IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

    Жертвите. Аз познавам поне 4-5.
    ми що си мълчат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
      Аз съм от жертвите. С мен се свързаха още хора и споделиха колко глупаво се чувстват. Изпитват срам, че са били така измамени. Аз лично съм готов да се боря в съда за истината, защото мразя лъжци, които използват патриотичните ти емоции, за да ти откраднат честно изкараните пари. Такива паразити, правещи се на патриоти, трябва да лежат в затвора.
      чувстват се глупаво, защото са повярвали на лайнометите на слугата на сорос - прокопиев

      Коментар


      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

        Само така!
        Сигурен съм, че с monopola и новите жертви, ще изядете с парцелите в съда всички орелта, Джендър Михайлов и компания
        той 3 месеца една искова молба не може да напише големият корпоративен йорис моносопола..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
          Аз също зная изгоряла жена, позната на мои приятели. Не зная за колко пари е купила акции, но не е малка сума. Казали са и, че заради короната дивиденти през 2020 няма да има, да почака. И се е почнало са патриотичните тиради, как трябва да е въздигната, да е патриот и т.н. Според мен упражняват натиск - психически и то доста голям, над тези хора.
          eми да си продаде акциите никой не я спира

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
            Истинска секта е. Едвам се спасих. Почват нападките, заплахите, вменяват ти чувство на вина и срам, че си родоотстъпник, цитират ти имената на Раковски, Ботев, Левски. Страшно е!
            ама айде бе тая искова молба кога ще я входирате.. тая година ли ще е много се радвам, че най-накрая ще ти разберем трите имена и адреса, анонимна мишко

            Чл. 127. (1) Исковата молба трябва да бъде написана на български език и да съдържа:
            1. посочване на съда;
            2. (изм. - ДВ, бр. 110 от 2020 г., в сила от 30.06.2021 г.) името и адреса на ищеца и ответника

            и сериозно ли очакваш магистрати, които са акционери в ИП да отсъдят в твоя полза или изобщо да ти дадат ход на делото

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
              Ивелин е човекът, който ме увеща да тегля заем, за да инвестирам. После чрез посредници от тогедъра разбрах какво е говорил за мен, като разбрах, че върти пирамида. Не беше никак красиво.
              Предлагал ли ти е да теглиш заем от неговата фирма за кредити?
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                Ивелин е човекът, който ме увеща да тегля заем, за да инвестирам. После чрез посредници от тогедъра разбрах какво е говорил за мен, като разбрах, че върти пирамида. Не беше никак красиво.
                затова явно мишокът нагъл не смее да се появи с истинското си име тук, а пише през женски профил.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  с ивелин имал ли си срещи в този стил
                  Ивелин е човекът, който ме увеща да тегля заем, за да инвестирам. После чрез посредници от тогедъра разбрах какво е говорил за мен, като разбрах, че върти пирамида. Не беше никак красиво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                    Истинска секта е. Едвам се спасих. Почват нападките, заплахите, вменяват ти чувство на вина и срам, че си родоотстъпник, цитират ти имената на Раковски, Ботев, Левски. Страшно е!
                    с ивелин имал ли си срещи в този стил

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Истинска секта е. Едвам се спасих. Почват нападките, заплахите, вменяват ти чувство на вина и срам, че си родоотстъпник, цитират ти имената на Раковски, Ботев, Левски. Страшно е!

                      Коментар


                      • Аз също зная изгоряла жена, позната на мои приятели. Не зная за колко пари е купила акции, но не е малка сума. Казали са и, че заради короната дивиденти през 2020 няма да има, да почака. И се е почнало са патриотичните тиради, как трябва да е въздигната, да е патриот и т.н. Според мен упражняват натиск - психически и то доста голям, над тези хора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                          Аз съм от жертвите. С мен се свързаха още хора и споделиха колко глупаво се чувстват. Изпитват срам, че са били така измамени. Аз лично съм готов да се боря в съда за истината, защото мразя лъжци, които използват патриотичните ти емоции, за да ти откраднат честно изкараните пари. Такива паразити, правещи се на патриоти, трябва да лежат в затвора.
                          Само така!
                          Сигурен съм, че с monopola и новите жертви, ще изядете с парцелите в съда всички орелта, Джендър Михайлов и компания
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • За обявяване на ГФО'2020 могат да протакат, само плащат глоба. Но ще е интересно да се види адвокатът още колко заеми е дал на АД. При какви условия като падеж и лихва, няма да се разбере. Прокуратура и НАП биха могли да проверят веригата на финансиране, но вероятно няма да се случи преди някой да изгори.
                            Твърдението на тотенкопф (за когото пък официалният трол на ИП казва, че не бил техен), че някой ликвидно може да излезе от "инвестицията" си в ИП с 10-20% печалба е много далеч от истината. Защото няма пазар на ценните книги, поне в посока търсене. За предлагане не знам, сигурно ако се появи някой с пари - ще му ги вземат.

                            Коментар


                            • Аз съм от жертвите. С мен се свързаха още хора и споделиха колко глупаво се чувстват. Изпитват срам, че са били така измамени. Аз лично съм готов да се боря в съда за истината, защото мразя лъжци, които използват патриотичните ти емоции, за да ти откраднат честно изкараните пари. Такива паразити, правещи се на патриоти, трябва да лежат в затвора.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                и кой ще я докаже в съда? ти ли
                                Жертвите. Аз познавам поне 4-5.

                                Коментар

                                Working...
                                X