IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Охо, things keep getting better
    При ГФО-то за 2019 на Исторически Имоти АД виждаме, че:
    https://portal.registryagency.bg/CR/...4-V-IXoyx1XE3A

    реалният собственик на капитала е Христо Дамянов от Болгар Ню Кепитъл, а за него виждаме тук:
    https://www.bolgarcapital.com/

    Разбирам, че monopola ще подготвя цялостен кейс, та да види и тази линия - безотчетните милиони на акционерите в Историческия Парк, които по думите на тотката са реинвестирани в митични къщи в селото, да не се трансферират до съвсем друг проект.
    Last edited by needtoknowmore; 14.03.2021, 16:11.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Аз още държа да видя къщите (че вашите обещания са ми ясни), още повече, че тотката лично обеща, че ще ги видим на следващата орбита на сателита в гугъл карти/земя. Та - къде са тия къщи? Барем основите да видим - аз и на това ще съм доволен

      Коментар


      • Опа какво показва справката в регистъра:

        Няколко проекта с капитал за Бог да прости. Къде са митичните стотици къщи, които струват всяка по 6 цифрена сума да се направят?

        Джендър Михайлов, вземи си обучи сектантите, че много плоски лъжи ни пускат.
        Last edited by needtoknowmore; 14.03.2021, 15:54.
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          ти сериозно ли си мислиш, че е почнат едновременен строеж на 100 и кусур къщи?! Изобщо има ли фирма в България, която може да осигури такъв брой работници?
          Значи твърдо липсващите милиони са инвестирани над 100 къщи? Ок, ако е така, дай ми да видим тези 100 разрешителни за строеж, всяка една община ги качва на сайта си. Покажи ни ги, явно си много добре запознат с финансите и инвестициите на Историческия Парк.
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
            Разрешителното за строеж и визата за проектиране мисля, че са публични документи, нали? Няма нищо нагло и нередно в това да се поискат...
            еми обади се тогава в съответни институции и си ги поискай като те сърби толкова!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
              Аре са - ново двайсе Тоте - нали щяхме да видим къщите бе? Що не ги виждаме? Ако искаш - може и аз да отговоря - не се напъвай, че може и да не ти дадат надника
              ти сериозно ли си мислиш, че е почнат едновременен строеж на 100 и кусур къщи?! Изобщо има ли фирма в България, която може да осигури такъв брой работници?

              Коментар


              • Разрешителното за строеж и визата за проектиране мисля, че са публични документи, нали? Няма нищо нагло и нередно в това да се поискат...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  ти служител на строителен контрол ли си, че ми поставяш тука изисквания и един куп документи.. айде първо се идентифицирай моля в качеството на какъв ми изискваш документацията? Достъп до банкови сметки да ти дам искаш ли?
                  Може да съм от ДНСК или някой мастит строителен инвеститор или черно бачкатор, това няма никакво естество с факта, че говориш лъжи. Burden of proof-a е при теб да докажеш, че има стотици направени къщи и вече сте реализирали доход от тях. Ти казваш, че сте генерирали 43 милиона лева от къщи, аз казвам, че това е лъжа и те оборвам като използвам публични референции - регистър за разрешителни за строеж(в тях в има и нещо нарочно идентификатор на парцела в случая си говорим за УПИ-та) и справка с Google Maps.

                  Виждам, че ясно си когнитивно претоварен от инфото, но когато се води дискусия и някой прави гръмки тези/твърдения, то той трябва да докаже че е прав, а не ответната страна, така че:

                  Отново ти трябва да докажеш този приход от 43 милиона лева от продажба на къщи - ти си на ход.
                  Last edited by needtoknowmore; 14.03.2021, 15:33.
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Аре са - ново двайсе Тоте - нали щяхме да видим къщите бе? Що не ги виждаме? Ако искаш - може и аз да отговоря - не се напъвай, че може и да не ти дадат надника

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                      Я си насочи погледа към долния десен ъгъл и виж коя година се показва.
                      Изброй ми 1 дузина идентификатори на УПИ-та на къщи за половин/милион евро или покажи разрешения за строеж от общинския сайт.


                      Plameniva_d Джендър Михайлов, поработи със сектантнтите си, че показват ниски нива на когнитивни способности.
                      ти служител на строителен контрол ли си, че ми поставяш тука изисквания и един куп документи.. айде първо се идентифицирай моля в качеството на какъв ми изискваш документацията? Достъп до банкови сметки да ти дам искаш ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                        В гугъл земя се вижда точно това - снимките са от 2021. Тотке, мамина мъртвешкопразна главица - къде са строежите бе, коте? Ако те е шубе да пишеш без надзор - прати някой от по-охранените орлета да каже
                        Да точно така:
                        https://pasteboard.co/JSzIJqw.png
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • [

                          какво му е било добрето на тоя измамник

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                            Какво може бе измамници с измамници. Какво може - да лъже и прибира на орллетата парите ли
                            Според вашите думи и преди орлетата си е бил добре. Затова питам - защо вие не можете да изкарвате средства?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              защото застраховките покриват част разходите по парка, все пак ивелинката има 20 милиона лични вложения част от които са заемни и приходите от застраховките покриват вноските по заемите.
                              Чек, тука малко се оплетохте. Нали сам си даваше заеми и не е нужно нищо да покрива, пък сега покривал заемите с приходи от застраховки

                              Коментар


                              • В гугъл земя се вижда точно това - снимките са от 2021. Тотке, мамина мъртвешкопразна главица - къде са строежите бе, коте? Ако те е шубе да пишеш без надзор - прати някой от по-охранените орлета да каже
                                Last edited by Jorkata; 14.03.2021, 14:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X