IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Есенцийята е това. Думата въздигане се споменава четри пъти. Прецедател на Фондация Въздигане е лицето Ивелин Михайлов. Какво съвпа дение https://vazdigane.bg/Activist

    Списъка с патрйотични дела на фондацията е бескраен
    Изграждане на паметник на кан Котраг в гр. Тетюши, Волжка България
    Инициатива за стартиране на собствено издателство, което ще издаде най-добрата Българска историческа литература
    Паметник на хан Кубрат в Мала Пересчепина, Украйна
    Кръсти детето си Кубрат, Алцек, Аспарух, Тервел и Вълчан и вземи 100лв


    Пореден пример за патрйотичните намерение на новия Левски

    Коментар


    • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение

      .....
      Кога отвори, кога затвори...?!?

      Есенцията е в това:


      Но за откриването на парка в пълния му блясък върху повече от 700 дка (пак според официалното прессъобщение след откриването) очевидно ще са нужни още много пари, много нови акционери и авансово продадени билети. Откъде ще дойдат ли? В България декоративният патриотизъм продава най-добре.

      Коментар




      • От уводния текст, който четат конферансиетата, публиката научава че само на няколко километра оттук през 1972 г. е открит Варненският халколитен некропол, датиран към 4100 година пр.Хр.

        "Откритието доказва категорично: Нашите прадеди и техните селища са били една от най-влиятелните култури по целия познат древен свят", извисява глас младежът.

        "Ние сме тук днес, не само да поставим началото на най-големия исторически парк в света, гласи по-нататък текстът на водещия. (...) Нека 22 юни 2019 г. бъде датата, от която започва

        едно ново въздигане на българите

        – смело, осъзнато, с вяра в себе си и в доброто. Нека отворим нова страница за българския народ, да открием "Исторически парк", този, който ще ни обедини и ще ни направи по-силни! Да пребъде България!".

        Този път агитката със знамената отвръща с "Ура!".

        Минути по-късно, след водосвета на отец Георги от църквата в Провадия шоуто навлиза в кулминацията си. На сцената излизат Ивелин Михайлов, изпълнителен директор на акционерното дружество "Исторически парк", и членът на борда на директорите му Николай Нинов.

        За тях в сценарните реплики на водещия е записано следното: "Двама българи, обеднени в идеята за въздигането на нашия горд народ, забравил напоследък своите ценности и история. При това те го правят, разчитайки единствено на своите възможности и средства. Естествено, разчитайки на подкрепата и солидарността на всеки родолюбец. Това са двама българи, носещи такава вдъхновяваща енергия, способна да пренапише историята и на земята, по която стъпваме и днес!".

        "Аз съм дете на разведени родители от 5-годишна възраст, започва словото си изпълнителният директор на "Исторически парк". (...) Това, което най-вече са се мъчили хората около мен да ми направят, е да ми вземат човешкото в мен."

        Следва поантата:

        "Аз съм вече на 42.През всичките тези години каквото и да ми се случва, колкото и тежко да падна, аз знам – мога да стана, защото съм българин. Мога да преобърна света,

        мога да се справя със Съединените американски щати

        в момента, само и единствено защото съм българин." Следват овации и къси викове "Браво!".

        Края на словото, произнесено от Ивелин Михайлов, ражда легенда:

        "Това е енергийният извор за България

        и за всеки българин, разкрива той. След годините в учебниците по история ще пише за този момент и вие ще сте хората, които сте присъствали, които сте го подкрепили, които сте причината всичко това да се случи.


        https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019...mments-wrapper

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
          Всяка година на BMW или Audi събор има повече хора отколкото на откриването на този парк
          То и на гей парада в София има повече хора.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
            Всяка година на BMW или Audi събор има повече хора отколкото на откриването на този парк
            Щото са чуждопоклонници и предатели

            Коментар


            • Всяка година на BMW или Audi събор има повече хора отколкото на откриването на този парк

              Коментар


              • От няколко дни чета за пирамидата на Ружа и се чудя дали Ивелин може да я задмине.... и то основно на БГ маркета, а Ружа ги е одрала на световно ниво.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение




                  Първоначално цената бе 36 бимберици за 200 бройя акций. 180лв
                  От началото на годината цената е 50 бимберици за 200 бройя акций. 250лв
                  Каква ли е цената от днес?

