IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

    Абе не е опрял, но орленцата звъняха по няколко пъти на ден да ме преслушват.
    Аз не твърдя, че съм велик - ни най млако. Обикновен човек съм си, вие нали от обикновени хора търсехте пари.... просто ти си жалък.
    някакви лапета му звъннали 2 пъти и се помислил вече за голямата клечка.. аз ще остана в историята като Евлоги и Христо Георгиеви, а твоето име никога никой няма да го разбере и никой няма да те запомни с нищо.. а снимките са стотици, клиповете са десетки, последователите ни са стотици хиляди - https://www.facebook.com/HistoricalPark.BG/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      никой не е опрял до тебе стига се мисли за велик,защото не си ахаха
      Абе не е опрял, но "най-елитните" от орленцата звъняха по няколко пъти на ден да ме преслушват. Пък щом мен (един прост киртак) ме търсеха елитните орленца - не знам за какви "бизнеси" и "чужденци" ми говориш, които са купили акции - май всичко е само на приказки.
      Изобщо не твърдя да съм велик... обикновен човек съм си, вие нали от обикновени хора търсехте пари.... просто ти си жалък да се изхвърляш със 160 къщи, хотел и СПА и да не можеш да ги покажеш на 1 снимка.

      Не искам да идвам на място, че ще ме биете и ще лепите плакати като в дивия запад "Most wanted"
      Last edited by RimogarDD; 12.03.2021, 09:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Ами не. Беше "Леново".
        още по-зле ахахахах

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RimogarDD
          Не бе, питам те като сте бизнесмени с много мЕлЕони, защо сте опряли до моите(и на други хора) парите и ни преследвахте като циганките на пазара?
          бандата са успешни консултанти и продавачи на застраховки - това за пред наивниците, които им дават парите си.
          в парка работят на ползу роду...уж(!)

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от totenkopf

            какво правиш бе завличаш 9 човека със 626 долара с някакво инвестиционно клипче правено с нокия от гаража в горна оряховица ахахахх
            Ами не. Беше "Леново".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RimogarDD

              Не бе, питам те като сте бизнесмени с много мЕлЕони, защо сте опряли до моите(и на други хора) парите и ни преследвахте като циганките на пазара?
              никой не е опрял до тебе стига се мисли за велик,защото не си ахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                Нещо те е яд, че няма какво да ни покажеш май. Въздух под налягане си, само лаеш.

                Ама вие като сте успешни милионери, защо бяхте опрели до мен и други колеги и бяхте готови да се хванете за палците за да купим 1-2 пакетчета?
                еми имам си фейсбук страница със 100 000 последователи.. иди и виж сам.. и после ми покажи някой в България, който е построил нещо повече и по-хубаво в последните 30 години..
                Last edited by totenkopf; 12.03.2021, 09:40.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf

                  еми като не ти се разкарва и не си виждал никога това, което коментираш си затваряй плювалника и си гледай твоя бизнес, дето не съществува и не си ври носа в чужди успешни бизнеси от които хал хабер си нямаш и генерират вече десетки милиони, а скоро и стотици милиони левове от цял свят!
                  Нещо те е яд, че няма какво да ни покажеш май. Въздух под налягане си, само лаеш.

                  Ама вие като генерирате милионите и много знаете да обиждате, защо бяхте опрели до мен и други колеги и бяхте готови да се хванете за палците за да купим 1-2 пакетчета?
                  Last edited by RimogarDD; 12.03.2021, 09:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                    Смея се и плача...
                    Къде е хотела, къде е СПА-то, ти луди ли си, аутист ли си, умопомрачени ли си? Къде са тия 160 построени къщи.
                    Скрий си маркетинговите номера за пред леличките, които купуват амулети против уруки.
                    Покажи ми ги тия неща на яве, че са построени и ще ти повярвам. Всичко на всичко имате 1 парк и +-5 къщи - на видеата ви се вижда. Може и да има някаква "конна база" с 3-4 животни.

                    Mr. Profit като инвеститор да каже - има ли ги тези обекти (Хотел, СПА, 160 къщи???), ще получи ли дивидент и някаква печалба от тях?
                    Митко, милият, така се е хванал, чак ми е мъчно за него

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                      Тотката демонстрира непознание за краудфъндинга, но за сметка на това е експерт по балъкфъндинг схемите
                      Исторически парк също е краудфъндинг.. само че вместо 626 долара, събра 93 милиона лева... кой е по-големият бизнесмена тошко пирамидката или ивелин хах

                      Коментар


                      • Тотката демонстрира непознание за краудфъндинга, но за сметка на това е експерт по балъкфъндинг схемите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          приеми, че съм видял какво е построено и приеми, че мога да вържа 2 и 2 + мога да чета баланс.

