IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    колко скоро? месеци, години,десетилетия, векове,хилядолетия? защо никой не ви слуша, а продължават да жънат и инвестират?
    Нали не се продаваха акции от 2 години?
    как инвестират
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
      Жалки са мошениците, а не форумът, който предупреждава за измамата. Скоро ще изгърми пирамидата, няма как вечно да имат чадър и да си жънат шараните.
      колко скоро? месеци, години,десетилетия, векове,хилядолетия? защо никой не ви слуша, а продължават да жънат и инвестират?

      Коментар


      • Жалки са мошениците, а не форумът, който предупреждава за измамата. Скоро ще изгърми пирамидата, няма как вечно да имат чадър и да си жънат шараните.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
          Защото продължават да жънат баламурници.
          е нали вие тука форума ги предупреждавате.. как така продължават да жънат.. гугъл и той помага там алгоритъма само измами излизат или просто никой не ви чете жалкия форум

          Коментар


          • Защото продължават да жънат баламурници.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
              Живее в охолство, палати, коли, луксозни стоки. А скоро ще заживее и на екзотичен остров с парите на баламурниците.
              какви палати и луксозни стоки има? Колко струват горе-долу? През 2018та също писа, че отива на остров, защо се бави толкова много след като вече им е взел парите? Зашо не се оправда с ковида като форсмажор и не си обра крушите на острова?

              Коментар


              • Живее в охолство, палати, коли, луксозни стоки. А скоро ще заживее и на екзотичен остров с парите на баламурниците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                  Не използва психотропно оръжие, а методите на НЛП плюс емоциите на хората, патриотизма им и алчността им, за да им крадне парите. Явно успешна формула за мошениците по нашите земи.
                  а като им открадне парите какво прави с тях?

                  Коментар


                  • Не използва психотропно оръжие, а методите на НЛП плюс емоциите на хората, патриотизма им и алчността им, за да им крадне парите. Явно успешна формула за мошениците по нашите земи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                      Taka хубаво са ви облъчили, че дори и аз не мога да повярвам, на това което виждат очите ми
                      михайлов е хипнотизатор - ползва хаарп и психотронни оръжия, както и техники от древна индия за да краде пари от хората, попаднеш ли под неговото тъмно влияние - обречен си доживот и навеки съдбата ти е предопределена - да бъдеш шаран. Хората се страхуват да говорят с него за да не им промие мозъците и да ги превърне в негови роби-орлета. Окрадените пари ги спестява за вила на бахамите. Дотука е събрал 58 млн.лв.
                      Last edited by totenkopf; 01.03.2021, 15:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                        Честита баба Марта Да сте румени, засмени и всичко най-хубаво през тази година!

                        Понеже и аз се интересувам от крипто и искам да споделя, че наистина си личеше отдалеч, че е гнила ситуацията там.

                        За Исторически Парк съм на друго мнение. Чудя се дали факта, че съм инвеститор там замъглява преценката ми и не изключвам такава възможност, но досега контактите ми с тях са били на ниво и мисля, че ще успеят да докарат нещата до край. Преодоляват криза след криза и строителството си продължава. Надявам се в някой слънчев ден да видим сериозни промени в годишния финансов отчет.

                        Мнения, че Паркът е свършен чета от създаването на темата.

                        Времето ще покаже най-добре!

                        Бъдете здрави и успех!


                        Taka хубаво са ви облъчили, че дори и аз не мога да повярвам, на това което виждат очите ми
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • Попаднах отнякъде на репортаж на Нова телевизия от 2019 г. Заслужава си 3-те минути гледане.
                          Тук Ивелин е много откровен за историята и финансирането на парка.

                          https://www.vbox7.com/play:7bf91527e4

                          били са 5 акционери в началото
                          сега са около 1000 акционери, пардон, съмишленици
                          поне 50-70 млн. лв. струва парка
                          акциите се продават от ФЛ на ФЛ
                          парите отиват по сметка на продавача на акцииите, така е по закон и няма какво да се направи
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            откъде знаеш? впрочем, шаранът мр профит, защо досега не е запалил къщата на фараона и не му е поискал сметка за откраднатите пари и не е пуснал жалби до нап, кфн и прокуратурата?
                            фараона нещо му е помагал та затова пише по някоя мила дума, но пред цифрите в Търговския регистър и боговете мълчат - казах му на профит да не се излага като подкрепя мошеник (ако че му е приятел)
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от irish Разгледай мнение

                              Понеже това е смисъла на сценария
                              ти чел ли си сценария?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                откъде знаеш?
                                Понеже това е смисъла на сценария

                                Коментар

                                Working...
                                X