                  Приключението с най големият исторически парк на света за 250 милиона евро продължава. Орлетата радостно тракат с клюнчета с изозтрен апетит и желание за следващи етапи от стройтелството на Исторически парк. Готов съм да продам всичко и да купя пакет акций. Мисля да се свържа с финансов консултант от хората на Ивелин. Чакам с нетръпение 15 юли за да купя от най скъпите билети за вход.

                  Имам делово предложение. Издадените до момента акций да бъдат трансофирмарани в акций Клас А

                  При започване на трети етап да бъдат пускани в продажба акций Клас Б
                  ТРЕТИ ЕТАП – ВТОРО БЪЛГАРСКО ЦАРСТВО
                  Откриването на третия етап следва да е в началото на активния сезон през 2020г.

                  През този етап към вече изградената част за посетители ще бъде отворена зона „Второ Българско царство“.
                  При започване на четвърти етап да бъдат пускани в продажба акций Клас В
                  ЧЕТВЪРТИ ЕТАП – КИНО И РЕСТОРАНТ
                  Официалното откриване на четвърти етап ще бъде в началото на активния сезон през 2021г.

                  През този етап към вече изградената част за посетители ще бъдат отворени модерен 4D Кино салон и изискан ресторант с традиционна и тематична кухня. Така ИП вече ще отговаря в максимална степен на всички очаквания за модерен и пълноценен атракционен комплекс с пълен набор от високо качествени услуги и ще предлага целогодишни възможности за организиране и провеждане на културно-масови събития, обществени прояви и частни партита и др.
                  При започване на четвърти етап да бъдат пускани в продажба акций Клас Г
                  ПЕТИ ЕТАП – РИМ
                  Официалното откриване на пети етап се очаква да е в началото на активния сезон през 2022 г.

                  През този етап за посетители ще бъде отворена последната и най-пищна зона "Рим".




                  ШЕСТИ ЕТАП
                  ИДВАТ ВАРВАРИТЕ , СРЕДНОВЕКОВИЕ , И ВСИЧКО ОТИВА У КЕРЕЧА
                  АКЦИИТЕ ЗАНУЛЯВАТ
                  Last edited by Todor Sabev; 24.06.2019, 00:09.

                  Коментар


                  • Акции и срокове

                    Към началото на 2018 г. „Исторически парк“ е акционерно дружество с емитирани ‎1 000 000 броя акции. В продажба се намират 350 000 броя акции. Минималният праг за инвестиране в проекта е 200 бр. акции на пакетна цена от 36 000 лева. Към момента тази цена е под реалната проектна себестойност и е валидна до 01.07.2018 г., когато тя ще стане 42 000 лева, а след 31.12.2018 г. ще се увеличи на 50 000 лева. Планираното нарастване е поради поетапното завършване на строителството и въвеждането в експлоатция на атракциона. При цялостно изграждане и достигане на пълен работен капацитет на “Исторически парк” през 2022 година цената на акциите се очаква да надхвърли 90 000 лева. Според предварителните разчети при туристопоток от 600 000 души годишно паркът ще генерира печалба в размер на около ‎25 000 000 лева, от което един пакет от 200 броя акции ще носи дивидент от 5000 лева на своя притежател. При очаквано нарастване броя на посетитетели ще се повиши и печалбата, от което ще се увеличи и цената на акциите и съответният дивидент от тях. Проектирането и изграждането на подобен обект изисква огромен експертен потенциал и отнема над 15 години. Това налага дългосрочно планиране и е предпоставка за устойчиви приходи от ефективното експлоатиране на създадената бизнес ниша.
                    Първоначално цената бе 36 бимберици за 200 бройя акций. 180лв
                    От началото на годината цената е 50 бимберици за 200 бройя акций. 250лв
                    Каква ли е цената от днес?

                    Приключението с най големият исторически парк на света за 250 милиона евро продължава. Орлетата радостно тракат с клюнчета с изозтрен апетит и желание за следващи етапи от стройтелството на Исторически парк. Готов съм да продам всичко и да купя пакет акций. Мисля да се свържа с финансов консултант от хората на Ивелин. Чакам с нетръпение 15 юли за да купя от най скъпите билети за вход.

