IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

    Ивелине, нали точно ти ги раздуваш тези лъжи за бивши сенатори Точно от теб започват лъжите и се каскадират надолу. А с колко хора си се срещал лично ти и пак си го казвал, за да си рекламираш стоката? Всички твои търговци говорят за този бивш сенатор, когато зарибяват потенциални клиенти....
    Лъжите ти нямат край
    И да - прав си, много анонимност има тук във форума. Както от наша страна, така и от ваша.
    Ама Мъск не се крие като теб - пише си от негово име и официални профили...(както тук промити мозъци “”се опитват да те сравняват с него). Защото човекът работи по 20ч за идеи, а ти си се заминаваш с brainwash видеа и с нас тук във форума
    Това е разликата между придамидите и реално работещите компании - едните работят, другите поддържат изкуствен имидж.

    Нищо истинско няма във форума? Хайде кажи ни тогава за “акциите” или по-скоро за договора за покупка на “акции” от физическо лице. Продавате уж “акции” на ИП, а то какво било - превеждат се пари на физическо лице.
    Това ли не е истина?

    Каква студена вода ще пият хората в основата на пирамидата ти...(щото вие отгоре вече сте се уредили)
    Много лъжи чувам от теб. Аз лично не съм чула никой да говори за американски сенатор освен Тотенхоф, който не се знае дали не е някой от вас. Акциите, които аз имам са от “Исторически парк”, а ти твърдиш, че не са. На докумета ли да вярвам или на теб? Много лош мошенник си и затова виждаш мошенника в другите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

      А това не важи ли тогава и за Ивелин ? Щото той не се е спирал да реве като жертва из видеа и постове. То от кой ли не се оплака, от кого ли не бе жертва - Прокопиев, от форума, от Стойне, от ботове за гласуване, от медиите какви статии пишели за него, от медиите защо не пишели за него, от медиите дето не отразили някакво негово събитие ... и повечето теми ги дъвче с години и безброй пъти се показва каква жертва на олигарси, система, медии, хора и какво ли не.

      Та значи по твоята логика ... и той не би следвало да прави жена си щастлива. Нали ?
      Като гледам него няма хубава жена, която да не го иска. Не съм го чула да се оплаква, а съм видяла да се бори. Смел си е. Никой от мъжете тук не смее да говори очи в очи с него.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Да добавим, че един истински мъж няма да пише от женски профили и да реве като ощипана мома. Чакам с нетърпение ГФО-то. Тогава ще се повдигнат още повече въпроси относно пирамидата Исторически парк.
        Защо чакаш ГФО - то? Няма ли да са в затвора дотогава? Ти си лъжец и си пролича от твоя пост. Няма как да избягаш от Ада, в който си живееш. Това ти е наказанието. Недостоен човек.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

          А това не важи ли тогава и за Ивелин ? Щото той не се е спирал да реве като жертва из видеа и постове. То от кой ли не се оплака, от кого ли не бе жертва - Прокопиев, от форума, от Стойне, от ботове за гласуване, от медиите какви статии пишели за него, от медиите защо не пишели за него, от медиите дето не отразили някакво негово събитие ... и повечето теми ги дъвче с години и безброй пъти се показва каква жертва на олигарси, система, медии, хора и какво ли не.

          Та значи по твоята логика ... и той не би следвало да прави жена си щастлива. Нали ?
          Да добавим, че един истински мъж няма да пише от женски профили и да реве като ощипана мома. Чакам с нетърпение ГФО-то. Тогава ще се повдигнат още повече въпроси относно пирамидата Исторически парк.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
            Между другото да ви споделя, защо днес жените сме толкова ощетени - трудно е една бена да е щастлива при толкова мъже жертви. Мъжа трябва да е воин, а не жертва.
            А това не важи ли тогава и за Ивелин ? Щото той не се е спирал да реве като жертва из видеа и постове. То от кой ли не се оплака, от кого ли не бе жертва - Прокопиев, от форума, от Стойне, от ботове за гласуване, от медиите какви статии пишели за него, от медиите защо не пишели за него, от медиите дето не отразили някакво негово събитие ... и повечето теми ги дъвче с години и безброй пъти се показва каква жертва на олигарси, система, медии, хора и какво ли не.

