и да заминава някъде назад по страниците. Няма да я бъде и толкоз, никой не се интересува от тръбичка дето ще спестява 2 лева на месец

          Коментар


          • Запецнахте ли?
            -Жалко. Мислех, че разбирате поне нещичко. Поне, колкото Матейко.
            ...Макар че, и той толкова. Вай-вай. Язък.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Ми представлява една медна тръбичка поставена в една пластмасова, и това нещо се поставя под мивката и обменя топлина от изтичащата мръсна към студената която отива в бойлера.
              Айййй, как не съм забелязал.
              И какво още представлява, колко детайла са, как са разположени, как функционират? Нещо за предназначението, напр.на един от тях, който, може да е от пластмаса, гума и от метал, да добавиш?
              И още, напр.основното изискване за входа на канализацията?
              - Само питам. Ей тъй, да си сверя часовника, дето се казва, с теб, направилия много повече "тръбички".
              РАзкажи ни. Сьойле бакалъм.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                Как да има? Тя не отговаря на никакви минимални технически изисквания' да не говорим' че екологическите показатели сочат' че е супер рискова' меша мръсен и чист поток и прочее' абе' ако някой пусне за продажба подобно недоразомение' ще търка наровете поне 20г.
                Тъй ли? Аз съм я измислил и имам представа какво може но, я дай, ТИ ни разясни, какви "минимални технически изисквания "за такива неща има, как тя "меша мръсен и чист поток" (нещо, което ме озадачава, наистина) и защо да "търкаме наровете", като ТИ нямаш идея кое как е? Много интересно, наистина. Просветли ни, така да се каже, щом си "компетентен".
                И така,
                Имаш думата, Микромозъчко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                  А какво представлява тръбата. Някакво ново осветление или нещо друго
                  Ми представлява една медна тръбичка поставена в една пластмасова, и това нещо се поставя под мивката и обменя топлина от изтичащата мръсна към студената която отива в бойлера.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • А какво представлява тръбата. Някакво ново осветление или нещо друго

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп
                      Бе май наистина няма да има тръбичка?

                      Каква е тази тръба, за която се пише тук

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп
                        Бе май наистина няма да има тръбичка?

                        Как да има? Тя не отговаря на никакви минимални технически изисквания' да не говорим' че екологическите показатели сочат' че е супер рискова' меша мръсен и чист поток и прочее' абе' ако някой пусне за продажба подобно недоразомение' ще търка наровете поне 20г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Тази тръбичка се пече от 10 години и никаква файда. Жалко живота ти мина в мечти да си милионер а 10 години по-късно каква е равносметката? Яко фалит, пари няма за домейн..... Жалко на твое място щях да си хвана куфарите и да замина да бачкам някъде по европа за малко по-достоен живот. По добре с пари па макар и малко отколкото с мечти ама без пари. Със здраве от "прецакалчо" както ме наричаш
                          Виж сега, Преклецал, не си на мое място. Пък и приказките за "тая тръбичка", дето ги тиражираш, без да провериш, издишат. Отделно, че за мечтите ми, нищо не знаеш, нито, би могъл. Затуй, запази достойнство. Ако можеш.
                          Хубава ти вечер.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Пече се
                            Тази тръбичка се пече от 10 години и никаква файда. Жалко живота ти мина в мечти да си милионер а 10 години по-късно каква е равносметката? Яко фалит, пари няма за домейн..... Жалко на твое място щях да си хвана куфарите и да замина да бачкам някъде по европа за малко по-достоен живот. По добре с пари па макар и малко отколкото с мечти ама без пари. Със здраве от "прецакалчо" както ме наричаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              ... яицето на гъзъ?

                              Абе, ми другия измамник няма ли да отпусне едни осемдесе лева та сайтчето поне да тръгне?

                              Не е твоя посрана работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Пече се
                                ... яицето на гъзъ?

                                Абе, ми другия измамник няма ли да отпусне едни осемдесе лева та сайтчето поне да тръгне?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X