IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

    Замислих се кога може да се случи това и си отговорих, че най-вероятно ще стане когато посетителите минат някаква критична точка и се зачудих как в реално време може да го следим това и се сетих за гугъл. Там има хубави графики за натовареността на обекта по часове и дни, но не виждам да има разбивка като бройка хора. Някой може ли да сподели как може да се види това? Отделно има над 2000 ревюта и оценка 4.8 от 5, което ми говори за много доволни клиенти, а знам, че доволният клиент води нови след себе си...
    Мите, пак ти думам: Спасявай, каквото можеш, и -далеч от там. Наивността е скъпо удоволствие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

      Може и да се прокрадне съмнение у мен едва когато видя акционерите в ИП да реализират някаква смислена печалба от дивидент и разполагат с реална ликвидност. Към момента инвестиционния потенциал все още е силно съмнителен.

      Аз все още съм на следното мнение:
      Докато акционерите на ИП вече 2-3 години чакат бленувания първи дивидент...
      Замислих се кога може да се случи това и си отговорих, че най-вероятно ще стане когато посетителите минат някаква критична точка и се зачудих как в реално време може да го следим това и се сетих за гугъл. Там има хубави графики за натовареността на обекта по часове и дни, но не виждам да има разбивка като бройка хора. Някой може ли да сподели как може да се види това? Отделно има над 2000 ревюта и оценка 4.8 от 5, което ми говори за много доволни клиенти, а знам, че доволният клиент води нови след себе си...
      Keep going ...

      Коментар


      • А някой скоро посещавал ли е колосът на българската култура, за да каже дали поне са започнали да издават касови бележки вече? Или планират да го карат на "дарения" идните 5 години.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Ти верно ли си "инвестирал' тук?
          Хаха нещо като в хика, арома, монбат ,и разни други викаш, общо взето същата инвестиция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Дай Боже всекиму такава "набутвация".
            Аз мисля да пръсна 50-100 кинта за вход храна сувинир като гледам на снимките все по яко изглежда. Тукмо да помогна на някой акционер,я който държи заведение, я който продава сувинирите.

            Коментар


            • Митко, за настоящата пирамида, не съм „сигурен”. УБЕДЕН съм. А, в светлината на разгарящата се Криза, вече бълбукате. Съжалявам за което, дружки сме.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                Интересно ми е все още ли всички сте негативно настроени или вече започва да се прокрадва съмнение?
                Може и да се прокрадне съмнение у мен едва когато видя акционерите в ИП да реализират някаква смислена печалба от дивидент и разполагат с реална ликвидност. Към момента инвестиционния потенциал все още е силно съмнителен.

                Аз все още съм на следното мнение:
                Докато акционерите на ИП вече 2-3 години чакат бленувания първи дивидент (тоест ефективно все още са на МИНУС) - много хора вече реализираха неколкократни печалби чрез инвестиции в по-фундаментални и перспективни бизнеси.
                Last edited by RimogarDD; 01.08.2020, 10:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Ти верно ли си "инвестирал' тук?
                  Изпратих му съболезнования. Добро момче е...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                    Дай Боже всекиму такава "набутвация".
                    Ти верно ли си "инвестирал' тук?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Мите, много съжалявам, че тежко си се набутал, братле.
                      Дай Боже всекиму такава "набутвация".
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

                        Само да вметна, че Капитал цитират цена 60 000 лв за 200 акции в момента.
                        Мите, много съжалявам, че тежко си се набутал, братле.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          Да ти продам 200 акции за 60 000 лв. ако си съгласен?
                          Ако няма курс купува кой ще докаже текущата цена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

                            Само да вметна, че Капитал цитират цена 60 000 лв за 200 акции в момента.
                            Да ти продам 200 акции за 60 000 лв. ако си съгласен?

                            Коментар


                            • Ивелине през последната година посещавам всички курсове и срещи на ТОГЕДЪР. Омагиосан съм от идеите ти за пандемичните финанси. Говорил съм с теб проектите много. 90 хиляди бимберици в евра е истинската цена на момента.

                              Да ги усведомим ли за финансовите печалби на паркът за миналата година?

                              Коментар


                              • На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

                                Само да вметна, че Капитал цитират цена 60 000 лв за 200 акции в момента.
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X