IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

    тази личност е твърдо болен..
    личност е в женски род.. неграмотен трол.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
      И за да не съм оффтопик - ето едно клипче на гуруто Ивелин (пускано е и преди), в което той обявява една СИГУРНА инвестиция с 50% доходност:

      https://youtu.be/7XZmPb-lDEY?t=3687

      Интересно как горното се връзва с твърдението му от клипчето от поста ми долу, че ако някой ви предложи сигурна инвестиция, то той със сигурност е измамник. Ивелине - коментар?
      Ивелин звучи доста гневен говорейки за новата инвестиция.
      Сменя модела - вече ще говорят за проекта лично и ще предлагат информация само на доказали желание за инвестиция….
      Явно им писна да ги правят за смях с техните предложения, които изпращат на всички потенциални инвеститори, и после тези предложения се коментират тук

      Поне казва истината - има риск за тези 50%, но той лично е сигурен, че ще успее. Как няма да е, като иска да глътне кинтите

      Чакам отговор на въпроса ми за юртите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        егати то значи 200 милиона се събират докато лежиш на леглото и не си мърдаш пръста.. тая държава е пълна с измамници що никой друг не се е сетил да прави стотици милиони, докато се лигави в нета..
        За сефте ще се съглася с теб - измамниците са много - примерно шефа ти Ивелин Той поне е имал достатъчно акъл и се е сетил, но ще дойде момента, в който едни хора, които са набутали по 40-50К (че и повече) в това пасище и на които за пръв път им минава през главата мисълта "май пих една студена вода" ще се усетят... даже съм готов да се обзаложа, че в Тугедър вече потушавате такива опити за самостоятелно мислене, защото мъка сковава душата инвеститорска...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
          И за да не съм оффтопик - ето едно клипче на гуруто Ивелин (пускано е и преди), в което той обявява една СИГУРНА инвестиция с 50% доходност:

          https://youtu.be/7XZmPb-lDEY?t=3687

          Интересно как горното се връзва с твърдението му от клипчето от поста ми долу, че ако някой ви предложи сигурна инвестиция, то той със сигурност е измамник. Ивелине - коментар?
          тази личност е твърдо болен..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

            Нали според Ивелин и Ко имотите са лоша инвестиция и не трябва да се инвестира в тях бе (освен ако не са в ИП и околията - тогава като по чудо вече са офертата на милениума)? Нещо вас тугедърците ви бие някакъв сериозен когнитивен дисонанс...



            Ех, Тоте, Тоте... ние тук знаем как идолът ти е построил тоя парк - искаш ли да ти кажа как или сам се сещаш? И щом Ивелинчо има време да прави по 100 клипчета от по час дневно - кво му пречи да си направи няколко женски ника насам-натам и да плещи глупостите си?

            Айде да опитаме пак - защо Ивелин казва, че няма сигурни инвестиции и тия, дето ги предлагат, са мошеници, и в същото време самият той чрез подопечните си предлага сигурни инвестиции?
            егати то значи 200 милиона се събират докато лежиш на леглото и не си мърдаш пръста.. тая държава е пълна с измамници що никой друг не се е сетил да прави стотици милиони, докато се лигави в нета..

            Коментар


            • Иво, би ли отговорил защо каза, че ще имате 200к посетителя за 2019 в интервюто ти в средата на 2019?
              Това прави 7млн лева от приходи само за вход (35 лва ви е входа). На входа предполагам давате касови бележки на всички? Защо тези пари ги няма отразени във ГФОто за 2019?
              Имахте ли наистина 200к посетители или не?

              И още един въпрос - защо ще имате общо 30 гидове на ден (заложени по бизнес план)?
              Всеки гид ще е отговорен за макс 8 човека в група (пак според Биснес Плана). Това прави 240 посетителя на ден.
              За 8-месечен сезон (по Бизнес План) това правят 57 600 посетителя!!!
              Как смятате да стигнете 300к посетителя? Ами 600к?

