IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
    Алоооууу .... Историческата секта ..................
    Днеска слабо се представяте тука ............
    Има ли нови фенове и балъци ??
    Днеска колко акции продадохте ??
    Днеска колко хора излъгахте да им вземете и последните пари ??
    Недей да говориш така, че утре гуруто на сектата ще те изтипоса във фейса и ще обяви, че ти си виновен, че парка е пълна греда. И отдолу в коментарите овцете дружно ще заблеят в хор, подкарани от горнооряховския овчар и ще те набедят, че си родоотстъпник!

    п.п: Сабинка само да не ти прати еврото и рупията (барабар с кохорта адвокати) да се разправят с тебе, че работата ще стане сериозна!

    Коментар


    • Алоооууу .... Историческата секта ..................
      Днеска слабо се представяте тука ............
      Има ли нови фенове и балъци ??
      Днеска колко акции продадохте ??
      Днеска колко хора излъгахте да им вземете и последните пари ??

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

        Предлагаш да съборят парка и инвеститорите да пият по една студена вода?
        Защо се правите на неразбрала?!?!Предлага да се направи проверка от съответните служби дали всичко е законно.И според рвзултата да се действа по-нантътък.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          'инвеститорите' (акционерите) ще изпият горчивата чаша, а от разследването ще стане ясно източвано ли е със схема дружеството.
          за това си има икономическа полиция с достатъчно кадри.

          някои ще кажат да всичко е точно и има някакви сгради, но в по-развити от нас държави хората отдавна са се светнали, че разбогатяването на даден визионер и кохортата неграмотни тугедъри натегачи нанася много по-големи щети за икономиката от просто пищенето на група наивници.

          не е случайно, че доктор Ружа я търсят под дърво и камък, защото подобни схеми са като лъжичката катран в кацата с меда.

          уви в България всякакви подобни неща (да се активира държавата) се случват след като щетите са нанесени.
          Предлагаш да съборят парка и инвеститорите да пият по една студена вода?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

            После какво?
            'инвеститорите' (акционерите) ще изпият горчивата чаша, а от разследването ще стане ясно източвано ли е със схема дружеството.
            за това си има икономическа полиция с достатъчно кадри.

            някои ще кажат да всичко е точно и има някакви сгради, но в по-развити от нас държави хората отдавна са се светнали, че разбогатяването на даден визионер и кохортата неграмотни тугедъри натегачи нанася много по-големи щети за икономиката от просто пищенето на група наивници.

            не е случайно, че доктор Ружа я търсят под дърво и камък, защото подобни схеми са като лъжичката катран в кацата с меда.

            уви в България всякакви подобни неща (да се активира държавата) се случват след като щетите са нанесени.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              чл. 227б, ал. 2 НК
              + разследване за свързани лица, осчетоводяване на приходи и разходи и тн и тн.

              После какво?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                Какво трябва да се направи според вас?
                чл. 227б, ал. 2 НК
                + разследване за свързани лица, осчетоводяване на приходи и разходи и тн и тн.


                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  биодит може да има един полезен модел, който е спорен покрай някои инвеститори като оценка, НО в биодит инвестират хора с финансова култура, има счетоводство, Юлиан е идвал на срещу къде Айвълайн няма да си подаде носа, защото за публиката е ясно, че е мошеник.

                  ако си от консултантите aka тугедъри не е зле да се позамислиш какво ще стане, когато хорицата на които си им взел по 40К дойдат да си тъсят парите.

                  аз затова казвам, че колкото по-рано се намесят органите на властта, които би следвало да се занимават с финансови измами - толкова по-добре ...всъщност по-добре и за тугедърите, защото гнева на тълпа 'инвеститори', които си търсят парите е по-лош от гнева на държавата.
                  Какво трябва да се направи според вас?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                    Не ми е известно Ивелин Михайлов да участва в този форум, за да си пиша директно с него. Но и да участва тук, по-скоро бих си писал с него за съвсем различни неща, а не за бизнес, акции, паркове и т.н.

                    Ако ти самият си горд притежател на акции от парка - пиши ми, ще купя една акция от теб.

                    Циал Китай иска да купи акций в Истерически парк. Адвокат защищава интересите ан орлетата. Акцийте са кат. Орлетатат не са луди да пордадат инвестиция по дробра от злато то.

