IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Зазчо свърши ли смяната на фотоволтаика?За какви лв.на мегаватчас говориш бе тва да не е като да се наспиш на фотоволтаика.Като дойде режима такъв лв на киловатчас ще видиш че ще виеш на умрело.
    По работните смени си ти,драги ми Смехурко, ние пием кафе
    Виждам лв./мвтч ти е черна кутия, щом опулено се чудиш защо се случват невъзможностите ти, дето разни фантазьори предсказаха

    Купи и някой по-нов учебник, или барем надай ухо едни 500млн. в какво ще се инвестират тъкмо къмто ЕЕС,
    че в момента си баш като професора кълнящ се, че никога няма да има видеотелефон с размерите на ръчен часовник, като рецитира верни формулки защо е невъзможен такъв КИНЕСКОП. ХахахахОх

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

      Е сигурно е запомнил, че ток е насочено движение на заряди.

      Но дали знае кое по-бързо се предава, напрежението U или тока I?
      И дали токът е сила или мощност?
      И какво е общото в горните два въпроса?
      М да за тройка изкара.Явно в уикипедия само това пише.Пак се поинтересувай какво е ток.Ако си любопитен можеш да научиш какво е електрическо поле магнитно поле напрежение?Какво е електромагнитна индукция.За работа мощност и енергия след това/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Зазчо сладур мамин къде си тръгнал бе ти не знаеш какво е ток.Айде вземай си камиончето от пясъка и иди при мама да ти измие ръцете
        Е сигурно е запомнил, че ток е насочено движение на заряди.

        Но дали знае кое по-бързо се предава, напрежението U или тока I?
        И дали токът е сила или мощност?
        И какво е общото в горните два въпроса?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

          Дарагойчик,
          в твоите мнения също има остър дефицит на лв./мвтч. Та, молим по същество, темата е за себестойност на атомната технология относно произведен ток мвтч/гвтч/твтч
          Зазчо свърши ли смяната на фотоволтаика?За какви лв.на мегаватчас говориш бе тва да не е като да се наспиш на фотоволтаика.Като дойде режима такъв лв на киловатчас ще видиш че ще виеш на умрело.
          Last edited by power grid; 03.01.2021, 21:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Ако не можеш да четеш, не търси вина у другите, ами се връщай обратно в училище, сладур. Макар че, едва ли вече ще научиш нещо, толкова можеш...
            Разбрахме всички че си измамник или по скоро със сериозни ментални проблеми.Разбрахме че си неук и прос защо непрекъснато ни го навираш в очите?Можеш ли да се запреш най накрая?На кой какво доказваш?Какъв е тоя огромен мерак непркъснато да се излагаш/Явно медицината и науката са безсилни и само попа може да те оправи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              Дарагойчик,
              в твоите мнения също има остър дефицит на лв./мвтч. Та, молим по същество, темата е за себестойност на атомната технология относно произведен ток мвтч/гвтч/твтч
              А аз не се занимавам с регистрация на текущи стойности. Обаче, ти предлагам да си направиш - щом ти се занимава - три - шест - и дванайсет месечно осредняваме, и хууубаво да си анализираш причините, довели до тези стойности. Разбира се, трябва да отчетеш възможно най-много фактори, за да схванеш корелации, тенденции и т.н. Ако можеш. Останалото -май вече споделих -намирам за незрели изхвърляния, нищо повече.
              Last edited by Pyramid; 03.01.2021, 18:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Той ще ти изведе. Бъди сигурен. Като в за нещо, при което, е на хранилка -ще изведе. Работата е другаде: Колкото и да е голямо леке, той има наблюдения и (някакви)специализирани познания, до които, ти и допир си нямал. Затуй, като ти пише, че ЕЕС не може да се опира на ВЕИ (поне у нас и сега), е редно да се ослушаш: Инсталираните мощности ВЕИ, НЕ СА директно безусловно разполагаеми в над 70% от времето. Оттам, сигурността на захранването на икономика от индустриален тип, като нашата, НЕ МОЖЕ да се опира на спорадични подухвания и преместване на облаците. Отделно, твоите "минимални" цени, са проблясък, а не постоянно греене. Затуй, препоръката ми е, давай по-полека, съобразявай се с реалностите и -кой знае? - може и да спечелиш. Останалото, са незрели изхвърляния.
                Дарагойчик,
                в твоите мнения също има остър дефицит на лв./мвтч. Та, молим по същество, темата е за себестойност на атомната технология относно произведен ток мвтч/гвтч/твтч

