IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лично съм потресен Октопода е голям Не мога още да повярвам че всичко това се случва в България

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

      Какво по-точно е направила прокуратура?
      Ами, някакси, ги притисна и не са ме занимавали с простотиите си повече от година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Всяка седмица закусвам с по някой форумец и съм в България, така че, protecting, protecting & пак, protecting.
        Иначе, ако говорим сериозно, този „ИП” мирише на Вражалци III поколение. Някъде от орбирата на Плутон насам. Натирваш ги и, настояват ли - директно, ги докладваш на КФН. Имаше тук някакви, досаждаха на всички, и бяха докладвани. За пръв път, въпросната КФН заедно с прокуратурата направиха нещо, което мога да похваля.
        Какво по-точно е направила прокуратура?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andrianivanov Разгледай мнение
          Здравейте

          Имам проблеми със сайта и форума Както и да е
          От известно време започнах да търгувам с акции след дълга почивка но не е в това въпроса Явно са ме набелязали от Together за “Инвестиционен” Парк Варна и вчера някакъв господин ми изпрати покана за приятелство във Facebook с идеята да ми продаде акции Естествено му отговорих че имам гости и не мога да пиша като последните му думи бяха да се видим на следващия ден на Видео разговор! Извинявам се но е меко казано смешно да обсъждам с непознат нереализирани проекти и т н Още повече на Видео разговор при условие че съм публична личност
          Направих си труда да го проуча по форуми както и компанията и инвестициите които предлага Същата вечер т е снощи блокирах Г-н Ангел Карчев Незнам какво си въобразява Аз купувам акции на премиум компании и ще седна да се занимавам с това и то в България? Имам чувството че ме подценяват и такива хора в Германия са в затвора Къде са тръгнали Отделно под чадър на държавата Къде някой защитава интереса на обикновения гражданин? Питам Темата трябва да е прикачена като важна най малкото

          П.П.
          Информация за Пирамидите в България! И как да се предпазим?
          P.S.
          With exploration of Pyramid in Bulgaria! How to protecting?

          Не се учудвайте че знам езици! Такива нахъсани по корпоративни трейнинги, като Г-н Ангел Карчев ги слагам в малкия си джоб!
          Всяка седмица закусвам с по някой форумец и съм в България, така че, protecting, protecting & пак, protecting.
          Иначе, ако говорим сериозно, този „ИП” мирише на Вражалци III поколение. Някъде от орбирата на Плутон насам. Натирваш ги и, настояват ли - директно, ги докладваш на КФН. Имаше тук някакви, досаждаха на всички, и бяха докладвани. За пръв път, въпросната КФН заедно с прокуратурата направиха нещо, което мога да похваля.

          Коментар


          • Здравейте

            Имам проблеми със сайта и форума Както и да е
            От известно време започнах да търгувам с акции след дълга почивка но не е в това въпроса Явно са ме набелязали от Together за “Инвестиционен” Парк Варна и вчера някакъв господин ми изпрати покана за приятелство във Facebook с идеята да ми продаде акции Естествено му отговорих че имам гости и не мога да пиша като последните му думи бяха да се видим на следващия ден на Видео разговор! Извинявам се но е меко казано смешно да обсъждам с непознат нереализирани проекти и т н Още повече на Видео разговор при условие че съм публична личност
            Направих си труда да го проуча по форуми както и компанията и инвестициите които предлага Същата вечер т е снощи блокирах Г-н Ангел Карчев Незнам какво си въобразява Аз купувам акции на премиум компании и ще седна да се занимавам с това и то в България? Имам чувството че ме подценяват и такива хора в Германия са в затвора Къде са тръгнали Отделно под чадър на държавата Къде някой защитава интереса на обикновения гражданин? Питам Темата трябва да е прикачена като важна най малкото

            П.П.
            Информация за Пирамидите в България! И как да се предпазим?
            P.S.
            With exploration of Pyramid in Bulgaria! How to protecting?

            Не се учудвайте че знам езици! Такива нахъсани по корпоративни трейнинги, като Г-н Ангел Карчев ги слагам в малкия си джоб!
            Last edited by andrianivanov; 27.04.2020, 14:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
              Ама недейте така, пощадете ме - щях да се задавя с кафето.

              Сезонът се очертава нулев, но обещанията за дивиденти растат. А схемата се разширява с пирамидка за дистрибуция на сувенирчета... нескромно нарчена "гаранция за инвестицията"
              ..май още не са избягали.

              Коментар


              • Ама недейте така, пощадете ме - щях да се задавя с кафето.

                Сезонът се очертава нулев, но обещанията за дивиденти растат. А схемата се разширява с пирамидка за дистрибуция на сувенирчета... нескромно нарчена "гаранция за инвестицията"

                Коментар


                • Вижте на какво предложение с много добра възращаемост попаднах в Клуба на Инвеститора:
                  https://www.docdroid.net/4x7F7a3/22z...cko22-eood-pdf

                  Коментар


                  • Лудите не умаляват, нали?
                    Last edited by Pyramid; 07.04.2020, 19:29.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                        Тая криза на тия мошеници от парка им идва като дар свише.
                        Тотална индулгенция?
                        Лакомите и гламави „инвеститори” д.г.д.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          Големите дивиденти се "отлагат" за необозримо бъдеще (
                          Тая криза на тия мошеници от парка им идва като дар свише.

                          Коментар


                          • Големите дивиденти се "отлагат" за необозримо бъдеще (

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kosssarz Разгледай мнение

                              Точно!

                              Промотират го като "Ще освободим средностатистическия българин от финансовата немотия, като дадем шанс да инвестира и изкара големите пари."

                              Истината е "Никой голям инвеститор не би сложил пари в това и гледаме да оберем нормалните хора."

                              Искат да докарат китайски туристи в огромни бройки, за да почне да прави големи обороти. Особено с вируса в момента е ясно, че няма как да стане.
                              То поначало си беше ясно но, гламавите са затуй, да хранят измамниците. Доде има гламави, винаги, някой по-пресметлив ще ги цака.
                              Така и трябва да бъде.
                              ​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
                                [ATTACH=CONFIG]temp_13330_1584988021600_100[/ATTACH]

                                Новата залагалка.
                                Точно!

                                Промотират го като "Ще освободим средностатистическия българин от финансовата немотия, като дадем шанс да инвестира и изкара големите пари."

                                Истината е "Никой голям инвеститор не би сложил пари в това и гледаме да оберем нормалните хора."

                                Искат да докарат китайски туристи в огромни бройки, за да почне да прави големи обороти. Особено с вируса в момента е ясно, че няма как да стане.

                                Коментар

                                Working...
                                X