IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

    Не ти ли отговори Михайлов на лично съобщение?
    Защо ми е да купувам точно от г-н. Михайлов? Бих купил и от него, но той не ми е пращал лични съобщения във форума. Доколкото ми е известно, има много акционери в парка (така поне се твърди, нямам представа). Бих искал да се свържа само с един акционер, който да има желание да продаде една или повече от акциите, които притежава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
      Колеги, как мога да се сдобия с 1 (една) акция от парка? Някой продава ли?
      Не ти ли отговори Михайлов на лично съобщение?

      Коментар


      • Малко ми доскуча дискусията там. Нещо са закъсали с кадрите и хвърлят в огъня само някакви празнодумци и разбира се - Сабинка Ще е супер, ако вземе, че направи предаване, та поне да мога аз да го заведа в съда за обида, клевета или там кавкото ще се случи, явно той няма кураж за такива действия, пък на мен ми трябва правен интерес, че за колкото консултанти се сетих никой не иска да ми продаде акции и сега съм един безакциен злобен човечец

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

          Колега, изчакай да се листнем на БФБ и ще си купиш, редом с всичките ти другарчета тук. Не бъди толкова нетърпелив. До тогава си действай на регулирания пазар с Алтерко, ПИБ, Адванс и прочие. И да не забравиш да си ползваш приложението на Карол, пък дано ти преведат някоя стотинка за популяризирането му.

          Ама внимавай, че Биодит нали знаеш, че не са съвсем точно на регулирания пазар.
          никой няма да допусне ПИРАМИДА до листване на БФБ
          то целта си беше да се работи извънборсово, за да се ловят финансово неграмотни и наивни хора.

          жалко, че държавата спи - да видим до кога нап, икономическа полиция и данс ще се правят, че това дружество не е пробита кофа от която парите на акционерите изтичат в нечии джобове.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение


            Не си по- знал. Апостолът е идейологат ан бунтат срещу Ситсемата. Виж видеата му и отиди на курс в Тогедар. Америка за България аткивира слугите си Стойне и Влад. Влад Предателчето за служи сребарбниците и изключи ботонат ан Робинхут. Илон Бил Рей и Уъран седят краи тачлинята и се учат ан кризисни финанси.
            Знаем го Апостолът. Той е идеен борец за парични знаци.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
              Колеги, как мога да се сдобия с 1 (една) акция от парка? Някой продава ли?
              Колега, изчакай да се листнем на БФБ и ще си купиш, редом с всичките ти другарчета тук. Не бъди толкова нетърпелив. До тогава си действай на регулирания пазар с Алтерко, ПИБ, Адванс и прочие. И да не забравиш да си ползваш приложението на Карол, пък дано ти преведат някоя стотинка за популяризирането му.

              Ама внимавай, че Биодит нали знаеш, че не са съвсем точно на регулирания пазар.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Апостолът щял да листва акциЙте от ИП на NYSE. Илон му казал "Идвай, братчед, таксата за листване е от мен. Пускате се ти и орлетата в Wallstreetbet, надъхвате ретардите и продаваш всичко. После ще почерпиш". Влад от Robin' the Hood, щял и той да даде едно рамо, по патрЕотична линия... може ли иначе
                Айвалин е платил курсове по английски за орлетата и сега кълват здраво. Всички се виждат мЕлЕонери
                Ще има филм за ИП, Холивуд водят преговори с агента на Авайлин зад океана.
                Капитал и Стойне ще си посипят главите с пепел.....

                Не си по- знал. Апостолът е идейологат ан бунтат срещу Ситсемата. Виж видеата му и отиди на курс в Тогедар. Америка за България аткивира слугите си Стойне и Влад. Влад Предателчето за служи сребарбниците и изключи ботонат ан Робинхут. Илон Бил Рей и Уъран седят краи тачлинята и се учат ан кризисни финанси.
                Last edited by georgnank; 05.02.2021, 13:41.