                    Имам делово предложение. Издадените до момента акций да бъдат трансофирмарани в акций Клас А

                    При започване на трети етап да бъдат пускани в продажба акций Клас Б
                    ТРЕТИ ЕТАП – ВТОРО БЪЛГАРСКО ЦАРСТВО
                    Откриването на третия етап следва да е в началото на активния сезон през 2020г.

                    През този етап към вече изградената част за посетители ще бъде отворена зона „Второ Българско царство“.
                    При започване на четвърти етап да бъдат пускани в продажба акций Клас В
                    ЧЕТВЪРТИ ЕТАП – КИНО И РЕСТОРАНТ
                    Официалното откриване на четвърти етап ще бъде в началото на активния сезон през 2021г.

                    През този етап към вече изградената част за посетители ще бъдат отворени модерен 4D Кино салон и изискан ресторант с традиционна и тематична кухня. Така ИП вече ще отговаря в максимална степен на всички очаквания за модерен и пълноценен атракционен комплекс с пълен набор от високо качествени услуги и ще предлага целогодишни възможности за организиране и провеждане на културно-масови събития, обществени прояви и частни партита и др.

                    При започване на четвърти етап да бъдат пускани в продажба акций Клас Г
                    ПЕТИ ЕТАП – РИМ
                    Официалното откриване на пети етап се очаква да е в началото на активния сезон през 2022 г.

                    През този етап за посетители ще бъде отворена последната и най-пищна зона "Рим".




                    Коментар


                    • Пфууу, тъкмо го откриха и го затвориха...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Аз пак да питам само ти ли си неграмотен или.....
                        ПС: клипа не е наличен.
                        Не разбрали, че от месеци пише със сарказъм за парка. А иначе 35 хиляди, но делено на 10:
                        https://www.youtube.com/watch?v=iOYkOJoNaRM
                        Last edited by Aleo; 23.06.2019, 19:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                          ЧЕСТИТО ОТКРИВАНЕ НА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК


                          35 хиляди орлета, нетрадиционни финансови консултанти и близките им вече посетиха Исторически парк. При 35 хиляди продадени билети на ден представете си какви ще бъдат цените на акцийте....

                          Старейшините и нетрадиционните финансови консултанти вече започват да расплитат заговорът на убиецът от Мери Члери и Амерка за България. За награда за кирякстофчовските статий прокопиевци ще получат теренът под исторически парк за да го използват като Каолинова мина. Плановете са да изтровят и прогонят населението на с. Неофит Рилски и да раширят Каолиновата мина натам.



                          Кога ще се възраждаме?

                          – основател и председател на Възраждане. завършил Право във Великотърновския университет
                          Аз пак да питам само ти ли си неграмотен или.....
                          ПС: клипа не е наличен.

                          Коментар


                          • ЧЕСТИТО ОТКРИВАНЕ НА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК
                            https://www.youtube.com/watch?v=iOYkOJoNaRM
                            35 хиляди орлета, нетрадиционни финансови консултанти и близките им вече посетиха Исторически парк. При 35 хиляди продадени билети на ден представете си какви ще бъдат цените на акцийте....

                            Старейшините и нетрадиционните финансови консултанти вече започват да расплитат заговорът на убиецът от Мери Члери и Амерка за България. За награда за кирякстофчовските статий прокопиевци ще получат теренът под исторически парк за да го използват като Каолинова мина. Плановете са да изтровят и прогонят населението на с. Неофит Рилски и да раширят Каолиновата мина натам.



                            Кога ще се възраждаме?

                            – основател и председател на Възраждане. завършил Право във Великотърновския университет
                            Last edited by georgnank; 23.06.2019, 09:03.

                            Коментар


                            • Настръхнах. Не всеки ден човек може да види строителната площадка на историята!
                              Излизам да играя хоро пред блока.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение

                                Колега, Ивелин каза че това е гнусна ЛЪЖА, и го каза публично. Кой ги пуска тия партенки?

                                #ИсторическиПарк: [COLOR=#FF0000][SIZE=11px][B]Най-голямата тайна около този проект. https://www.facebook.com/watch/?v=2368113526845797
                                И ти и Ивелин и цялара шайка измамници сте за затвора!!

                                Коментар

                                Working...
                                X