IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    смешна ти е хорската радост ли?
    MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
    MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      изплатена е още миналата година, мойто момче покрай продажбите на къщи и бизнесът с моторите
      Тотке - спри с тая пропаганда - така изглеждаш наистина много отчаян, а и не се харесва на модовете и админите

      По темата - аз пък съвсем открито мога да ти заявя, че Гошето още изплаща къщата и ти отново лъжеш като римлянка в пенсионна възраст. Нищо не казваш за акциите с отрицателна счетоводна стойност, ама ние тук вече сме ти свикнали - просто толкова ти е капацитета.

      Я да видим какви ще кажеш за това (и Ивелин криселдата/пламенивата да се чувства поканен за коментар):

      https://www.dnes.bg/temida/2019/07/2...i-varna.417608

      Във видеото гуруто ти Ивелин заявява, че (цитирам): "Когато някой участва в търговско предприятие, знае че печалбата е винаги прогнозна. Никой никога не може да гарантира дадена печалба. Ако някой някъде ви гарантир,а че ще бъде изплатена печалба, то този човек ви лъже и манипулира"

      В същото време тугедърските патета ми "гарантират" печалба и "сигурни" приходи - сега на кого да вярвам - на гуруто или на патетата? Кой от тях лъже и кой е измамника?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение

        MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
        смешна ти е хорската радост ли?

        Коментар


        • Blanka Adamová
          6 отзива·43 снимки
          преди 3 седмициНОВО

          (Преведено от Google)
          Бях няколко пъти в България през последните 5 години, посетих София, Пловдив, Бургас и накрая стигнах и до Историческия парк. Наскоро реших да инвестирам пари в този проект още преди да дойда да го видя, защото моите приятели също. Определено надмина очакванията ми, разкошна област, толкова много от историята, невероятно знаещи хора, тонове дейности за вършене (досега опитвахме да караме джипове, мотоциклети, стрелба с лък, стрелба от пистолети)! Свързахме второто си посещение на парка с бягане на полумаратон във Варна през май 2021 г. Туристите могат да се развълнуват наистина какво ще донесе HP, такова приятно и спокойно място, но в същото време можете да намерите много адреналин там също. Ако планирате пътуването си - определено препоръчвам да започнете от морето и да отбележите това като своя мин. 2-3 дневна спирка !! Сигурен съм, че не ми беше за последен път

          яя поредният шаран налял преди 3 седмици пари в парка.. пореден тежък удар и пирон в ковчега на тролчетата инвесторчета.. а тука едното преди малко бърбореше, че папкането било свършило..
          Last edited by raydalio; 22.06.2021, 10:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            Севдинер Ахмед
            1 отзив·2 снимки
            преди 1 денНОВО
            Бях за два дни на фестивала .Спах в юрта. Ядох различна домашна баница с истинско домашно овче кисело мляко. Представленията на участващите бяха впечатляващи.Така видях красотата на Исторически парк през деня и през ноща.
            MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

            Коментар


            • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

              я да видим как ще говори трипа след най-мащабният ви събитие
              Milen Georgiev
              Местен гид·17 отзива·33 снимки
              преди 3 дниНОВО
              Трета поредна година посещаваме Историческия парк и отново сме впечатлени от топлото посрещане, от ентусиазма на хората, които работят там! Идеата на Парка е прекрасна и заслужава адмирации и подкрепата на всеки блгарин!!!
              (но не и на бгмамите и тролчетата инвесторчета )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                я да видим как ще говори трипа след най-мащабният ви събитие
                Мария Янкова
                2 отзива
                преди 2 дниНОВО
                Жалко, че вали и въпреки това е страхотно.

                за тези, които казаха, че не валяло...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                  я да видим как ще говори трипа след най-мащабният ви събитие
                  софья проворова
                  Местен гид·27 отзива·12 снимки
                  преди 1 денНОВО
                  Чисто. Приятно отдохнуть и посмотреть

                  Ивайло Караиванов
                  2 отзива·3 снимки
                  преди 2 дниНОВО
                  Страхотно изживяване на фестивала Ново начало.

                  Andrey Dolgov
                  Местен гид·29 отзива·1 снимка
                  преди 5 дниНОВО
                  Впечатляет проведённой работой! Молодцы!!!!

