IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Има реторични въпроси, доколкото ви разбирам от вашите. Отговорих ви с моите.
    Времето ще разреши вашите и нашите въпроси. Внедрихте троловете и им навихте пружинките, явно Започнал е да бременее парка по разни въпроси, можем да поизчакаме да поузрее
    каква е целта ви?

    Коментар


    • raydalio
      Junior Member 28.08.2020, 13:30

      Исторически парк АД не продава акции от повече от година. Прокуратурата още януари прекрати досъдебното производство, поради липса на доказателства и в момента е заведено дело за набеждаване срещу Иво Прокопиев за което се лежи до 6 години затвор. Паркът тази година е посетен 61 273 туристи (към 21 август 2020 г. ) До момента от 70те млн. набрани лева са инвестирани 30 милиона повечето от които са за биенето на сонда на 170 м под земята и изграждане на независимо водоподаване - ВИК не участва. С останалите 40 млн лв в момента се строят 2ра и 3та фаза. Инвеститорите са 1300 включително и 4ма американци. През 2016та закупих 3 пакета акции по 13 000лв на пакет и 2019 ги продадох по 45 000лв на пакет (наложи ми се много скъпа операция и тези акции ми спасиха живота). Наричайте ме шаран колкото си искате, но аз съм на 300% печалба, а вие живеете в мизерия и си плюете както цял живот сте правили. Главният проблем за инвеститорите е ковид19 и сривът на бг туризма с 90%. Разходите на айвалайн са 45лв на ден - за биохрана. Всяка фирма, която е в начален етап на развитие е на загуба, но въпреки ковид19 тази година разходите ще се равни на приходите, освен ако гейвник, капитал и останалите лайномети на подсъдимия олигарх не продължат масирания артилерийски обстрел, който е главната причина акционерите да получат ниски дивиденти.
      П.п. Тоалетните са 170 на брой (за тези от вас, които ги е страх да отидат от страх,че ще си напикаят, защото имало само 1 казанче), а паркоместата 900 с откриването на втория паркинг зад парка. Последният път успях да си заредя и теслата, понеже имат вече и зарядни станции за електромобили.
      Основанието на което са набрани акциите без да има нарушение е пропуск в закона - чл. 12 ЗППЦК.

      Това е първото мнение на Рейдалио. Това е поредният профил на Ивелин и Георги Детелинов и сие впрегнат да набеди форума. Не напразно Рей Далио иска да купим акции и да заведем дело, да сигнализираме НАП ДАНС ГДБОП. Целта е ясна инфилтриран профил целящ провокации и измиване на ръцете на Ивелин и кукловодите зад него

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        тоест си признавате, че не знаете как ще поискате истината, спрете маменето на сънародниците ви и разберете къде са 58те милиона?
        Ама ти искаш да ти кажем какво ще правим, та да не ги хванат по бели гащи ли?
        Добре де, ти си фен на схемата, ква е тази енергия да ги унищожиш?
        Или ако си се заблудил преди 3 години и си се осъзнал, сега си видял истината ли?
        Ако, както казваш в началото на деня, си бил на вечеря със семейството на високопоставен вътрешен човек (счетоводителят, както поясни) и той те е зарибявал за схемата, разкажи ни как става? Ти си единственият, който е бил подложен на облъчване от всички тук, и ясно го казваш. Очевидно не ти пука. Можеш да кажеш как става, за да защитиш потенциални жертви.
        Last edited by Kildirim_Bei; 08.02.2021, 19:31.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          аз първи зададох въпроса.
          Има реторични въпроси, доколкото ви разбирам от вашите. Отговорих ви с моите.
          Времето ще разреши вашите и нашите въпроси. Внедрихте троловете и им навихте пружинките, явно Започнал е да бременее парка по разни въпроси, можем да поизчакаме да поузрее

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Това пак са на тоя идиот Ивелинка великите схеми Точно там Сабинка беше писала, че Петьо Еврото, жена му и тия от схемата 8те джуджета са хора на Прокопиев, който искал да вземе завода на Изамет, демек точно обратното на истината Много жалка работа.

            Тоя нещастник е наистина прекалено ниска топка. Чакам господарите му да решат дали ще го хвърлят на кучетата, че вече не успява да свърши работата, която са му възложили.
            бас ловя, че господарите му всеки ден четат бгмама

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              А вашата каква е ?
              аз първи зададох въпроса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                В БГМама има трол с името на Сабинка, който подкрепя Христо Иванов и говори за сриване на парка, хахахахахаха. Луда работа са тея господа. Мързи ме да се регистрирам да им пратя тая тема, да видят, за к'во иде реч, ама като гледам то и на тях си им е ясно. Тегаво, бате, хахахахаха.
                Това пак са на тоя идиот Ивелинка великите схеми Точно там Сабинка беше писала, че Петьо Еврото, жена му и тия от схемата 8те джуджета са хора на Прокопиев, който искал да вземе завода на Изамет, демек точно обратното на истината Много жалка работа.

                Тоя нещастник е наистина прекалено ниска топка. Чакам господарите му да решат дали ще го хвърлят на кучетата, че вече не успява да свърши работата, която са му възложили.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  тогава каква ви е целта?
                  А вашата каква е ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Защо да ни мъчи такъв въпрос ?!
                    Или си сигурен, че никой не може да го спре, да мами ли?!
                    тогава каква ви е целта?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      аз питам как ще го спрете да мами?
                      Защо да ни мъчи такъв въпрос ?!
                      Или си сигурен, че никой не може да го спре, да мами ли?!

                      Коментар


                      • Пичове, кои са другите форуми? Освен форум финанси аз не знам друг, то и там не съм чел темата, но ще я прочета тия дни.
                        А реидалио още не ми е разбрал тайнствената си самолично За мен нещата с него са ясни на почти 100% - Ивелинска схема

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                          В БГМама има трол с името на Сабинка, който подкрепя Христо Иванов и говори за сриване на парка, хахахахахаха. Луда работа са тея господа. Мързи ме да се регистрирам да им пратя тая тема, да видят, за к'во иде реч, ама като гледам то и на тях си им е ясно. Тегаво, бате, хахахахаха.
                          доста често посещавате бгмама за мъже...

                          Коментар


                          • В БГМама има трол с името на Сабинка, който подкрепя Христо Иванов и говори за сриване на парка, хахахахахаха. Луда работа са тея господа. Мързи ме да се регистрирам да им пратя тая тема, да видят, за к'во иде реч, ама като гледам то и на тях си им е ясно. Тегаво, бате, хахахахаха.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Нямам никаква конкретна нужда, която е по силата на Ивелин
                              Вие какво бихте му препоръчали по така поставения от вас интересен въпрос - да продължава ли да мами?!
                              аз питам как ще го спрете да мами?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                защо нещете? искате ивелин да продължи да мами ли?
                                Нямам никаква конкретна нужда, която е по силата на Ивелин
                                Вие какво бихте му препоръчали по така поставения от вас интересен въпрос - да продължава ли да мами?!
                                Last edited by precakanoto; 08.02.2021, 19:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X