IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До тогова, който ме зплашваше:

    Когато съм прав, прав съм.

    Коментар


    • [QUOTE=Pyramid;n3597573][QUOTE=13ADROL;n3597569]
      Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение



      Удивително къса памет.
      Ми не помня да съм ходил в гаража. Даваше ми препратка към един сайт посещаван от трима човека и то чрез многобройни тагове, когато изобретението не беше толкова известно в международните среди....ето после да кажеш, че не съм бил добронамерен промоутър на каналната тръба
      Last edited by X_Y; 14.05.2020, 08:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        Мен лично не си ме канил, но си канил всеки който желае да се увери на място..............често като единствен аргументиран отговор на безбройните технически въпроси. Представи си, че предпочитам да изпратя робот за пълноценно обработване на информацията вместо моето субективно възприятие на твоите още по-удивителни лъжи и изкривяване на показателите и нагаждане според твоите мечти или по-скоро желание за смучене на пара от балъчонки
        Удивително къса памет.
        Last edited by X_Y; 14.05.2020, 08:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Да , ако се отклоним от "изобретението", този човек няма нито едно гладко написано изречение. Постингите са му изпъстрени с недомлъвки, обиди, величаене на собствената си канална тръба и осмиване по супер-неподящ начин на всички останали инвестиции. Понякога използва нечленоразделни и едносрични мнения и словосъчетания на човек неучил български език в училище. Отдавах го на местните традиции в културата и литературата, но се оказва, че в Горна си има много нормални и интелигентни хора и не всички са толкова примитивни
          Сега, не закачай Матеев. Него го включихме с рекламна цел, справя се, благодарим. Пък за какво „отклоняване” говориш, изобщо не е ясно, т.к.никога, не си се приближавал. Плямпаниците ви са полезни, възможно, с изключение на истинския ви авторитет, който сривате но, ваша, не моя или на Павел, грижа. Можете - стреляте се в крака, чудо голямо.
          Last edited by Pyramid; 13.05.2020, 20:44.

          Коментар


          • [QUOTE=Pyramid;n3597562]
            Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение


            Я разкажете по-подробно, „Лорде”. Вас лично, така ли Ви побъркаха? Гледам, успешно...
            [QUOTE=Pyramid;n3597562]
            Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение


            Я разкажете по-подробно, „Лорде”. Вас лично, така ли Ви побъркаха? Гледам, успешно...
            Мен лично не си ме канил, но си канил всеки който желае да се увери на място..............често като единствен аргументиран отговор на безбройните технически въпроси. Представи си, че предпочитам да изпратя робот за пълноценно обработване на информацията вместо моето субективно възприятие на твоите още по-удивителни лъжи и изкривяване на показателите и нагаждане според твоите мечти или по-скоро желание за смучене на пара от балъчонки
            Last edited by 13ADROL; 13.05.2020, 20:43.

            Коментар


            • [QUOTE=13ADROL;n3597554]

              Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

              И за мен това канене в гаража ми се струва извратено. Не можеш да докажеш по никакъв начин "откритието", освен да отидеш на място и да те обработват на живо измамниците докато те побъркат!!! Така правят тези с парочистачките по 5000лв.
              Я разкажете по-подробно, „Лорде”. Вас лично, така ли Ви побъркаха? Гледам, успешно...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                За другия не знам, но Pyramid (Тодор Несторов) има психически проблеми. Вие сами виждате какви несвързани постинги пише. Мисълта му не тече като при нормалните хора - тя подскача в един объркан хаос от несвързани аспекти извън контекста на диалога, който водите. Всичко това не е нужно, да ви го казвам - вие само го виждате.
                Да , ако се отклоним от "изобретението", този човек няма нито едно гладко написано изречение. Постингите са му изпъстрени с недомлъвки, обиди, величаене на собствената си канална тръба и осмиване по супер-неподящ начин на всички останали инвестиции. Понякога използва нечленоразделни и едносрични мнения и словосъчетания на човек неучил български език в училище. Отдавах го на местните традиции в културата и литературата, но се оказва, че в Горна си има много нормални и интелигентни хора и не всички са толкова примитивни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                  Не си прочел, че най-важната мантра и на двамата от самото нача ло на темата е "Елате при нас в гаража и вижте".
                  И там вече се надяват да те обработват стерео и лично, ако сбъркаш да им паднеш в ръчичките.

                  След толкова мучене "Елате в капана" лично аз не бих отишъл, само за да се ядосвам.
                  [QUOTE=78-10;n3597496]

                  И за мен това канене в гаража ми се струва извратено. Не можеш да докажеш по никакъв начин "откритието", освен да отидеш на място и да те обработват на живо измамниците докато те побъркат!!! Така правят тези с парочистачките по 5000лв.



