IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

    Ясно е защо няма да имате никога истинска жена.
    Олеле... Сега оставихте и човека без истинска жена. Вместо да се грижите за интимния живот на хората, ще отговорите ли на моите въпроси:

    Вършат ли се престъпления в ИП - въвеждане в заблуждение, че се купуват акции от парка, а сделките се осъществяват между физически лица и парите постъпват в техни сметки?
    Правят ли се финансови и счетоводни операции така, че да се ощетява бюджета на държавата откъм данъци ? Въздигащо ли е това?
    Какво мислите за корупцията на магистрати и други държавни служители?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

      И аз съм на същото мнение. Само кажете от кой да ги очакват читателите на вашите творби, за да се види, че сте коректна жертва, а не клеветник. Между другото да ви споделя, защо днес жените сме толкова ощетени - трудно е една бена да е щастлива при толкова мъже жертви. Мъжа трябва да е воин, а не жертва. А вас само като жертви ви виждам. Ясно е защо няма да имате никога истинска жена.
      Ивелине - много ми е интересно как точно от 2-3 поста почваш да правиш генерални заключения за някой, който не познаваш. Разликата между вас и нас е, че ние ви познаваме, имали сме контакти с вас (и то многократни), слушали сме ви лъжите, виждали сме блясъка в очите на патетата ви (че и на висшите тугедърци) и в края на краищата ви познаваме много по-добре, отколкото вие познавате нас Ние можем да правим генерални заключения за вас (и го правим), но вие за пишещите тук - не.

      И за сенатора - и аз знам от достоверни източници, че точно такива сте ги плещили на потенциалните ви инвеститори - бивш сенатор бил си купил къща от теб. Отделно - точно същото това ми го казахте лично и на мен Не се прави на плеснат с мокър прабългарски парцал и кажи кога ще пратиш ГФОто на парка за 2020та към ТР?
      Last edited by Jorkata; 09.05.2021, 09:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Точностите в съда.
        И аз съм на същото мнение. Само кажете от кой да ги очакват читателите на вашите творби, за да се види, че сте коректна жертва, а не клеветник. Между другото да ви споделя, защо днес жените сме толкова ощетени - трудно е една бена да е щастлива при толкова мъже жертви. Мъжа трябва да е воин, а не жертва. А вас само като жертви ви виждам. Ясно е защо няма да имате никога истинска жена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

          О, това е повече от ясно Ивелине.
          Както е видно тук, така е видно и на живо на срещите с вас. Ама 5% да ви клъвнат и схемата ще върви...

          Защо обяснявате на всички потенциални клиенти, че има сентор, който си е купил къща при вас? Лъжеш хората в очите и после се криеш зад форумни nick-ве и приказвате (ти и твоите промити мозъци) един куп глупости...
          Защо като ме зарибявахте ми говорихте, че вече сте направили пробив и в Щатите и че има БИВШ американски сенатор закупил къща ?
          Защо лъжете така?
          Май нещо още от миналата година не можете да си задвижите продажбите, както ви се иска, и измисляш всякакви истории само и само да направите инвестициите при вас по-апетитни

          Днес гледах едно ваше видео от вашия “вулкан на българщината” - автошоуто ви - ама ... то вие почти не сте мръднали с градежите ви от септември миналата година... Вече колко месеца - 7...
          Какво се случва? Нали уж строите с пълна пара ?
          Интересни твърдения давате. На мен никой не ми е казвал за сенатор освен Тотенхоф в този форум, като имаме нещо предвид - никой не знае кой, кой е тук. Виждам, че се пишат лъжа след лъжа. Виждам много злобни и унизени от живота хорица, които имат само една мисъл и тя е как да падне царя. Къде Ивелин е говорил за сенатор? И след тази лъжа трябва да стане ясно, че нищо истинско няма в този форум.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

            Защо да се оставят? Лъжа за милиарди.
            О, това е повече от ясно Ивелине.
            Както е видно тук, така е видно и на живо на срещите с вас. Ама 5% да ви клъвнат и схемата ще върви...