                  Dimitar Georgiev
                  1 отзив·2 снимки
                  преди 5 дниНОВО
                  Прекрасен парк номер едно в Европа

                  Margo Ilieva
                  Местен гид·23 отзива
                  преди седмицаНОВО
                  Бях приятно изненадана от това, което чух и видях при посещението си. Доволна съм и пак бих го посетила.

                  Oleksandr Markov
                  Местен гид·34 отзива·151 снимки
                  преди 3 седмициНОВО
                  (Преведено от Google) Страхотно място за семейна почивка

                  (Оригинал)
                  Отличное место для семейного отдыха
                  Last edited by raydalio; 22.06.2021, 10:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                    я да видим как ще говори трипа след най-мащабният ви събитие
                    Baun da Baun ood
                    Местен гид·50 отзива·9 снимки
                    преди 1 денНОВО
                    The Place Is fantastic for One relax moment


                    Zara Frangulyan
                    49 отзива
                    преди 2 дниНОВО
                    (Преведено от Google) Прекрасно място. Препоръчвам на всички.

                    (Оригинал)
                    Замечательное место. Рекомендую всем.
                    Last edited by raydalio; 22.06.2021, 10:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                      Гошко има една къща, която изплаща на гуруто на база на особено надута и съмнителна пазарна оценка - за мен това е пасив. А за акциите - всъщност си прав - извинявам се Акции с отрицателна счетоводна стойност е много грешно да бъдат въздигнати до нивото на тоалетна хартия. Тя е по-ценна - покорно се извинявам на Белана, Милва и останалите производителите на ТП, ако съм ги обидил.
                      изплатена е още миналата година, мойто момче покрай продажбите на къщи и бизнесът с моторите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                        я да видим как ще говори трипа след най-мащабният ви събитие
                        Севдинер Ахмед
                        1 отзив·2 снимки
                        преди 1 денНОВО
                        Бях за два дни на фестивала .Спах в юрта. Ядох различна домашна баница с истинско домашно овче кисело мляко. Представленията на участващите бяха впечатляващи.Така видях красотата на Исторически парк през деня и през ноща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          имотите му са тоалетна хартия?
                          Гошко има една къща, която изплаща на гуруто на база на особено надута и съмнителна пазарна оценка - за мен това е пасив. А за акциите - всъщност си прав - извинявам се Акции с отрицателна счетоводна стойност е много грешно да бъдат въздигнати до нивото на тоалетна хартия. Тя е по-ценна - покорно се извинявам на Белана, Милва и останалите производителите на ТП, ако съм ги обидил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                            Много обичам аргументи от сорта на "този богат човек не е ходил в училище => ти не ходи на училище и ще станеш богат"... Много сбъркана причинно-следствена връзка.
                            И преди време ви питах, ама сякаш се правите на ударени и игнорирате въпросите - някаква статистика да докажете твърденията си можете ли да представите. Май не сте наясно, че тия "феномени", които проповядвате са изключения и статистически погледнато шансът да си успял се увеличава с квалификацията (образованието) на човек.

                            Тук не сме шарани, на които да пробутвате евтини сополиви истории от филмите.
                            статистиката е, че 20% от тогедърците са финансово независими както и 1% от завършилите средно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                              я да видим как ще говори трипа след най-мащабният ви събитие
                              Mihai Hangiu
                              Местен гид·8 отзива·36 снимки
                              преди 1 денНОВО
                              Historical houses, well built with details

                              хм странно защо ли само шепа бг тролове смятат, че къщите са бутафория... явно чужденците нищо не разбират

                              Коментар


                              • Много обичам аргументи от сорта на "този богат човек не е ходил в училище => ти не ходи на училище и ще станеш богат"... Много сбъркана причинно-следствена връзка.
                                И преди време ви питах, ама сякаш се правите на ударени и игнорирате въпросите - някаква статистика да докажете твърденията си можете ли да представите. Май не сте наясно, че тия "феномени", които проповядвате са изключения и статистически погледнато шансът да си успял се увеличава с квалификацията (образованието) на човек.

                                Тук не сме шарани, на които да пробутвате евтини сополиви истории от филмите.

                                Коментар

                                Working...
                                X