                Коментар


                • Колеги, как мога да се сдобия с 1 (една) акция от парка? Някой продава ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                    Смеи се ти Илон не кри вазхи щението си от Апостолът. Ако си гледал видеата или беше отишал ан курс по- пандемични финанси щеше да се досетиш кой е идейологат ан компанията за защита на Геймстоп едно скромно момче от Нефот Рилски. Гледай сминката и се замисли за Апостолът Геймстоп, Робинхуд крагът Капитал Кой и Стойне.
                    Апостолът щял да листва акциЙте от ИП на NYSE. Илон му казал "Идвай, братчед, таксата за листване е от мен. Пускате се ти и орлетата в Wallstreetbet, надъхвате ретардите и продаваш всичко. После ще почерпиш". Влад от Robin' the Hood, щял и той да даде едно рамо, по патрЕотична линия... може ли иначе
                    Айвалин е платил курсове по английски за орлетата и сега кълват здраво. Всички се виждат мЕлЕонери
                    Ще има филм за ИП, Холивуд водят преговори с агента на Авайлин зад океана.
                    Капитал и Стойне ще си посипят главите с пепел.....
                    Last edited by Kildirim_Bei; 05.02.2021, 13:33.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Смеи се ти Илон не кри вазхи щението си от Апостолът. Ако си гледал видеата или беше отишал ан курс по- пандемични финанси щеше да се досетиш кой е идейологат ан компанията за защита на Геймстоп едно скромно момче от Нефот Рилски. Гледай сминката и се замисли за Апостолът Геймстоп, Робинхуд крагът Капитал Кой и Стойне.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                        Апостолът е българският Хенри Форд. Той оштастливи орлетатат и ваздигна инвестицийте им.


                        Орлетатат ас финасово независими. Бес шев и работа от 9 до 6.





                        Орлетатат могат ад се сваржат с личният финасовият си консолтант. Има интересни новини за много посетители през тази година и нови вазможности за инвестиций в Рибарникът, Розариумът и в.


                        Апостолът и Алибаба непрестанно полочават предложения за работа на високи позиций в jpmorgan nomura blackrok. Те са патриоти


                        Илон Мъск и Бил Гейтс са вчепатлени от размаха ан Апостолът. Китайските инвеститори напират да изкопуват акцийте. Пазате акцийте
                        има ли вече пакети с акциЙ за новият парк, който ще се строЙ на Марс. Айвълайн и Мъск със сигурност го обсъждат в ежедневните си онлайн срещи

                        всъщност завладяването на Марс е една добра алтернатива за тугедърите, които по този начин ще успеят да избегат от злите земляни водени от Стойне и Капитал да ги линчуват
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                          Трайте всички, долни мишки-неверници такива, че тати ще ви съсипе живота...
                          Тази Събинка е пореднят фейк профил на Авълайн и това си личи от километри.

                          Авълайн - познаваш ли се с Пепи Еврото и Любена Петрова? Не дрънкай врели некипели за адвокати на баща ти на стринка ти и баба ти.

                          Искаш ли при мои познати да питам Пепи Еврото тези дни дали те познава теб или фалшивият ти профил Събинка?

                          Коментар


                          • Мисля си, че цялостно тези хора боравят с някаква друга, неизвестна за нас, версия на тоя език. Не разбрах това "лелче", защо е обидна дума, но явно много неща в Тугедър вселената не са ми известни.
                            Не знам какво да добавя към дискусията, освен отново - пълен игнор на тея хора. 2022 е близо
                            Last edited by megathrone; 05.02.2021, 12:11.

                            Коментар


                            • Апостолът е българският Хенри Форд. Той оштастливи орлетатат и ваздигна инвестицийте им.


                              Орлетатат ас финасово независими. Бес шев и работа от 9 до 6.





                              Орлетатат могат ад се сваржат с личният финасовият си консолтант. Има интересни новини за много посетители през тази година и нови вазможности за инвестиций в Рибарникът, Розариумът и в.


                              Апостолът и Алибаба непрестанно полочават предложения за работа на високи позиций в jpmorgan nomura blackrok. Те са патриоти


                              Илон Мъск и Бил Гейтс са вчепатлени от размаха ан Апостолът. Китайските инвеститори напират да изкопуват акцийте. Пазате акцийте

                              Коментар


                              • Тая Сабинка не знам, ама тоя Атанас сам си призна, че и той укрива данъци... малко стана работата крадеца вика дръжте крадеца...
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X