IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За т.н.възобновяеми източници на енергия, колко са полезни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Не бе не се страхуваме не искаме да си губим времето с измами и измамници
    Ти досега нещо полезно да си направил? Не можа и проектпроекта за топла вода до София да обориш (пуснал съм линк в тема „политика”) та, да даваш малоумните си оценки...
    ​Така че, що не си Е.П.М.? Като не можеш сам, ще ти помогна. Цял живот си преписвал. „Хексперт.”
    Last edited by Pyramid; 21.11.2019, 13:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Имам но, е прототип. Работя по въпроса да започна масово производство, т.к. самият прототип, е поне 4 пъти по-скъп от пазарната цена на серийното изделие. Но, ако дойдеш на място да видиш, може сам да решиш, дали би си заслужаавало. Откога каня народ на демонстрации - страхуват се. Никого не съм изял, ама...ходи тук един клеветник, кръстил се е „Имхотеп” и сее всякакви гнусни твърдения...
      Ела, виж, пипни, снимай, да коментираме. Една стотинка не искам. Искам честен коментар след непредубедено наблюдение.
      Е, колко години ще го караш с този прототип, ако става нещо от него? Досега да са те налазили саудитски инвестори
      Животът си мина докато си верваш. Виж Бота156 ти разрешавам да го обрулиш здраво

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Имам но, е прототип. Работя по въпроса да започна масово производство, т.к. самият прототип, е поне 4 пъти по-скъп от пазарната цена на серийното изделие. Но, ако дойдеш на място да видиш, може сам да решиш, дали би си заслужаавало. Откога каня народ на демонстрации - страхуват се. Никого не съм изял, ама...ходи тук един клеветник, кръстил се е „Имхотеп” и сее всякакви гнусни твърдения...
        Ела, виж, пипни, снимай, да коментираме. Една стотинка не искам. Искам честен коментар след непредубедено наблюдение.
        Не бе не се страхуваме не искаме да си губим времето с измами и измамници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          В горна ли? Къде беше. Прати координати - като имам време може да звънна и да отскоча
          Опитвам да ти изпратя лично съобщение.
          Прати мо на лични мейл, да се уточним.
          Благодаря.
          Last edited by RUBLA; 21.11.2019, 12:56. Причина: Спазвайте добрия тон!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Имам но, е прототип. Работя по въпроса да започна масово производство, т.к. самият прототип, е поне 4 пъти по-скъп от пазарната цена на серийното изделие. Но, ако дойдеш на място да видиш, може сам да решиш, дали би си заслужаавало. Откога каня народ на демонстрации - страхуват се. Никого не съм изял, ама...ходи тук един клеветник, кръстил се е „Имхотеп” и сее всякакви гнусни твърдения...
            Ела, виж, пипни, снимай, да коментираме. Една стотинка не искам. Искам честен коментар след непредубедено наблюдение.
            В горна ли? Къде беше. Прати координати - като имам време може да звънна и да отскоча
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Ти имаш ли у вас това прословуто Домашно ВЕИ? Кажи колко евтино струва да вземеш да ми направиш и на мене, ей така да си имам щот евтино
              Имам но, е прототип. Работя по въпроса да започна масово производство, т.к. самият прототип, е поне 4 пъти по-скъп от пазарната цена на серийното изделие. Но, ако дойдеш на място да видиш, може сам да решиш, дали би си заслужаавало. Откога каня народ на демонстрации - страхуват се. Никого не съм изял, ама...ходи тук един клеветник, кръстил се е „Имхотеп” и сее всякакви гнусни твърдения...
              Ела, виж, пипни, снимай, да коментираме. Една стотинка не искам. Искам честен коментар след непредубедено наблюдение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Нямам идея за какво говориш. Обаче, живея близо до район с много високи блокове, с по 3-4 апартамента на етаж, площта е малка на покривите, разстоянията до етажите надолу -големи и т.н. Домашното ВЕИ, от друга страна, е вътре в апартамента, много мощно и компактно, евтино и, което е особено важно, никак не интерферира с мрежата за ек.разпределение на ЕРП-тата, няма нужда от промени на статути, доп.грижи с електромери и др.подобни. И от вятър нужда няма, нито от слънце...
                ...което дразни някои хора, чак газ пикаят.
                Ти имаш ли у вас това прословуто Домашно ВЕИ? Кажи колко евтино струва да вземеш да ми направиш и на мене, ей така да си имам щот евтино
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=9xe3BWPsBTU


                  .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Дай по конкретно. Ама от онова прословуто саниране за 200-300лв квадрата, щеше да стигне за соларки на целия покрив
                    Нямам идея за какво говориш. Обаче, живея близо до район с много високи блокове, с по 3-4 апартамента на етаж, площта е малка на покривите, разстоянията до етажите надолу -големи и т.н. Домашното ВЕИ, от друга страна, е вътре в апартамента, много мощно и компактно, евтино и, което е особено важно, никак не интерферира с мрежата за ек.разпределение на ЕРП-тата, няма нужда от промени на статути, доп.грижи с електромери и др.подобни. И от вятър нужда няма, нито от слънце...
                    ...което дразни някои хора, чак газ пикаят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Това са желанията. Фактите, често, ни изненадват.
                      Дай по конкретно. Ама от онова прословуто саниране за 200-300лв квадрата, щеше да стигне за соларки на целия покрив
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение


                        Че кво му е на покрива на панелата за соларки. Ще стигне за всички, че даже ще и остане ток
                        Това са желанията. Фактите, често, ни изненадват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Човече, може. За някои. За множеството в блокове, северно изложение, помисли ли?
                          - Не личи.

                          Че кво му е на покрива на панелата за соларки. Ще стигне за всички, че даже ще и остане ток
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

                            И на терасата може, но аз визирах варианта с притежанието на къща
                            Човече, може. За някои. За множеството в блокове, северно изложение, помисли ли?
                            - Не личи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Прочее, нищо не казваш по въпроса какво правим, ако нямаме нито удобно място за панели, нито за ветрогенератори, нито за хидротермална енергия?
                              И на терасата може, но аз визирах варианта с притежанието на къща

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

                                Слънчевите панели вършат много полезна работа - ще ти помогнат и да хапнеш и да се изкъпеш, и да си заредиш телефона... само трябва добре да се избере мястото, на което ги инсталираш
                                Прочее, нищо не казваш по въпроса какво правим, ако нямаме нито удобно място за панели, нито за ветрогенератори, нито за хидротермална енергия?

                                Коментар

                                Working...
                                X