IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
    Само някои,
    обикновено са спецове по дупки и корупцийки, кажи нещо и за паркингите, ако може нещо и за площите....
    ако погледнеш на картата ще видиш, че пространството за паркиране зад парка е много по-голямо от това на пи дьо фу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      Българите са мизерен, крадлив и измамнически народ. ...
      Само някои,
      обикновено са спецове по дупки и корупцийки, кажи нещо и за паркингите, ако може нещо и за площите....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Не бях го виждал на сателита френския парк, но сега се уверих, че многократно по-голям от българската пародия. ИП бил най-големият в света, дрън-дрън!
        Зависи в чий свят. В света на нашите сектанти - определено.

        Коментар


        • Не бях го виждал на сателита френския парк, но сега се уверих, че многократно по-голям от българската пародия. ИП бил най-големият в света, дрън-дрън!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
            Ц ц ц, "3млн. посетители годишно"

            Ето колко паркинг трябва за 2млн./год. https://www.google.com/maps/search/%.../data=!3m1!1e3



            У неофиторилско, подземни ли са?
            Българите са мизерен, крадлив и измамнически народ. Никога няма да настигнат французите, които са велик народ с велика история. Ходете във Франция, не ходете в България! Всеки, който желае да посети Исторически парк да се откаже и да се пренасочи към Пи дьо Фу! И да си задели 90 лв за вход и още 100лв за допълнителните развлечения. А след това да задели още още 200 лв и за Пи дьо Фу в Испания, който макар и започнат година по-рано от Исторически парк е доста по-малък, дори на гугъл мапс се вижда само едно голо поле.
            Last edited by raydalio; 28.05.2021, 14:26.

            Коментар


            • Ц ц ц, "3млн. посетители годишно"

              Ето колко паркинг трябва за 2млн./год. https://www.google.com/maps/search/%.../data=!3m1!1e3



              У неофиторилско, подземни ли са?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                Не съм. Впрочем, името ми е Георги.
                Гошко милионерчето ли сега, Ивелине?
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  Не съм. Впрочем, името ми е Георги.
                  Хахаха Приятно ни е "Георги". Аз съм "Иво".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                    Не си ли достатъчно "умен", че сам да се сетиш, Ивелине?
                    Не съм. Впрочем, името ми е Георги.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      Кога ще влезе в заключителна фаза и какво представлява тя?
                      Не си ли достатъчно "умен", че сам да се сетиш, Ивелине?
                      Last edited by Jorkata; 28.05.2021, 10:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                        Не бери грижа А и тия неща рязко влизат в сила когато схемата с парка влезе в заключителна фаза
                        Кога ще влезе в заключителна фаза и какво представлява тя?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                          Хиляди измамени шарани от цяла България, а всичките адреси на Михайлов публично изложени на профила му, че и личният си номер оставил даже. Как така никой досега не го е пречакал да му счупи крадливите ръчички или поне да му запали колите за 70 милиона, които той си купи с откраднатите им пари?
                          Не бери грижа А и тия неща рязко влизат в сила когато схемата с парка влезе в заключителна фаза

                          Коментар


                          • Хиляди измамени шарани от цяла България, а всичките адреси на Михайлов публично изложени на профила му, че и личният си номер оставил даже. Как така никой досега не го е пречакал да му счупи крадливите ръчички или поне да му запали колите за 70 милиона, които той си купи с откраднатите им пари?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              когато се наложи да си наемеш охрана - тогава страхът те яде ежедневно, а разните тогедърски 'консултанти' дето издирваха по села и паланки наивници да им приберат парите няма да имат пари за охрана. бай Спиро ги почва наред, защото на тях е дал парите. Не е само джендъра застрашен, а напротив - по-голям проблем ще имат сектантите от тогедъра.
                              Михайлов ходи с лична охрана?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                бай Спиро, който си е дал спестяванията на някой като Детелинов (приятел на сина му примерно) не се вълнува от НАП и усети ли се, че патриотите си купуват коли (шарени да се перчат) и си строят къщи и си правят бизнеси около парка докато самият парк ЗАТЪВА В ОГРОМНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ въпреки събраните от бай Спиро и останалите балъци пари - .... в този момент на просветление НАП ще ви е последна грижа, защото както щипвате на едро по 30-40-50К и нагоре пакет...така трябва да сте готови да се срещнете с яростта на простия човек... защото вие такива наивни и прости хора търсите да мамите.
                                Ти познаваш ли лично бай Спиро?

                                Коментар

                                Working...
                                X