                  Коментар


                  • ...А, ако ли някой не знае, самият факт, с кого тече противопоставянето и кой прилага кални номера, показва кой, от кого и колко е ушлашен. Вярно, неясно от какво и защо, т.к.си му дал десетки до стотици милиони лв но, страхът е ѝрационален и очите му са големи.

                    Сърдечни благодарности за рекламата, Матеев.

                    Коментар


                    • Умирам от притеснение. Мартинките ми се тресат, сън не ме лови и т.н. Ошашавен съм. Стресиран. Жив -умрял.

                      Качвай клипа, драги.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                        Не си прочел, че най-важната мантра и на двамата от самото начало на темата е "Елате при нас в гаража и вижте".
                        И там вече се надяват да те обработват стерео и лично, ако сбъркаш да им паднеш в ръчичките.

                        След толкова мучене "Елате в капана" лично аз не бих отишъл, само за да се ядосвам.
                        За другия не знам, но Pyramid (Тодор Несторов) има психически проблеми. Вие сами виждате какви несвързани постинги пише. Мисълта му не тече като при нормалните хора - тя подскача в един объркан хаос от несвързани аспекти извън контекста на диалога, който водите. Всичко това не е нужно, да ви го казвам - вие само го виждате.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Гледай ти, нашият „моралист”-какво го било спряло.. А аз аха!-да се хвана. Качеството на клипа. И една провиснала джука”. Ама иначе, „се бил канел да имавземане-даване в бъдещето”. Леле.И хич-ама хич! - не лъже. А аз помислих, че цената. На клипа. Нали. Друго са си 10 000 лв. Сигурно, трябва да се възползваш от „компроматите” си, Матеев. Да. Много са важни. И „Достоверни”. Пак „да”.
                          Ти май верно искаш да кача целия клип в тубата, за да видят всички сурата ти и каруцарския ти език. Много имаш да страдаш от езика си, които не можеш да го държиш зад зъбите си. Мене лично се изхитри да ме превърнеш във върл враг, и да свалиш от мене всякакви задръжки по твой адрес. Продължавай в същия дух, и после се чуди защо целия ти живот е един безкраен провал? Ами защото мозъка ти не знае какво ги плещи устата ти.

                          ПП: Ако още веднъж се заядеш с мене или ме обидиш в публичното пространство, обещавам ти, че ще ми отпаднат всякакви задръжки по отношение на твоята личност. Най-малкото ще кача клипа в тубата, а за останалото те оставям да гадаеш, че да ти е по-интересно.
                          Last edited by Mateev; 13.05.2020, 19:42.

                          Коментар


                          • ...
                            Сещам се, защо некадърните предпочитат да се пишат „критици” но, за това, някой следващ път.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                              Не си прочел, че най-важната мантра и на двамата от самото начало на темата е "Елате при нас в гаража и вижте".
                              И там вече се надяват да те обработват стерео и лично, ако сбъркаш да им паднеш в ръчичките.

                              След толкова мучене "Елате в капана" лично аз не бих отишъл, само за да се ядосвам.
                              Много са ми сладки креатурите Матееви. „Мучене” било, а ЛИЧНО, нула познание по въпроса на темата. Т.е., страх да не се „хване”, случайно. И, като пословична ДГ (Дървена Глава), готов и този Убавец, да се пише сектант в сектата „Те такова животно нема”. Затваря очите, стиска ги, сочи там някъде, плюе в пазвата, кръсти се, и мънка „нема такова животно, нема, нема, нема''. Както и разни там, с вируса, и т.н.
                              Много мило и глупаво, ниво ( -10).
                              И, като споменахме ИМ (Името Му), току се сещам да Го питам, кога стана партиен секрерар и кога му почервеня седалището? Или посиня, по избор. Кажете, Матеев?
                              - Няма да го питаме за корупцията, т.к.явно, бизнесът му, на нея разчита. „Необходимо зло”. Тъй каза сам.
                              Last edited by Pyramid; 13.05.2020, 19:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                След като сте направили прототипа и сте го тествали безброй пъти и сте се уверили и убедили че всичко е ок, трябваше това да го ПАТЕНТОВАТЕ
                                Не си прочел, че най-важната мантра и на двамата от самото начало на темата е "Елате при нас в гаража и вижте".
                                И там вече се надяват да те обработват стерео и лично, ако сбъркаш да им паднеш в ръчичките.

                                След толкова мучене "Елате в капана" лично аз не бих отишъл, само за да се ядосвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X