                    Какво по- скапване окачавате ан акцийте на ИП?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

                      Аааа, недей така де. Ще наемем Карол и Стойне и ще станат нещата. Я виж как хубавичко наместиха Биодит на борсата. Просто решихме да заобиколим същестуващата система и да не плащаме на посредниците и техните търговци (Стойне Василев), ама ни дадоха хубав урок. Показаха нагледно как се набира капитал на БФБ - или през тях или те плюят.

                      За справка: https://youtu.be/2uikikKTFeY
                      биодит може да има един полезен модел, който е спорен според някои инвеститори като оценка, НО в биодит инвестират хора с финансова култура, има счетоводство, Юлиан е идвал на срещи тан където Айвълайн няма да си подаде носа, защото за публиката е ясно, че е мошеник.

                      ако си от консултантите aka тугедъри не е зле да се позамислиш какво ще стане, когато хорицата на които си им взел по 40К дойдат да си тъсят парите.

                      аз затова казвам, че колкото по-рано се намесят органите на властта, които би следвало да се занимават с финансови измами - толкова по-добре ...всъщност по-добре и за тугедърите, защото гнева на тълпа 'инвеститори', които си търсят парите е по-лош от гнева на държавата.
                      Last edited by bertram; 05.02.2021, 17:21.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Събираш още 199 човека, всеки да даде по 300 кинта, и си кувате вълшебния пакет 200 акции на стойност 60 каймета. Crowdfinancing после делкате и продавате на дребно. Тука някои търсеха преди време. Успех!
                        P.S. Авайлин за 300 кинта няма да си мръдне пръста да ти напише една буква
                        Не ми е известно Ивелин Михайлов да участва в този форум, за да си пиша директно с него. Но и да участва тук, по-скоро бих си писал с него за съвсем различни неща, а не за бизнес, акции, паркове и т.н.

                        Ако ти самият си горд притежател на акции от парка - пиши ми, ще купя една акция от теб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                          Малко ми доскуча дискусията там. Нещо са закъсали с кадрите и хвърлят в огъня само някакви празнодумци и разбира се - Сабинка Ще е супер, ако вземе, че направи предаване, та поне да мога аз да го заведа в съда за обида, клевета или там кавкото ще се случи, явно той няма кураж за такива действия, пък на мен ми трябва правен интерес, че за колкото консултанти се сетих никой не иска да ми продаде акции и сега съм един безакциен злобен човечец
                          След всички тези клевети и обиди той щял да заведе дело. Боже какъв левент!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            никой няма да допусне ПИРАМИДА до листване на БФБ
                            то целта си беше да се работи извънборсово, за да се ловят финансово неграмотни и наивни хора.

                            жалко, че държавата спи - да видим до кога нап, икономическа полиция и данс ще се правят, че това дружество не е пробита кофа от която парите на акционерите изтичат в нечии джобове.
                            Аааа, недей така де. Ще наемем Карол и Стойне и ще станат нещата. Я виж как хубавичко наместиха Биодит на борсата. Просто решихме да заобиколим същестуващата система и да не плащаме на посредниците и техните търговци (Стойне Василев), ама ни дадоха хубав урок. Показаха нагледно как се набира капитал на БФБ - или през тях или те плюят.

                            За справка: https://youtu.be/2uikikKTFeY

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                              Колеги, как мога да се сдобия с 1 (една) акция от парка? Някой продава ли?
                              Събираш още 199 човека, всеки да даде по 300 кинта, и си кувате вълшебния пакет 200 акции на стойност 60 каймета. Crowdfinancing после делкате и продавате на дребно. Тука някои търсеха преди време. Успех!
                              P.S. Авайлин за 300 кинта няма да си мръдне пръста да ти напише една буква
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                                Не ти ли отговори Михайлов на лично съобщение?
                                Защо ми е да купувам точно от г-н. Михайлов? Бих купил и от него, но той не ми е пращал лични съобщения във форума. Доколкото ми е известно, има много акционери в парка (така поне се твърди, нямам представа). Бих искал да се свържа само с един акционер, който да има желание да продаде една или повече от акциите, които притежава.

                                Коментар

                                Working...
                                X