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                  Повере, сладурчо зубрашки от миналия век,
                  ще доживея ли едно твое мнение в което да има лв./мвтч. М ?
                  (от 210 страници едно нямаш такова)
                  Той ще ти изведе. Бъди сигурен. Като в за нещо, при което, е на хранилка -ще изведе. Работата е другаде: Колкото и да е голямо леке, той има наблюдения и (някакви)специализирани познания, до които, ти и допир си нямал. Затуй, като ти пише, че ЕЕС не може да се опира на ВЕИ (поне у нас и сега), е редно да се ослушаш: Инсталираните мощности ВЕИ, НЕ СА директно безусловно разполагаеми в над 70% от времето. Оттам, сигурността на захранването на икономика от индустриален тип, като нашата, НЕ МОЖЕ да се опира на спорадични подухвания и преместване на облаците. Отделно, твоите "минимални" цени, са проблясък, а не постоянно греене. Затуй, препоръката ми е, давай по-полека, съобразявай се с реалностите и -кой знае? - може и да спечелиш. Останалото, са незрели изхвърляния.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Измамник ти едно изречение не можеш да съставиш къде си тръгнал.Ако си мислиш че ти чета тъпотиите в голяма заблуда си
                    Ако не можеш да четеш, не търси вина у другите, ами се връщай обратно в училище, сладур. Макар че, едва ли вече ще научиш нещо, толкова можеш...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Зазчо сладур мамин къде си тръгнал бе ти не знаеш какво е ток.Айде вземай си камиончето от пясъка и иди при мама да ти измие ръцете
                      Повере, сладурчо зубрашки от миналия век,
                      ще доживея ли едно твое мнение в което да има лв./мвтч. М ?
                      (от 210 страници едно нямаш такова)
                      Last edited by satz; 03.01.2021, 17:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Сега, Мунчо, ти „самолет” нямаш, че „да ти се катеря”. Твърде насериознио си се взел, с толкова малко багаж. (Което, е свойствено за природно ограничените хора: Всяко минимално усилие да разширят познанията и мирогледа си, те превъзнасят, щото зор, дейба.)
                        За „посмешището” - смеят се кухите лейки. Нормален човек, току вземе, та провери. Та, да се върнем към фактите: Вече всички знаят, че ТИ нищичко не си създал (и, забележи, ГОРДЕЕШ СЕ С ТОВА). Отделно, ние нямаме доказателства за твоите „Познания”. Само брътвежи, нищо веществено и проверимо. А подстанцията...ходил съм. Доде бях в техникума и на няколко пъти след това. Ходил съм. Ама голяма скука бе. Нормалните хора, учим по ТУ (днес, им казват „университети”) и из книгите. Затуй, не си губя времето, като теб, по цял ден, да, се блещя в една зала по едни уреди. Не казват много.
                        Накратко, твърде много ти миришат краката, че „да се сравнявам” с теб.
                        Измамник ти едно изречение не можеш да съставиш къде си тръгнал.Ако си мислиш че ти чета тъпотиите в голяма заблуда си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Не мога да разбера що ми се катериш по самолета.Може ли някой да напише нещо тука и да не коментираш.Всяка тема осираш.не разбра ли че с измамници никой не иска да се занимава.Виж в Горна Оряховица може да изглеждаш голяма работа но в тоя форум си посмешище.Иди в подстанцията в Горна Оряховица до нея има диспечерски център на Електроразпределение Север.Ако те пуснат може да научиш нещо..
                          Сега, Мунчо, ти „самолет” нямаш, че „да ти се катеря”. Твърде насериознио си се взел, с толкова малко багаж. (Което, е свойствено за природно ограничените хора: Всяко минимално усилие да разширят познанията и мирогледа си, те превъзнасят, щото зор, дейба.)
                          За „посмешището” - смеят се кухите лейки. Нормален човек, току вземе, та провери. Та, да се върнем към фактите: Вече всички знаят, че ТИ нищичко не си създал (и, забележи, ГОРДЕЕШ СЕ С ТОВА). Отделно, ние нямаме доказателства за твоите „Познания”. Само брътвежи, нищо веществено и проверимо. А подстанцията...ходил съм. Доде бях в техникума и на няколко пъти след това. Ходил съм. Ама голяма скука бе. Нормалните хора, учим по ТУ (днес, им казват „университети”) и из книгите. Затуй, не си губя времето, като теб, по цял ден, да, се блещя в една зала по едни уреди. Не казват много.
                          Накратко, твърде много ти миришат краката, че „да се сравнявам” с теб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Значи, до Оня, с „нивото”: Предлагам, да даде ДОКАЗАТЕЛСТВА. Досега, доводи срешу тези му твърдения, привеждах аз. Нека Петър, като (не) иска да „го коментираме”, да покаже, колко е велик. Тъй де, 1,50-1,70 не се броят. Пък,за познанията...да речем така, аз своите умея да въплътя „в метал”. Неговите?
                            - Ами...НИКОЙ НЕ ГИ Е ВИЖДАЛ.
                            Не мога да разбера що ми се катериш по самолета.Може ли някой да напише нещо тука и да не коментираш.Всяка тема осираш.не разбра ли че с измамници никой не иска да се занимава.Виж в Горна Оряховица може да изглеждаш голяма работа но в тоя форум си посмешище.Иди в подстанцията в Горна Оряховица до нея има диспечерски център на Електроразпределение Север.Ако те пуснат може да научиш нещо..

                            Коментар


                            • Значи, до Оня, с „нивото”: Предлагам, да даде ДОКАЗАТЕЛСТВА. Досега, доводи срешу тези му твърдения, привеждах аз. Нека Петър, като (не) иска да „го коментираме”, да покаже, колко е велик. Тъй де, 1,50-1,70 не се броят. Пък,за познанията...да речем така, аз своите умея да въплътя „в метал”. Неговите?
                              - Ами...НИКОЙ НЕ ГИ Е ВИЖДАЛ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                                Имаме нов кандидатстудентски бисер - началника въвеждал цените на токОт
                                Надценил съм те с много - явно ми е слабост.

                                Умните атомници отдавна си промениха мнението,предвид новите реалности. Явно само платени и полезниИ останаха....
                                Зазчо сладур мамин къде си тръгнал бе ти не знаеш какво е ток.Айде вземай си камиончето от пясъка и иди при мама да ти измие ръцете
                                Last edited by power grid; 03.01.2021, 13:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X