              И трети - инвестиралите в Юрти за средновековния ви ивент - кога ще си избият парите? Какви други ивенти планирате, за да се случи обещано по-долу от вас:

              Необходимата инвестиция за довършване на юртовия лагер е в размер на около 750 000 лева, която се очаква да се изплати в рамките на до 5 години и би генерирала средно близо 100% доходност на вложения капитал за този период.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                защото обезпечават инвестииците с имоти в софия...
                Нали според Ивелин и Ко имотите са лоша инвестиция и не трябва да се инвестира в тях бе (освен ако не са в ИП и околията - тогава като по чудо вече са офертата на милениума)? Нещо вас тугедърците ви бие някакъв сериозен когнитивен дисонанс...

                Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                тоя ивелин направо се чудя как го е построил тоя парк.. ми той по цял ден прави хиляди профили в нета завалията..
                Ех, Тоте, Тоте... ние тук знаем как идолът ти е построил тоя парк - искаш ли да ти кажа как или сам се сещаш? И щом Ивелинчо има време да прави по 100 клипчета от по час дневно - кво му пречи да си направи няколко женски ника насам-натам и да плещи глупостите си?

                Айде да опитаме пак - защо Ивелин казва, че няма сигурни инвестиции и тия, дето ги предлагат, са мошеници, и в същото време самият той предлага сигурни инвестиции?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                  Ще С такива ивенти като вашите съвсем скоро )

                  Иво, би ли отговорил защо каза, че ще имате 200к посетителя за 2019 в интервюто ти в средата на 2019?
                  Това прави 7млн лева от приходи само за вход (35 лва ви е входа). На входа предполагам давате касови бележки на всички? Защо тези пари ги няма отразени във ГФОто за 2019?
                  Имахте ли наистина 200к посетители или не?

                  И още един въпрос - защо ще имате общо 30 гидове на ден (заложени по бизнес план)?
                  Всеки гид ще е отговорен за макс 8 човека в група (пак според Биснес Плана). Това прави 240 посетителя на ден.
                  За 8-месечен сезон (по Бизнес План) това правят 57 600 посетителя!!!
                  Как смятате да стигнете 300к посетителя? Ами 600к?

                  И трети - инвестиралите в Юрти за средновековния ви ивент - кога ще си избият парите? Какви други ивенти планирате, за да се случи обещано по-долу от вас:

                  Необходимата инвестиция за довършване на юртовия лагер е в размер на около 750 000 лева, която се очаква да се изплати в рамките на до 5 години и би генерирала средно близо 100% доходност на вложения капитал за този период.
                  скоро, колкото адвоката на хитуомана дето скоро щеше да ги среща в съда ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                    Ми Ивелин тук се подвизава с два женски профила - какво му пречи да смени и националността освен пола?



                    Тотке - не ме интересува твоя познат какво и как е превъртал Интересува ме защо Ивелин казва, че ако ти гарантират печалба това е измама, а в същото време неговите подопечни ми гарантират печалба?
                    защото обезпечават инвестииците с имоти в софия...

                    тоя ивелин направо се чудя как го е построил тоя парк.. ми той по цял ден прави хиляди профили в нета завалията..

                    Коментар


                    • И за да не съм оффтопик - ето едно клипче на гуруто Ивелин (пускано е и преди), в което той обявява една СИГУРНА инвестиция с 50% доходност:

                      https://youtu.be/7XZmPb-lDEY?t=3687

                      Интересно как горното се връзва с твърдението му от клипчето от поста ми долу, че ако някой ви предложи сигурна инвестиция, то той със сигурност е измамник. Ивелине - коментар?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        а защо не изЛЕЗВат?
                        Ще С такива ивенти като вашите съвсем скоро )

                        Иво, би ли отговорил защо каза, че ще имате 200к посетителя за 2019 в интервюто ти в средата на 2019?
                        Това прави 7млн лева от приходи само за вход (35 лва ви е входа). На входа предполагам давате касови бележки на всички? Защо тези пари ги няма отразени във ГФОто за 2019?
                        Имахте ли наистина 200к посетители или не?