            Та значи по твоята логика ... и той не би следвало да прави жена си щастлива. Нали ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
              Интересни твърдения давате. На мен никой не ми е казвал за сенатор освен Тотенхоф в този форум, като имаме нещо предвид - никой не знае кой, кой е тук. Виждам, че се пишат лъжа след лъжа. Виждам много злобни и унизени от живота хорица, които имат само една мисъл и тя е как да падне царя. Къде Ивелин е говорил за сенатор? И след тази лъжа трябва да стане ясно, че нищо истинско няма в този форум.
              Ивелине, нали точно ти ги раздуваш тези лъжи за бивши сенатори Точно от теб започват лъжите и се каскадират надолу. А с колко хора си се срещал лично ти и пак си го казвал, за да си рекламираш стоката? Всички твои търговци говорят за този бивш сенатор, когато зарибяват потенциални клиенти....
              Лъжите ти нямат край
              И да - прав си, много анонимност има тук във форума. Както от наша страна, така и от ваша.
              Ама Мъск не се крие като теб - пише си от негово име и официални профили...(както тук промити мозъци “”се опитват да те сравняват с него). Защото човекът работи по 20ч за идеи, а ти си се заминаваш с brainwash видеа и с нас тук във форума
              Това е разликата между придамидите и реално работещите компании - едните работят, другите поддържат изкуствен имидж.

              Нищо истинско няма във форума? Хайде кажи ни тогава за “акциите” или по-скоро за договора за покупка на “акции” от физическо лице. Продавате уж “акции” на ИП, а то какво било - превеждат се пари на физическо лице.
              Това ли не е истина?

              Каква студена вода ще пият хората в основата на пирамидата ти...(щото вие отгоре вече сте се уредили)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                Ясно е защо няма да имате никога истинска жена.
                Олеле... Сега оставихте и човека без истинска жена. Вместо да се грижите за интимния живот на хората, ще отговорите ли на моите въпроси:

                Вършат ли се престъпления в ИП - въвеждане в заблуждение, че се купуват акции от парка, а сделките се осъществяват между физически лица и парите постъпват в техни сметки?
                Правят ли се финансови и счетоводни операции така, че да се ощетява бюджета на държавата откъм данъци ? Въздигащо ли е това?
                Какво мислите за корупцията на магистрати и други държавни служители?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                  И аз съм на същото мнение. Само кажете от кой да ги очакват читателите на вашите творби, за да се види, че сте коректна жертва, а не клеветник. Между другото да ви споделя, защо днес жените сме толкова ощетени - трудно е една бена да е щастлива при толкова мъже жертви. Мъжа трябва да е воин, а не жертва. А вас само като жертви ви виждам. Ясно е защо няма да имате никога истинска жена.
                  Ивелине - много ми е интересно как точно от 2-3 поста почваш да правиш генерални заключения за някой, който не познаваш. Разликата между вас и нас е, че ние ви познаваме, имали сме контакти с вас (и то многократни), слушали сме ви лъжите, виждали сме блясъка в очите на патетата ви (че и на висшите тугедърци) и в края на краищата ви познаваме много по-добре, отколкото вие познавате нас Ние можем да правим генерални заключения за вас (и го правим), но вие за пишещите тук - не.

