IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    той ги облъчва и лъже през страницата, не през профила си. Все пак профилите имат ограничение до 5000 приятеля за разлика от страниците.
    В страницата на парка има просто снимки на кичозни неща. Много ясно че ще има лайкове. Ако реша да събера повече само със снимки на котенца и кученца и с по 100 долара реклама на месец ще събера повече лайкове. Че и междурародни ще са.

    А и никой не го спира да са направи лична страница, а не профил. Но и там ще е същата трагедия с по 20 лайка на безумните му брътвежи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Е там е нормално, всякакви хора ще лайкнат нещо защото виждат думата "исторически" Ако се кефеха на Ивелин щяха да го следват и него и да му лайкват постовете. Но това не се случва. Приемете го, хората не го харесват.
      той ги облъчва и лъже през страницата, не през профила си. Все пак профилите имат ограничение до 5000 приятеля за разлика от страниците, чалгаджийките също ползват страници, вместо профили, защото така достигат до 200 пъти повече народ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Е там е нормално, всякакви хора ще лайкнат нещо защото виждат думата "исторически" Ако се кефеха на Ивелин щяха да го следват и него и да му лайкват постовете. Но това не се случва. Приемете го, хората не го харесват.
        този на лицето му пише схема-мен
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          говоря за страницата на парка
          Е там е нормално, всякакви хора ще лайкнат нещо защото виждат думата "исторически" Ако се кефеха на Ивелин щяха да го следват и него и да му лайкват постовете. Но това не се случва. Приемете го, хората не го харесват.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            а истината, че това е една схема за обир на 'инвеститорите', които даже нямат идея какво се случва. Гледат едни тухли и пляскат на Ивелин, а после ама чакай ама 5000 лева дивидент, ама 500 000 туриста, ама тоя парк не е ли на акционерите, ама какви облигации, ама какъв издънен баланс...
            целите според мен са други.. кранчето пресъхна още края на 2019 - от тогава няма никакви приходи от баламурници, а през ковида можеше без проблеми да се оправдае и да обяви фалит и да духне.. защо не го направи при условие, че вече 2 години няма кой да му снася бимберици?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Ами не, не съм се питал. Както казах трудно го издържам и за 30 секунди да мечи неща от които нищо не разбира. В общи линии изобщо не ме интересува личността му, защото ми е ясен. И от къде ги измъкна тези 95 хиляди не ми е ясно - погледнах му фейсбук страницата - ми че то почти няма постове с над 20 харесвания. В страницата на тогедър го докарва до около 50 средно. Юли Тонкин, дето е същия лаладжия но поне не мами хората с толкова много пари прави и по 1000 лайка на пост
              говоря за страницата на парка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                значи, според теб познанството и връзката му с копейкин е случайна? и освен това 95 000 човека не са малко, над 1000 от които материално зависими чрез акциите. Никога ли не сте се чудили защо е избрал точно близост до Варна, където е най-голямото руско консулство в България?
                Ами не, не съм се питал. Както казах трудно го издържам и за 30 секунди да мечи неща от които нищо не разбира. В общи линии изобщо не ме интересува личността му, защото ми е ясен. И от къде ги измъкна тези 95 хиляди не ми е ясно - погледнах му фейсбук страницата - ми че то почти няма постове с над 20 харесвания. В страницата на тогедър го докарва до около 50 средно. Юли Тонкин, дето е същия лаладжия но поне не мами хората с толкова много пари прави и по 1000 лайка на пост

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Това е някаква тактика на схемарите. Според мен се търси начин да се затрупват мнения с въпроси и данни за схемата, да вървят надолу, да се смесват с бълвочи, и така някой, който е за първи път тук да търси инфо за схемата, да се обърка и да се чуди кво става, и накрая да се откаже да чете. Просто истината се затрупва с плява. Това разбрах от последните два дни, щото се изкара всичко концентрирано.
                  Гледай georgnank пише културно в началото, после се прави на полуидиот и пляска мнения с картинки по 2 метра дълги...
                  raydalio почна уж надъхано срещу схемата днес, информацийки, тва-онова, и изведнъж, конспирации яко и нищо друго.
                  Същото е и за други такива.
                  а истината, че това е една схема за обир на 'инвеститорите', които даже нямат идея какво се случва. Гледат едни тухли и пляскат на Ивелин, а после ама чакай ама 5000 лева дивидент, ама 500 000 туриста, ама тоя парк не е ли на акционерите, ама какви облигации, ама какъв издънен баланс...

