IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    И къде видя кредити? Идеята от самото начало е да няма такива.

    Споменах за процентите защото някой попита защо съм ги трансформирал.

    Отново нищо не си конвертирал в акции. Просто покажи договорът за конверсияита и че е станала и на момента ще извинява, а до тогава ще повтарям, че говориш небивалици.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      И къде видя кредити? Идеята от самото начало е да няма такива.

      Споменах за процентите защото някой попита защо съм ги трансформирал.

      Ти си прехвърли облигациите на някой, а трето лице ти е дало акции, това ли е конвертирането? Как става технически, че не ми е ясно и искам да се науча на това.

      Коментар


      • И къде видя кредити? Идеята от самото начало е да няма такива.

        Споменах за процентите защото някой попита защо съм ги трансформирал.


        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

          Знаеш ли преди колко години се продаваха облигациите и как се е развивало във времето трансформирането?

          Очевидно не си, но бързаш да начешеш егото и кажеш, че говоря глупости.

          P.S. доста пъти тук е ставало на въпрос, че не се издават нови акции, а се продават вече настоящи. Акциите нарастват с над 30% на година досега.
          Ти правиш ли разлика между конвертируеми облигации и да си продадеш облигациите на Михайлов, а той да ти даде акции?
          Акциите и с 300 процента може да нарастват, все тази след като компанията няма достатъчно активи да си изплати всички кредити, т.е. ти като акционер ще отпишеш 100 процента загуба.
          Last edited by Aleo; 15.10.2020, 16:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

            Няма как да си конверитрал облигации в акции, защото няма ново увеличение на акциите
            Знаеш ли преди колко години се продаваха облигациите и как се е развивало във времето трансформирането?

            Очевидно не си, но бързаш да начешеш егото и кажеш, че говоря глупости.

            P.S. доста пъти тук е ставало на въпрос, че не се издават нови акции, а се продават вече настоящи. Акциите нарастват с над 30% на година досега.
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
              ....
              След две години окачвайте тлъсти девиденти и други изненади.

              Охооо, адвокате, добре си дошел.
              Ама ... поне от две години ги слушаме тез моабети за "двете години"
              Паживьом увидем, след две години - да сме живи и здрави дотогава ))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                Не съм взимал дивидент. Писах, че очаквам такъв след 2 години.

                Лично аз си трансформирах облигациите в акции при първата възможност.

                Кое по-точно е глупост бих искал да знам?
                Облигации с 30 % лихва за акции по 300 лв. за 1 лв. номинал....

                Лично аз бих направил обратното, ако можеххх....

                Коментар


                • Гледайки мнението на Mr. Profit - човек, който все пак е регистриран в инвестор форум и въпреки това продължава да не може да разбере какви са проблемите (не само упасения), представям си колко лесно се залъгват онези хорица чакащи големите кинЧи и най-вероятно имащи изключително ниска финансова култура.
                  Също така, не знам тея приходи, които се чакат от тея милиони туристи как точно си ги представят инвестиращите в ИС. Никой ли не е работил в хотел, ресторант или въобще каквото и да е с някакъв клиентопоток в България? Не знам, в шок съм от цялото това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                    Не съм взимал дивидент. Писах, че очаквам такъв след 2 години.

                    Лично аз си трансформирах облигациите в акции при първата възможност.

                    Кое по-точно е глупост бих искал да знам?
                    Няма как да си конверитрал облигации в акции, защото няма ново увеличение на акциите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                      Цв. Василев одобрява схемата.
                      За Цветан Василев не знам, но ПееФски мамин златен как не се е сетил да прилапа тази печатница за пари !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                        Които се записвал на курс по- пандемични финанси знае как при, обфлигацийонни задължения от 13.5 милийона (2018: 6.7 милийона) разходите за лихви за 6 бимберици (2018: 3 бимберици) на година.

                        Апостолът, старейшините и орлетата са финасови генийи.

                        След две години окачвайте тлъсти девиденти и други изненади.
                        Цв. Василев одобрява схемата.

                        Коментар


                        • Които се записвал на курс по- пандемични финанси знае как при, обфлигацийонни задължения от 13.5 милийона (2018: 6.7 милийона) разходите за лихви за 6 бимберици (2018: 3 бимберици) на година.

                          Апостолът, старейшините и орлетата са финасови генийи.

                          След две години окачвайте тлъсти девиденти и други изненади.
                          Last edited by georgnank; 15.10.2020, 08:37.

                          Коментар


                          • Не съм взимал дивидент. Писах, че очаквам такъв след 2 години.

                            Лично аз си трансформирах облигациите в акции при първата възможност.

                            Кое по-точно е глупост бих искал да знам?
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                              Според мен тази облигационна емисия ще се трансформира в акции, точно както беше направено с останалите.

                              Вижда се как вече паркът генерира приходи. Чакам да видя какъв ще е първият дивидент.
                              Пари ли ти дават да пишеш глупости или толкова разбираш?

                              Колко облигации за трансформирали в акции, след като няма увеличение на броя на акциите?
                              За да има дивидент, първо трябва да има печалба, а за да има печалба приходите трябва да са повече от разходите - при 500 хиляди приходи, загубата им е над 1,5 милиона.

                              Ти ли беше този, който пусна отчаяния слух, че си взел дивидент?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

                                Задължения по облигационни заеми за 2018г. 6.7 милиона лева. За 2019г. над 13 милиона. Не мисля да чета друго. Успех на избраните!
                                Според мен тази облигационна емисия ще се трансформира в акции, точно както беше направено с останалите.

                                Вижда се как вече паркът генерира приходи. Чакам да видя какъв ще е първият дивидент.
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X