IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За т.н.възобновяеми източници на енергия, колко са полезни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    pyramid
    това твоето ли е?
    https://shop.amigobg.com/product/320...-IAwL922xCj9-A
    Уау!
    Много измамници има по света.


    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • pyramid
      това твоето ли е?
      https://shop.amigobg.com/product/320...-IAwL922xCj9-A
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
        С тази грамада от огледала само 5 пилета ли? Поне едно прасе?
        И то само между 2 и 5 часа следобед. На нашата географска ширина само 3 пилета сигурно.
        Това ми дава практична представа за мощността на слънчевата енергия.
        .. тъкмо си заклал прасето...и пада облачност.
        Шах с пешката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
          С 1000 огледала Сила Сутхарат от областта Пхечабури, Тайланд, пече по пет пилета наведнъж:





          С тази грамада от огледала само 5 пилета ли? Поне едно прасе?
          И то само между 2 и 5 часа следобед. На нашата географска ширина само 3 пилета сигурно.
          Това ми дава практична представа за мощността на слънчевата енергия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            ...я ни кажи тука с числа какво количество вода ще караш от Козлодуй до София?Какви са параметрите на водата в Козлодуй температура и налягане и какви в София?Ще има ли междинни помпени станции и подгряване и колко ще струва това.Чахам числата нагли изобретателю дето никой не ти вярвал.
            Написал съм го. Чети, вместо да дрънкаш.
            Last edited by RUBLA; 21.11.2019, 16:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Боли ме шапката, че некадърник като теб се бил „смял”. В линка има толкова много числа, че свят да ти се завие. И ПРОСТИЧКИ КАРТИНКИ, илюстриращи ПРОСТИ принципи, които, въпросният некадърник, който се има за ОХ ! - „инженер”, види се, десетилетия, са му били под носа, ама не ги е видял. „Инженер”.
              - ДА, БЕ. ДА.
              ... я ни кажи тука с числа какво количество вода ще караш от Козлодуй до София?Какви са параметрите на водата в Козлодуй температура и налягане и какви в София?Ще има ли междинни помпени станции и подгряване и колко ще струва това.Чахам числата нагли изобретателю дето никой не ти вярвал.
              Last edited by RUBLA; 21.11.2019, 16:24. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Какви числа си дал бе измамник?Смешник изобретател или по скоро откачалка повярвала си че е изобретила нещо.Изобретател ама никой не знае какво е изобретил и всички му се смеят
                Боли ме шапката, че некадърник като теб се бил „смял”. В линка има толкова много числа, че свят да ти се завие. И ПРОСТИЧКИ КАРТИНКИ, илюстриращи ПРОСТИ принципи, които, въпросният некадърник, който се има за ОХ ! - „инженер”, види се, десетилетия, са му били под носа, ама не ги е видял. „Инженер”.
                - ДА, БЕ. ДА.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  PYRAMID - ако е за дрейн рекуперацията - ефективността е макс 30-40%, ефекта е 2-3лв месечно ако се осираш да ползваш топла вода. При моето домакинско потребление макс 1лв. Няма да съм жив да го избия със сигурност.
                  Най много топла вода се ползва за къпане, душ а там ефекта е още по малък(3-4 пъти) - топлиш плочки, въздух, тялото и чак тогава канала
                  Това може да го продадеш в производство с огромно пилеене на топла вода, която е част от отпадъчен продукт.
                  Слагай го на позната фирма БЕЗПЛАТНО и те да си ти реалната опитна постановка. Там си сметни икономическа ефективност.
                  Не докараш ли 10% възвръщаемост на никой няма да го продадеш.
                  Да не говорим че от чисто здравословна гледна точка е супер рисково, да не кажа незаконно да има възможност да смесваш питейна/чиста с канална вода.
                  Едни бактерии да прескочат и си за затвора
                  Така приказват такива като "national power". Чували били те. Пък той - О, Боже! - бил клечка в Енергетиката. Дрън-дрън.
                  ...Хайде, ако не точно клечка, нещо по-така (дебело), ЧЕП.
                  За зеле.
                  Last edited by Pyramid; 21.11.2019, 14:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Може спокойно да се гръмнеш. Нито едно число не даваш. А, срещу моите, да бягаш, не мож'ме стигна.
                    Какви числа си дал бе измамник?Смешник изобретател или по скоро откачалка повярвала си че е изобретила нещо.Изобретател ама никой не знае какво е изобретил и всички му се смеят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ми направил съм разкрих един измамник който лъже че е инженер лъже че е изобретил нещо докарва топла вода от Козлодуй в София без да може сметне какво налягане и каква температура му трябва и колко ще струва това.Ти си срам за форума и освен това си наглец продължаваш да мамиш хората
                      Може спокойно да се гръмнеш. Нито едно число не даваш. А, срещу моите, да бягаш, не мож'ме стигна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Едно наистина МОГЪЩО ВЕИ
                        PYRAMID - ако е за дрейн рекуперацията - ефективността е макс 30-40%, ефекта е 2-3лв месечно ако се осираш да ползваш топла вода. При моето домакинско потребление макс 1лв. Няма да съм жив да го избия със сигурност.
                        Най много топла вода се ползва за къпане, душ а там ефекта е още по малък(3-4 пъти) - топлиш плочки, въздух, тялото и чак тогава канала
                        Това може да го продадеш в производство с огромно пилеене на топла вода, която е част от отпадъчен продукт.
                        Слагай го на позната фирма БЕЗПЛАТНО и те да си ти реалната опитна постановка. Там си сметни икономическа ефективност.
                        Не докараш ли 10% възвръщаемост на никой няма да го продадеш.
                        Да не говорим че от чисто здравословна гледна точка е супер рисково, да не кажа незаконно да има възможност да смесваш питейна/чиста с канална вода.
                        Едни бактерии да прескочат и си за затвора
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Ти досега нещо полезно да си направил? Не можа и проектпроекта за топла вода до София да обориш (пуснал съм линк в тема „политика”) та, да даваш малоумните си оценки...
                          ​Така че, що не си Е.П.М.? Като не можеш сам, ще ти помогна. Цял живот си преписвал. „Хексперт.”
                          Ми направил съм разкрих един измамник който лъже че е инженер лъже че е изобретил нещо докарва топла вода от Козлодуй в София без да може сметне какво налягане и каква температура му трябва и колко ще струва това.Ти си срам за форума и освен това си наглец продължаваш да мамиш хората

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            крадеца вика дръжте крадеца. Опс то май било злобно и жалко човече
                            Оставѝ. Пиши ми на лични, че сървърът вечно абортира.

                            Коментар


                            • Едно наистина МОГЪЩО ВЕИ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Е, колко години ще го караш с този прототип, ако става нещо от него? Досега да са те налазили саудитски инвестори
                                Животът си мина докато си верваш. Виж Бота156 ти разрешавам да го обрулиш здраво
                                крадеца вика дръжте крадеца. Опс то май било злобно и жалко човече
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X