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Има, болен мозък, който се надува пред неясно кого, защото като гледам няма много фенове дори и в интернет. Че то половината чалга звезди имат по-голямо влияние от него
                    значи, според теб познанството и връзката му с копейкин е случайна? и освен това 95 000 човека не са малко, над 1000 от които материално зависими чрез акциите. Никога ли не сте се чудили защо е избрал точно близост до Варна, където е най-голямото руско консулство в България?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      и тук има външна поддръжка, но не е саудитска. именно от там е и връзката на ивелин с костя копейкин. Явно са му възложили повече надежди, защото копейкин очевидно не става за нищо.
                      Има, болен мозък, който се надува пред неясно кого, защото като гледам няма много фенове дори и в интернет. Че то половината чалга звезди имат по-голямо влияние от него

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Това е някаква тактика на схемарите. Според мен се търси начин да се затрупват мнения с въпроси и данни за схемата, да вървят надолу, да се смесват с бълвочи, и така някой, който е за първи път тук да търси инфо за схемата, да се обърка и да се чуди кво става, и накрая да се откаже да чете. Просто истината се затрупва с плява. Това разбрах от последните два дни, щото се изкара всичко концентрирано.
                        Гледай georgnank пише културно в началото, после се прави на полуидиот и пляска мнения по 2 метра дълги...
                        raydalio почна уж надъхано срещу схемата днес, информацийки, тва-онова, и изведнъж, конспирации яко и нищо друго.
                        Същото е и за други такива.
                        напомни ми за оня виц с прасетата - едното казало на другото абе ти знаеш ли, че ни угояват да ни колят за коледа, а другото му отговорило - това е теория на конспирацията. Хората трябва да знаят истината и да видят голямата картинка, за да прозрат, че са ползвани като пионки и поставени в зависимост от чужди интереси.

                        Коментар


                        • Това е някаква тактика на схемарите. Според мен се търси начин да се затрупват мнения с въпроси и данни за схемата, да вървят надолу, да се смесват с бълвочи, и така някой, който е за първи път тук да търси инфо за схемата, да се обърка и да се чуди кво става, и накрая да се откаже да чете. Просто истината се затрупва с плява. Това разбрах от последните два дни, щото се изкара всичко концентрирано.
                          Гледай georgnank пише културно в началото, после се прави на полуидиот и пляска мнения с картинки по 2 метра дълги...
                          raydalio почна уж надъхано срещу схемата днес, информацийки, тва-онова, и изведнъж, конспирации яко и нищо друго.
                          Същото е и за други такива.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Мдаа, много е яко да сравняваш подържаната от саудитски милиардери ИДИЛ с просещи по youtube
                            и тук има външна поддръжка, но не е саудитска. именно от там е и връзката на ивелин с костя копейкин. Явно са му възложили повече надежди, защото копейкин очевидно не става за нищо.

                            Коментар


                            • Не усещате ли че сте смешни, това че сте измамили 500 наивника не ви прави гении, прави ви измамници

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                отиди и кажи на сирийците и украинците, че имат мании. Всичко е глупости и конспирации, докато не ти дойде на твоята глава. Аз от 2016та разправям, че Армения ще падне за втори път под турско робство и ми викаха маниак, но това се случи преди 4 месеца.
                                Мдаа, много е яко да сравняваш подържаната от саудитски милиардери ИДИЛ с просещи по youtube

                                Коментар

                                Working...
                                X