IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    смешко
    колко акции от парка притежаваш в този момент ?
    кьоравия, 0 акции притежавам и никога не съм притежавал. Това ще си го сложа на подпис на профила да спрете да ми задавате едни и същи въпроси папагалчета, смешковци! Само дето засега не мога,защото сайтът е бъгав и като си вляза в профила ме логаутва..
    Last edited by totenkopf; 16.04.2021, 13:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      ами айде тогава сложи си парите и аз ще си ги сложа и след 5 години пак ще си говорим ти ще си на минус при всичко положения. а за гфото ще чакаш! то няма къде да избяга
      смешко
      колко акции от парка притежаваш в този момент ?
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

        Или не ги разбираш нещата, или манипулираш и говориш глупости. Типични тугедърски приказки - сигурен ли си, че не си консултант там, защото репертоарът ти е 1:1

        1-во
        Как ще си милионер не знам. Дори да приемем, че цената на въпросните къщи се вдига 10 пъти (което силно ме съмнява) - 40->400хил. - не си милионер

        2-ро
        През 2014 ако си взел каквото и да е крипто - ще си повече от милионер 10000+% печалба
        През 2014, ако си взел някакви популярни/смислени акции - ще си 500-2000% печалба
        Дивидентни акции (ама истински) не си чувал сигурно - тия на ИП нямат нищо общо с истински дивидентни акции
        200% при консервативни неща - взаимен фонд или индекси.
        ааа уж говореше за имоти, па сега почна за криптовалути ахаха айде да не си изместваш собствените думи,а?? и ти колко инвестира в тия изброените през 2014?

        и да ще си милионер - защото през 2014та една къща в това умряло село струваше между 2 и 5 хиляди лева.. а в момента средната цена е 80-120 хиляди лева, справка имотбг, макар че сега там няма нищо, понеже докато пуснеш имот и се купува веднага.

        За 40 бона това са около 10 къщи, които по днешни цени излизат общо между 1 200 000 - 1 300 000лв. Ръстът е сравним с ръста на биткойна и пак повтарям, че говорим за ИНВЕСТИЦИИ В БЪЛГАРИЯ, А НЕ В ЧУЖБИНА, така че спри да бягаш в чужбината! айде кажи ми за АКЦИИ НА БФБ, които от 2014 са скочили 500-2000%
        Last edited by totenkopf; 16.04.2021, 13:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Тотке, пате неоскубано - ще загубиш по всички направления И чукча не читател, а писател - говорим за парка, не за имот в селото И накрая - да - пак ще съм на печалба дори с презрян влог, в абсолютно всички случаи, защото просто парите ми няма да са изгорели във вашата пирамида Отговориха ли ти кога ще има ГФО на парка за 2020та? Да не би да си притеснен нещо, че питаш в чата на тугедърците?
          ами айде тогава сложи си парите и аз ще си ги сложа и след 5 години пак ще си говорим ти ще си на минус при всичко положения. а за гфото ще чакаш! то няма къде да избяга

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            2018-та се переше Ивелин какви инвеститори имат чуждестранни в къщите.. всичко е прах в очите, зада може да продават акции на парка и да гепят парите на балъците.
            Някой беше писал тук за някакви американци сенатори, дето купували къщи - какво става с тях, дойдоха ли американците? Да не са от Америка за България тия и да ви превземат отвътре?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
              А междувременно сателитните снимки от гугъл отново не показват абсолютно никакво развитие на строежи на каквито и да били от тия прословути 160 къщи в селото...

              Тотке - повярвах ти, че ще ги видим тия чутовни 160 къщи - ти лично така обеща Много ще ми е тъжно и ще съм много разочарован, ако и това обещание не можеш да си спазиш. Барем веднъж кажи истината бе, човече - ей така, за статистиката!
              2018-та се переше Ивелин какви инвеститори имат чуждестранни в къщите.. всичко е прах в очите, зада може да продават акции на парка и да гепят парите на балъците.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • А междувременно сателитните снимки от гугъл отново не показват абсолютно никакво развитие на строежи на каквито и да били от тия прословути 160 къщи в селото...

                Тотке - повярвах ти, че ще ги видим тия чутовни 160 къщи - ти лично така обеща Много ще ми е тъжно и ще съм много разочарован, ако и това обещание не можеш да си спазиш. Барем веднъж кажи истината бе, човече - ей така, за статистиката!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  а във френския кое му беше историческото? и като отиде какво стана нямаше свободни тоалетни и напълни гащите ли?!
                  Поне не предендират за автентичност
                  Не - щях да напълня гащите при вас. Хайде покажи ни нещо схема, скица... Обори аргумента.
                  Ама няма как - защото знаете, че имате 5 тоалетни на кръст... и ще ми поемате по 3к човека на ден с вход 80 лева...
                  150млн Ерво за ливада, няколко керпичени къщи, 1 римска къща и Баба ви Вида. И тоалетните.... и това щяло да ми бъде Айфеловата кула на БГ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    ако през 2014 беше вложил 40к в имоти там, сега щеше да си милионер а ако ги беше вложил тогава в акции сега щеше да си на около 200% печалба
                    Или не ги разбираш нещата, или манипулираш и говориш глупости. Типични тугедърски приказки - сигурен ли си, че не си консултант там, защото репертоарът ти е 1:1

