IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
    нз кви са, ама рупат яко безплатни акции всеки човек се радва на подаръци и цени хората, които му правят такива
    акции с отрицателна счетоводна стойност.... може да взимат сухо, но акции не.

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      варненските магистрати може да са всичко, НО не са балъци
      нз кви са, ама рупат яко безплатни акции всеки човек се радва на подаръци и цени хората, които му правят такива

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

        aма тая година ли ще е или след като се построи паркът нашите варненски магистрати акционери знаеш ли как ще ти се зарадват, че им мътиш активите.. да не се ядоса някой прокурор и поне да те гледаме на клипчета в ареста тип миню стайков радвам се, че ще заведеш дело, така ще те нашокаме с разноски и обезщетения накрая, тъкмо още пари за парка ще ни дадеш ))) добрият адвокат знае закона, а перфектният знае съдията а ние имаме от перфектните адвокати
        варненските магистрати може да са всичко, НО не са балъци
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

          Ще ги разбере и ще ме видите, защото смятам и да извикам медии. Не ме е страх от вас, посерковци.
          aма тая година ли ще е или след като се построи паркът нашите варненски магистрати акционери знаеш ли как ще ти се зарадват, че им мътиш активите.. да не се ядоса някой прокурор и после да те гледаме на клипчета в ареста тип миню стайков радвам се, че ще заведеш дело, така ще те нашокаме с разноски и обезщетения накрая, тъкмо още пари за парка ще ни дадеш ))) добрият адвокат познава закона, а перфектният познава съдията а ние имаме от перфектните адвокати
          Last edited by totenkopf; 10.05.2021, 19:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

            Защо твоите приказки са оборени от Ивелин?
            А Тотю? Ивелин казва, че не знаел за никакъв сенатор, а ти се изцепваш с Ранд Пол (оле още ме свива корема от смях като се сетя какви тъпотии ги дробиш )
            Такава ли ви е играта на теб и Иво - да мътите коментарите - един казва едно, другият друго?
            Слабо драги ми сектанти, слабо... Нещата почват да излизат. И още ще излизат

            Ама по-долу Ивелин излъга, а ти не - от Ивелиновата уста дойдоха думите за БИВШ сенатор, който си е купил къща при вас.
            А как знам, че Ивелин раздуваше за бившия сенатор - няма да разкрия
            сега последно на кого вярвате? на мен или на Ивелин

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              ама айде бе тая искова молба кога ще я входирате.. тая година ли ще е много се радвам, че най-накрая ще ти разберем трите имена и адреса, анонимна мишко

              Чл. 127. (1) Исковата молба трябва да бъде написана на български език и да съдържа:
              1. посочване на съда;
              2. (изм. - ДВ, бр. 110 от 2020 г., в сила от 30.06.2021 г.) името и адреса на ищеца и ответника

              и сериозно ли очакваш магистрати, които са акционери в ИП да отсъдят в твоя полза или изобщо да ти дадат ход на делото
              Ще ги разбере и ще ме видите, защото смятам и да извикам медии. Не ме е страх от вас, посерковци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                чувстват се глупаво, защото са повярвали на лайнометите на слугата на сорос - прокопиев
                Защо твоите приказки са оборени от Ивелин?
                А Тотю? Ивелин казва, че не знаел за никакъв сенатор, а ти се изцепваш с Ранд Пол (оле още ме свива корема от смях като се сетя какви тъпотии ги дробиш )
                Такава ли ви е играта на теб и Иво - да мътите коментарите - един казва едно, другият друго?
                Слабо драги ми сектанти, слабо... Нещата почват да излизат. И още ще излизат

                Ама по-долу Ивелин излъга, а ти не - от Ивелиновата уста дойдоха думите за БИВШ сенатор, който си е купил къща при вас.
                А как знам, че Ивелин раздуваше за бившия сенатор - няма да разкрия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  eми да си продаде акциите никой не я спира
                  Точно това е проблемът Тотю - веднъж да вземете парите и после сам се оправяй. Докато направиш покупката - лъжете, мажете, въздигате и т.н.
                  Веднъж да дадеш парите и после ставате коренно различни!
                  С това вашето “орле” (както пишат тук във форума) още ме търси хахах - явно сте го закъсали много

                  Иво - направи един твой профил и така поне да излезне нещо на светло от вас... Какъв е този страх - нали си цар, хан, мъж на мъжете и т.н както те пишат тук

                  Ние, форумците, сме дребни, както казвате. Какъв е тоя страх от никакви си форумци...защо така?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    Ти от къде знаеш че си мълчат?
                    Не работиш в тугедър , не си акционер и Ивелин заяви,че няма нищо общо с теб. Със сенатора какво стана, човека каза, че никакъв сенатор няма?
                    Аз на Ивелин не му вярвам въобще - като нищо може за пореден път да лъже, че Тотката не му е крепостен след масата глупости и лъжи, които нашичкия нарина в темата. Изпълни си задължението да разводнява темата с тъпотии и лъжи и сега господарят му се отрече от него - класика Аз на тия грам вяра им нямам - на всичките!
                    Last edited by Jorkata; 10.05.2021, 18:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      ми що си мълчат
                      Ти от къде знаеш че си мълчат?
                      Не работиш в тугедър , не си акционер и Ивелин заяви,че няма нищо общо с теб. Със сенатора какво стана, човека каза, че никакъв сенатор няма?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                        Жертвите. Аз познавам поне 4-5.
                        ми що си мълчат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                          Аз съм от жертвите. С мен се свързаха още хора и споделиха колко глупаво се чувстват. Изпитват срам, че са били така измамени. Аз лично съм готов да се боря в съда за истината, защото мразя лъжци, които използват патриотичните ти емоции, за да ти откраднат честно изкараните пари. Такива паразити, правещи се на патриоти, трябва да лежат в затвора.
                          чувстват се глупаво, защото са повярвали на лайнометите на слугата на сорос - прокопиев

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                            Само така!
                            Сигурен съм, че с monopola и новите жертви, ще изядете с парцелите в съда всички орелта, Джендър Михайлов и компания
                            той 3 месеца една искова молба не може да напише големият корпоративен йорис моносопола..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                              Аз също зная изгоряла жена, позната на мои приятели. Не зная за колко пари е купила акции, но не е малка сума. Казали са и, че заради короната дивиденти през 2020 няма да има, да почака. И се е почнало са патриотичните тиради, как трябва да е въздигната, да е патриот и т.н. Според мен упражняват натиск - психически и то доста голям, над тези хора.
                              eми да си продаде акциите никой не я спира

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                                Истинска секта е. Едвам се спасих. Почват нападките, заплахите, вменяват ти чувство на вина и срам, че си родоотстъпник, цитират ти имената на Раковски, Ботев, Левски. Страшно е!
                                ама айде бе тая искова молба кога ще я входирате.. тая година ли ще е много се радвам, че най-накрая ще ти разберем трите имена и адреса, анонимна мишко

                                Чл. 127. (1) Исковата молба трябва да бъде написана на български език и да съдържа:
                                1. посочване на съда;
                                2. (изм. - ДВ, бр. 110 от 2020 г., в сила от 30.06.2021 г.) името и адреса на ищеца и ответника

                                и сериозно ли очакваш магистрати, които са акционери в ИП да отсъдят в твоя полза или изобщо да ти дадат ход на делото

                                Коментар

                                Working...
                                X