            Защо обяснявате на всички потенциални клиенти, че има сентор, който си е купил къща при вас? Лъжеш хората в очите и после се криеш зад форумни nick-ве и приказвате (ти и твоите промити мозъци) един куп глупости...
            Защо като ме зарибявахте ми говорихте, че вече сте направили пробив и в Щатите и че има БИВШ американски сенатор закупил къща ?
            Защо лъжете така?
            Май нещо още от миналата година не можете да си задвижите продажбите, както ви се иска, и измисляш всякакви истории само и само да направите инвестициите при вас по-апетитни

            Днес гледах едно ваше видео от вашия “вулкан на българщината” - автошоуто ви - ама ... то вие почти не сте мръднали с градежите ви от септември миналата година... Вече колко месеца - 7...
            Какво се случва? Нали уж строите с пълна пара ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

              Кой е измамения и как? Вие сте хора на точностите. Кажете точно.
              Точностите в съда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                Защо да се оставят? Лъжа за милиарди.
                Ивелине - ако ти е толкова интересно да пишеш за пилетата - пиши си в темата за пилетата, а ако няма такава - създай (нали си по създаването и съзидателната работа ).

                Тук темата е твоята измама, наречена ИП.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Ивелине, остави пилетата и стойне.

                  Защо не отговаряш на въпросите? Или сме мъже само за пред сектантите и ютюб?
                  Защо да се оставят? Лъжа за милиарди.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    Ивелине, остави пилетата и стойне.

                    Защо не отговаряш на въпросите? Или сме мъже само за пред сектантите и ютюб?
                    Защо не отидете да го попитате? Кое ви спира?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                      Точно ти ме измами, Ивелине! Ти ли си насреща?!
                      Кой е измамения и как? Вие сте хора на точностите. Кажете точно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                        За това, че въвеждате в заблуждение някакви хора, че купуват акции от Исторически парк, а се оказва, че купуват от физически лица и парите им потъват в сметки на същите физически лица? Въвеждането в заблуждение с цел финансова облага, се нарича измама и се квалифицира в НК като престъпление.
                        Вярно ли е, че правите всевъзможни финансови операции, за да спестите данъци, осигуровки и да не внесете дължимото в бюджета?
                        Твърдението за корупция на магистрати и служители на НАП е хвалба на протежето ви, което пише тук, вярно ли е?
                        Корумпирате ли магистрати и други държавни служители?
                        Пасивният подкуп също е престъпление. Вършат ли се престъпления в Исторически парк?
                        Ивелине, остави пилетата и стойне.

                        Защо не отговаряш на въпросите? Или сме мъже само за пред сектантите и ютюб?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                          Аз съм насреща да се включа към теб, ако си прав. Покажи и ще сме двама.
                          Точно ти ме измами, Ивелине! Ти ли си насреща?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            Според тотката/Гошко орлето/Джендър Михайлов на най-голямото събитие в историята е имало над 4 000 души, а аз преброих около 200-300 коли (в бройката влизат изложбените, на тугедърите и т.н.)
                            https://www.youtube.com/watch?v=ro2qHs5ycHE

                            Най-забавното е, че се виждат кадри как шепа хора са щъкали из самия парк, а масата от всички посетители са били на паркинга.

                            Коя година идваха дивидентите?
                            Бройте дивидентите на Пиле Градус. Айвълай го предрече. Отново Стойне Василев и Карол бяха основни играчи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

                              Недей да лъжеш! Върнали са ми една част от парите, а за останалата пих студена вода! Няма и никога да ги видя. Ама в съда ще видим какво ще кажат. Ако трябва и медиите ще заангажирам с историята как се върти патрЕотична пирамида в България.
                              Аз съм насреща да се включа към теб, ако си прав. Покажи и ще сме двама.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                                За това, че въвеждате в заблуждение някакви хора, че купуват акции от Исторически парк, а се оказва, че купуват от физически лица и парите им потъват в сметки на същите физически лица? Въвеждането в заблуждение с цел финансова облага, се нарича измама и се квалифицира в НК като престъпление.
                                Вярно ли е, че правите всевъзможни финансови операции, за да спестите данъци, осигуровки и да не внесете дължимото в бюджета?
                                Твърдението за корупция на магистрати и служители на НАП е хвалба на протежето ви, което пише тук, вярно ли е?
                                Корумпирате ли магистрати и други държавни служители?
                                Пасивният подкуп също е престъпление. Вършат ли се престъпления в Исторически парк?
                                Искате да кажете, че акциите не са от “Историчеки парк” ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X