                  И за сенатора - и аз знам от достоверни източници, че точно такива сте ги плещили на потенциалните ви инвеститори - бивш сенатор бил си купил къща от теб. Отделно - точно същото това ми го казахте лично и на мен Не се прави на плеснат с мокър прабългарски парцал и кажи кога ще пратиш ГФОто на парка за 2020та към ТР?
                  Last edited by Jorkata; 09.05.2021, 09:11.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                    Точностите в съда.
                    И аз съм на същото мнение. Само кажете от кой да ги очакват читателите на вашите творби, за да се види, че сте коректна жертва, а не клеветник. Между другото да ви споделя, защо днес жените сме толкова ощетени - трудно е една бена да е щастлива при толкова мъже жертви. Мъжа трябва да е воин, а не жертва. А вас само като жертви ви виждам. Ясно е защо няма да имате никога истинска жена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                      О, това е повече от ясно Ивелине.
                      Както е видно тук, така е видно и на живо на срещите с вас. Ама 5% да ви клъвнат и схемата ще върви...

                      Защо обяснявате на всички потенциални клиенти, че има сентор, който си е купил къща при вас? Лъжеш хората в очите и после се криеш зад форумни nick-ве и приказвате (ти и твоите промити мозъци) един куп глупости...
                      Защо като ме зарибявахте ми говорихте, че вече сте направили пробив и в Щатите и че има БИВШ американски сенатор закупил къща ?
                      Защо лъжете така?
                      Май нещо още от миналата година не можете да си задвижите продажбите, както ви се иска, и измисляш всякакви истории само и само да направите инвестициите при вас по-апетитни

                      Днес гледах едно ваше видео от вашия “вулкан на българщината” - автошоуто ви - ама ... то вие почти не сте мръднали с градежите ви от септември миналата година... Вече колко месеца - 7...
                      Какво се случва? Нали уж строите с пълна пара ?
                      Интересни твърдения давате. На мен никой не ми е казвал за сенатор освен Тотенхоф в този форум, като имаме нещо предвид - никой не знае кой, кой е тук. Виждам, че се пишат лъжа след лъжа. Виждам много злобни и унизени от живота хорица, които имат само една мисъл и тя е как да падне царя. Къде Ивелин е говорил за сенатор? И след тази лъжа трябва да стане ясно, че нищо истинско няма в този форум.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                        Защо да се оставят? Лъжа за милиарди.
                        О, това е повече от ясно Ивелине.
                        Както е видно тук, така е видно и на живо на срещите с вас. Ама 5% да ви клъвнат и схемата ще върви...

                        Защо обяснявате на всички потенциални клиенти, че има сентор, който си е купил къща при вас? Лъжеш хората в очите и после се криеш зад форумни nick-ве и приказвате (ти и твоите промити мозъци) един куп глупости...
                        Защо като ме зарибявахте ми говорихте, че вече сте направили пробив и в Щатите и че има БИВШ американски сенатор закупил къща ?
                        Защо лъжете така?
                        Май нещо още от миналата година не можете да си задвижите продажбите, както ви се иска, и измисляш всякакви истории само и само да направите инвестициите при вас по-апетитни

                        Днес гледах едно ваше видео от вашия “вулкан на българщината” - автошоуто ви - ама ... то вие почти не сте мръднали с градежите ви от септември миналата година... Вече колко месеца - 7...
                        Какво се случва? Нали уж строите с пълна пара ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                          Кой е измамения и как? Вие сте хора на точностите. Кажете точно.
                          Точностите в съда.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                            Защо да се оставят? Лъжа за милиарди.
                            Ивелине - ако ти е толкова интересно да пишеш за пилетата - пиши си в темата за пилетата, а ако няма такава - създай (нали си по създаването и съзидателната работа ).

                            Тук темата е твоята измама, наречена ИП.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                              Ивелине, остави пилетата и стойне.

                              Защо не отговаряш на въпросите? Или сме мъже само за пред сектантите и ютюб?
                              Защо да се оставят? Лъжа за милиарди.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                                Ивелине, остави пилетата и стойне.

                                Защо не отговаряш на въпросите? Или сме мъже само за пред сектантите и ютюб?
                                Защо не отидете да го попитате? Кое ви спира?

                                Коментар

                                Working...
                                X