                    1-во
                    Как ще си милионер не знам. Дори да приемем, че цената на въпросните къщи се вдига 10 пъти (което силно ме съмнява) - 40->400хил. - не си милионер

                    2-ро
                    През 2014 ако си взел каквото и да е крипто - ще си повече от милионер 10000+% печалба
                    През 2014, ако си взел някакви популярни/смислени акции - ще си 500-2000% печалба
                    Дивидентни акции (ама истински) не си чувал сигурно - тия на ИП нямат нищо общо с истински дивидентни акции
                    200% при консервативни неща - взаимен фонд или индекси.
                    Last edited by RimogarDD; 16.04.2021, 11:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      еми айде вложи 100 бона в банка на влог, аз ще вложа в имот до парка и след 5 години ще си броим кой колко пари има, искаш ли? или те е шубе?
                      Тотке, пате неоскубано - ще загубиш по всички направления И чукча не читател, а писател - говорим за парка, не за имот в селото И накрая - да - пак ще съм на печалба дори с презрян влог, в абсолютно всички случаи, защото просто парите ми няма да са изгорели във вашата пирамида Отговориха ли ти кога ще има ГФО на парка за 2020та? Да не би да си притеснен нещо, че питаш в чата на тугедърците?
                      Last edited by Jorkata; 16.04.2021, 12:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        ако през 2014 беше вложил 40к в имоти там, сега щеше да си милионер а ако ги беше вложил тогава в акции сега щеше да си на около 200% печалба
                        200% , както за вас? Е, браво.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          40 К инвестирани 2014-2018 в ниви в землища, които се работят в същия район носят стабилен доход от 1500 до 2500 на година + земята е ликвидна и може да се продаде за седмица ако ви се наложи. Същите пари вложени в Измамническия Парк още много време ще носят само нерви за пишман инвеститора и нов модел кола всяка година за такива като Ивелин, Детелинов и сие 'правещи пари' финансови консултанти ...
                          ако през 2014 беше вложил 40к в имоти там, сега щеше да си милионер а ако ги беше вложил тогава в акции сега щеше да си на около 200% печалба

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                            Аз пак ви казвам, че дори ще е много по-добра оферта да си сложиш парите в банка на влог, отколкото да ги вложиш в някой от 84те кенефа на Историческия кенеф - първо: ще си запазиш парите, и второ: ще вземеш и някаква лихва
                            еми айде вложи 100 бона в банка на влог, аз ще вложа в имот до парка и след 5 години ще си броим кой колко пари има, искаш ли? или те е шубе?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                              Пак залиташ към сферата на фикцията, а не говориш за реални възможности, там има малко на брой къщи, едни са си на частни лица, другите предварително изкупени - човек и да намери имоти, най-много 1-2 къщи и ще направя някакви джобни 20-30хил печалба. Ти като си тарикат защо не си с 500хил. напред - нали и без това си в схемата и много ги усещаш нещата. Ясно ни е, че си някой от консултантите щом си такъв върл защитник на всичко свързано с ИП и ни представяш само теории.

                              Интересно ми е защо така рязко изместваш темата от акциите към къщи? Нещо май ти става неудобно когато и сам осъзнаваш какво финансово харакири са акциите в парка - 13 години, за да си на 0-та евентуално при 600хил. туриста, ама не се знае.
                              изместих я, защото акции в момента парка не продава. И аз вече 100 пъти казах, че налях пари, но по-късно и съотвено печалбата ми беше по-малка, но говоря за 2018, защото ти започна с тази година..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                                Ами обори ме като поставиш една схема, на която да се видят локациите на тоалетните
                                84 броя били на откриването - възможно само с тия зелените химическите! И то 84 били на откриването 2019...
                                Аз посетих парка лятото на 2020 и имаше няколко тоалетни...
                                И да - 30 лева ми се досвидяха за тая бутафория... А вие ще искате 80... Е, по-малко ще е от френския, вярно
                                А що се отнася за историческото в тоя парк - всичко историческо е само на приказки. Чисти възстановки с фасади... кое му е историческото, че не разбрах.
                                Прочети малко друг тип книги, не само от тия Тугедърските - може и да ти просветне малко...
                                а във френския кое му беше историческото? и като отиде какво стана нямаше свободни тоалетни и напълни гащите ли?!

                                Коментар

                                Working...
                                X