IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    казах ти вече догодина - вече са построени двайсетина - можеш ги видиш във фейсбук и ютуба на тогедър. Ако намериш българска фирма, която да е способна да строи 100 и нещо къщи едновременно, прати я насам
    а автентичния образ на тракийския стрелец е същия като на Ивелин?
    бутафорията си остава бутафория, както и да я нарекат по рекламните материали

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

      Puy du Fou - това говори ли ти нещо?

      https://en.wikipedia.org/wiki/Puy_du_Fou

      Сам сметни колко пъти по-голям е. И да те светна - не е единственият

      Попита ли ме - да; отговорих ли ти - да; айде сега ти ми отговори - кога ще видим къщите?
      казах ти вече догодина - вече са построени двайсетина - можеш ги видиш във фейсбук и ютуба на тогедър. Ако намериш българска фирма, която да е способна да строи 100 и нещо къщи едновременно, прати я насам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei

        Истерическия парк, като площ и реализация, е само едно кьоше от Puy du Fou

        https://www.puydufou.com/france/en/grand-parc-and-shows

        и там се покриват периоди от античността да 20ти век.
        пи дьо фу с автентични материали ли е построен? Това не е парк, а театрални декори на които показват исторически сцени.. все едно да кажеш, че театърът Иван Вазов е исторически парк, понеже там се играят исторически постановки.. френският освен това е строен близо 50 години, а ИП се строи от 2 години, което още веднъж доказва скоростта на изпълнение на българския проект.. ама нали българите сме лизачи на чужди задници, естествено ще се прехласваме по чуждото и ще плюем родното..
        Last edited by totenkopf; 14.03.2021, 17:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

          Запознати са с този парк - все пак от него са взаимствали много неща и се сравняваха с него. Също го представяха (че и видеа от Пюи Дю Фу пускаха) когато обясняваха на бъдещите инвеститори, че ИП ще е нещо много по-грандиозно.
          Поне мен така ме зарибяваха главните орлета.
          Знам, че са запознати, ама гледам, че демонстрират завидни способности да забравят бързо, та реших да им напомня лекичко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Може пък, не точно орлета да са, ами пуйчета...
            Може и мисирчета, за курбан

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

              Puy du Fou - това говори ли ти нещо?

              https://en.wikipedia.org/wiki/Puy_du_Fou

              Сам сметни колко пъти по-голям е. И да те светна - не е единственият

              Попита ли ме - да; отговорих ли ти - да; айде сега ти ми отговори - кога ще видим къщите?
              Запознати са с този парк - все пак от него са взаимствали голяма част от концепцията и се сравняваха с него. Също го представяха (че и видеа от Пюи Дю Фу пускаха) когато обясняваха на бъдещите инвеститори, че ИП ще е нещо много по-грандиозно.
              Поне мен така ме зарибяваха главните орлета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Може пък, не точно орлета да са, ами пуйчета...
                Или пораснали патета и гъсета

                Коментар


                • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
                  По баланс е създал многпмилионен дълг на акционерите. А актив по-малък от дълговете заради 2-3 милиона отрицателен собствен капитал
                  Сега се питаме: Може ли най големия в света парк да е с актив 5 милиона евра. И къде се изпариха набраните 58 милиона лв от наивни орлета. Явно така ги наричат, за да подскажат, че не са и акционери на практика
                  Може пък, не точно орлета да са, ами пуйчета...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    значи не е създал най-големия Исторически парк в света?
                    По баланс е създал многпмилионен дълг на акционерите. А актив по-малък от дълговете заради 2-3 милиона отрицателен собствен капитал
                    Сега се питаме: Може ли най големия в света парк да е с актив 5 милиона евра. И къде се изпариха набраните 58 милиона лв от наивни орлета. Явно така ги наричат, за да подскажат, че не са и акционери на практика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      за по-голям сещаш ли се?
                      Puy du Fou - това говори ли ти нещо?

                      https://en.wikipedia.org/wiki/Puy_du_Fou

                      Сам сметни колко пъти по-голям е. И да те светна - не е единственият

                      Попита ли ме - да; отговорих ли ти - да; айде сега ти ми отговори - кога ще видим къщите?
                      Last edited by Jorkata; 14.03.2021, 16:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                        Тоте - ти сериозно ли? Ако верно вярвате, че е създал най-големия в света - леле мале
                        за по-голям сещаш ли се?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          значи не е създал най-големия Исторически парк в света?
                          Тоте - ти сериозно ли? Ако верно вярвате, че е създал най-големия в света - леле мале

                          Коментар


                          • Нещата става още по-интересни, какво четем в официален документ:
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Да гепи, да. Да създаде нещо- опазил Бог.
                              значи не е създал най-големия Исторически парк в света?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                                Това ви е проблема на вас, завиждате, че тук хората се включват, а при вас не. Погледнете се в огледалото и ще разберете защо. Не ви е виновен Айвълайн, той просто го може.
                                Да гепи, да. Да създаде нещо- опазил Бог.

                                Коментар

                                Working...
                                X