                          Изводът за мен лично е, че паркът се показва като продукт и се събират(аха) пари от наивници - мноооого повече пари, които обаче потъват по неведомни (и за нап явно) пътища в джоба на бандата около парка.

                          резултатът е, че парк има, но финансовото състояние на АД-то е зле, а много много много наивници си мислят, че имат съществен дял от парка, а всъщност имат много много малко - просто защото нямат идея колко са всички съсобственици.

                          писах го и в друг пост - паркът е параван, който прикрива една много голяма пирамида.


                          ПП Тошко не е лъжец и измамник като тугедърчетата-орлета.
                          Благодаря, Берти! Само дето, ТОЗИ няма да признае.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            приеми, че съм видял какво е построено и приеми, че мога да вържа 2 и 2 + мога да чета баланс.

                            Изводът за мен лично е, че паркът се показва като продукт и се събират(аха) пари от наивници - мноооого повече пари, които обаче потъват по неведомни (и за нап явно) пътища в джоба на бандата около парка.

                            резултатът е, че парк има, но финансовото състояние на АД-то е зле, а много много много наивници си мислят, че имат съществен дял от парка, а всъщност имат много много малко - просто защото нямат идея колко са всички съсобственици.

                            писах го и в друг пост - паркът е параван, който прикрива една много голяма пирамида.


                            ПП Тошко не е лъжец и измамник като тугедърчетата-орлета.
                            не можеш да четеш баланс.. това е ясно за всички и ще приема, че никога не си стъпвал в парка и не си видял и камъче от построеното там..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              нашето е две средновековни крепости, два тракийски храма, две селища, две езера, един ресторант, един хотел, един спа център, една конна база, три тракийски гробници един розариум и 160 къщи... а вашето какво е ?
                              Смея се и плача...
                              Къде е хотела, къде е СПА-то, ти умопомрачени ли си? Къде са тия 160 построени къщи.
                              Пази си маркетинговите приказки за пред леличките, които купуват амулети против уруки.
                              Покажи ми ги тия неща на яве, че са построени и ще ти повярвам - дай снимки/видео. Всичко на всичко имате 1 парк и +-5 къщи - на видеата ви се вижда. Може и да има някаква "конна база" с няколко животни.
                              Хотел, Розариум, СПА, още ~150 къщи - тези неща къде са, не сме ги видели в рекламните видеа?

                              Какво ще кажеш по въпроса, че вашите консултантчета свалят звезди все едно съм на пазара. Първо беше "продаваме само и единствено цял пакет с 200 акции за 36-40 хиляди"... после като им кажеш, че идва твърде рисково "ама нее ако искаш може и да измислим нещо тук част от пакет да вземеш през фирма на наш партньор"
                              Освен това самият подход приличаше на брокерска агенция - казваш им "чакайте да си помисля" те ти звънят 2-3 пъти на ден да те проверяват ще кихнеш ли пара.

                              П.С. Mr. Profit като инвеститор да каже - има ли ги тези обекти (Хотел, СПА, 160 къщи???), ще получи ли дивидент и някаква печалба от тях?
                              Last edited by RimogarDD; 12.03.2021, 09:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                всичко от изброеното е построено изцяло с изключение на розариума и спа центъра, които до есента ще бъдат завършени.. ако не вярваш, ела да видиш и това са само част от нещата, които ще бъдат построени до 2024та... ако тръгна да изброявам всичко ще те заболи главата и ще ти потече пак пяна от устата хахах
                                приеми, че съм видял какво е построено и приеми, че мога да вържа 2 и 2 + мога да чета баланс.

                                Изводът за мен лично е, че паркът се показва като продукт и се събират(аха) пари от наивници - мноооого повече пари, които обаче потъват по неведомни (и за нап явно) пътища в джоба на бандата около парка.

                                резултатът е, че парк има, но финансовото състояние на АД-то е зле, а много много много наивници си мислят, че имат съществен дял от парка, а всъщност имат много много малко - просто защото нямат идея колко са всички съсобственици.

                                писах го и в друг пост - паркът е параван, който прикрива една много голяма пирамида.


                                ПП Тошко не е лъжец и измамник като тугедърчетата-орлета.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X