IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ХАХАХАХАХА - откъде са по-долните цитати?

    Тея хора или някой не им е обяснил нулите как се слагат или тотално....ама ТОТАЛНО не могат да смятат. Все пак, не може да се отрече, че са много добри в намирането на възможно най-финансово неграмотната част от обществото.

    Ивелин Михайлов е един вид българският Jack Ma, Steve Jobs...нещо такова, мисля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение


      Апостолът 150 бимберици ан месец
      Али Баба 10 бимберици ан месец
      130 бимберици ан месец усигуряват работа ан 4000 горди стареишини консолтани



      Парк ан стоинос 250 милиуна евро






      Имаш ли документ 250 мил. Евро.?!
      Що не покажеш баланса, да видим какви са милионите


      Цялата албена в момента се търгува под 50 мил
      https://www.investor.bg/companies/ALB/view/

      Коментар


      • Михайлов действително има приход от около 150 000лв на месец, но разходът му е около 130 000лв, все пак ИП осигурява пряко и косвено работа на 4000 българи - колкото бленувания завод на фолксваген.


        Апостолът 150 бимберици ан месец
        Али Баба 10 бимберици ан месец
        130 бимберици ан месец усигуряват работа ан 4000 горди стареишини консолтани


        А щом професията му ти изглежда смешна ще ти кажа, че повечето милиардери в сащ са почнали именно с продажби от врата на врата... и лъжеш с цифрите 2019та бяха 38 000, а към края на август за 2020 са 61 000 - има продадени 80 000 златни карти, чийто срок за активация изтича края на 2020 и хората идват за да не се окаже,че са си дали парите на вятъра. Храмовете се от италиански мрамор.. ествествено, ако и вътрешната конструкция беше от мрамор то паркът щеше да излезе не 250млн. а 25 милиарда, което е лудост... входът щеше да се наложи да е 250лв... и кажи ми как 30лв са ти много при положение,че за 15мин. в колизеума даваш 100лв и не мрънкаш колко са алчни италианците.. в Равадиново също го направиха 30лв..
        Парк ан стоинос 250 милиуна евро


        типичен бай ганьо - мрази всичко българско - прекланя се пред всичко чуждо... тук явно много хора живеят още в 19ти век.. в 21 век с повечето дипломи може да само да се обършеш... и доказателство за това е, че 80% от висшистите не работят по специалността си.. в 21ви век успяват хората с опит и хората със сертификати от различни компании. А вие си пращайте децата да учат право,икономика,маркетинг,психология и мениджмънт и чакайте да станат милионери а ако тръгна да изреждам милиардерите,които са прекъснали или не са ходили във вуз ще ми трябва отделна тема...
        На този свят няма по-ценно умение от умението да продаваш.



        Първо нито веднъж не съм видял Михайлов да се оправдава.. единственото, което виждам е че паркът се строи всекидневно с изумителна скорост - за 2 години едно пусто, мръсно поле е превърнато в зелено кътче от рая.
        Закон не е нарушен и бас ловя,че като си купуваш имот не вписваш реалната цена за да си спестиш местния данък за двугодишната ми работа с един нотариус поне не съм видял някой досега да впише реална стойност..
        Резултатите са налице - порутени къщи за 3 години от 2000лв скачат на 100 000 лв.
        Пурицание за орлетата купили невджими имоти в Неофит Рилски. Не пишат реалната стоиност при изпувядване на зделката. Така е заштитен само техния интерес а интереса на Апостоля и старейшините кучета ги яли. Спекулирът с дубрите намереня на Апостолът и старейшините

        Last edited by georgnank; 25.10.2020, 12:31.

        Коментар


        • Има ли някой, който може да пусне снимки от текущото състояние на ИС (Историческата Схема)? Да видим колко са напреднали отбора роми-строители за тия 6 месеца, когато бях там...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
            Кам финънсувити специалусте - кулку ша е дефидентъ тъзи гудинъ?
            Зъшто ен се сфържеж кям спецялист по пъднемични финасни? С твойто желание и знанята ан финасовите консолтанти ште оспейш да запогатейш сигорно и лесно. Бес работа с шев ад бласкаш от 9 до 6.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Изчакай да се сетят да пуснат виенско колело пред входа до ел.централата за електричките. От там сте се вижда цяла възнесена България. ,т.е целия парк. Билети са нужни на тая държава. И карти за "отстъпки"
              Абе к'во ви думам, Великъ Фъзможнуст. От-до.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Дафъм твеста левъ зъ един билед и туалетнъ.
                Изчакай да се сетят да пуснат виенско колело пред входа до ел.централата за електричките. От там сте се вижда цяла възнесена България. ,т.е целия парк. Билети са нужни на тая държава. И карти за "отстъпки"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Пет лефа. Общу.
                  Дафъм твеста левъ зъ един билед и туалетнъ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                    Кам финънсувити специалусте - кулку ша е дефидентъ тъзи гудинъ?
                    Пет лефа. Общу.

                    Коментар


                    • Кам финънсувити специалусте - кулку ша е дефидентъ тъзи гудинъ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                        И аз първият път му се вързах. Явно съм се сконекапацил
                        Ами, разконекапацвай се.

                        Коментар


                        • И аз първият път му се вързах. Явно съм се сконекапацил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от representjah
                            Не е лоша идея всичките да ви върне в първи клас по правопис. 24 грешки в четири изречения. Осем в първото, пет във второто, пет в третото, шест в четвъртото. Не ми пука за вас, ама се излагате като консОлтанти
                            СПОКО, той ги будалка. И пишман- „инвестУторите”, и техните мммм... „гурута”. Т.е., нарочно и специално, пише така.

                            Коментар


                            • Хаха, кефи ме как залагат на най-елементарната форма на патриотизъм, която така и така е доста популярна тук - непрестанното сравнение с останалите и идеята, че не са ни оценили достатъчно като нация и някой нещо ни дължи. Много е видимо при ИП и е някакси смешно - хем говорят как се фокусират върху позитивното и граденето, хем олицетворяват типичния мрънкащ българин, дето една минута плюе съседите си, следващата минута пее песни как сме най-задружния народ така де, лирическо отклонение, но ИП явно успяват да монетизират българщината доста добре.
                              Отдавна не е имало полуразплакано видео на Ивелин, в което мрънка как билетите за ИП не били скъпи, щото в чужбината, видиш ли, за един кой си парк искали 30 евро, пък той таз благодат тука за жълти стотинки я предлага. Неблагодарни българи, лоши....ама пък и най-великата нация от, друга страна, опълчила се на боговете. Шизофренията е на макс с тея господа.

                              Коментар


                              • добри фиансови спецялисти и културата ан и е по велика и исторята ин е славна. Къшта до стойна аз инвестор в Ивелин Парк. Иам зашто да дуверяваме ан Апостолът старейшините и финансувите консолтанти. Мног хора не осазнават значнението ан делото ан Ивелин.



                                Коментар

                                Working...
                                X