                        И още един въпрос - защо ще имате общо 30 гидове на ден (заложени по бизнес план)?
                        Всеки гид ще е отговорен за макс 8 човека в група (пак според Биснес Плана). Това прави 240 посетителя на ден.
                        За 8-месечен сезон (по Бизнес План) това правят 57 600 посетителя!!!
                        Как смятате да стигнете 300к посетителя? Ами 600к?

                        И трети - инвестиралите в Юрти за средновековния ви ивент - кога ще си избият парите? Какви други ивенти планирате, за да се случи обещано по-долу от вас:

                        Необходимата инвестиция за довършване на юртовия лагер е в размер на около 750 000 лева, която се очаква да се изплати в рамките на до 5 години и би генерирала средно близо 100% доходност на вложения капитал за този период.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          ивелин се е преобразил на туркиня ? и юртите си работят - 20 лв е нощувката.
                          Ми Ивелин тук се подвизава с два женски профила - какво му пречи да смени и националността освен пола?

                          Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          еми когато някой ти гарантира нещо си има много проста стратегия - искаш му залог един познат така си купи къща като му дадоха имот в София за да му гарантират печалбата - след като продаде къщата на 120% печалба върна софийския имот на залогодателя
                          Тотке - не ме интересува твоя познат какво и как е превъртал Интересува ме защо Ивелин казва, че ако ти гарантират печалба това е измама, а в същото време неговите подопечни ми гарантират печалба?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                            Ивелине, като пишете фейк отзиви поне се пробвахте да сте една идея достоверни - в коя юрта сте спали, след като няма такова развлечение/нощувки в юрти:
                            https://ipark.bg/bg-BG/Entertainment
                            ивелин се е преобразил на туркиня ? и юртите си работят - 20 лв е нощувката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                              Тотке - спри с тая пропаганда - така изглеждаш наистина много отчаян, а и не се харесва на модовете и админите

                              По темата - аз пък съвсем открито мога да ти заявя, че Гошето още изплаща къщата и ти отново лъжеш като римлянка в пенсионна възраст. Нищо не казваш за акциите с отрицателна счетоводна стойност, ама ние тук вече сме ти свикнали - просто толкова ти е капацитета.

                              Я да видим какви ще кажеш за това (и Ивелин криселдата/пламенивата да се чувства поканен за коментар):

                              https://www.dnes.bg/temida/2019/07/2...i-varna.417608

                              Във видеото гуруто ти Ивелин заявява, че (цитирам): "Когато някой участва в търговско предприятие, знае че печалбата е винаги прогнозна. Никой никога не може да гарантира дадена печалба. Ако някой някъде ви гарантир,а че ще бъде изплатена печалба, то този човек ви лъже и манипулира"

                              В същото време тугедърските патета ми "гарантират" печалба и "сигурни" приходи - сега на кого да вярвам - на гуруто или на патетата? Кой от тях лъже и кой е измамника?
                              еми когато някой ти гарантира нещо си има много проста стратегия - искаш му залог един познат така си купи къща като му дадоха имот в София за да му гарантират печалбата - след като продаде къщата на 120% печалба върна софийския имот на залогодателя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                Севдинер Ахмед
                                1 отзив·2 снимки
                                преди 1 денНОВО
                                Бях за два дни на фестивала .Спах в юрта. Ядох различна домашна баница с истинско домашно овче кисело мляко. Представленията на участващите бяха впечатляващи.Така видях красотата на Исторически парк през деня и през ноща.
                                Ивелине, като пишете фейк отзиви поне се пробвахте да сте една идея достоверни - в коя юрта сте спали, след като няма такова развлечение/нощувки в юрти:
                                https://ipark.bg/bg-BG/Entertainment
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X