IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
    Когато ме измамиха с акции, не съм се подписвал в никаква книга, никога не съм я виждал. Като ми предадоха този хвърчащ лист и всички червени лампички станаха сирени. До този момент мислех, че ще получа акции от дружеството, а получих временно удосотверение, че Анатоли Савов има акции в парка. С 5-6 джирота на тази хартишка.
    Човек, нищо писмено ли нямаш от тия обещания?

    Коментар


    • С тези златни карти имаше и друга измама. По едно време сектантите купуваха пакети по 2000 карти с цел да ги препродават на по-висока цена на туристите. Тогава уж спираха предлагането им и бяха по 20лв. Сега златните карти са на цената на билета, като цената им ще се вдига с вдигането на входа. Ако нямаш пари за хиляди карти, се подписваха договори между няколко сектанти, които си ги поделяха. А между другото има ли сребърни или платинени карти?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

        Това означава, че, ако някой купи акции на каквато и да е цена, то тя е отлична.
        Ивелине - ти току-що пренаписа дефиницията за "отлична цена" - ако дадеш пари (купиш) за акции на ИП с отрицателна стойност, то цената е отлична. Просто си гениален Направо почвай да преподаваш икономика онлайн Оп - ма ти вече го правиш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
          Когато ме измамиха с акции, не съм се подписвал в никаква книга, никога не съм я виждал. Като ми предадоха този хвърчащ лист и всички червени лампички станаха сирени. До този момент мислех, че ще получа акции от дружеството, а получих временно удосотверение, че Анатоли Савов има акции в парка. С 5-6 джирота на тази хартишка.
          Значи реално който и да е купил "акции" сега притежава златна карта за отстъпка за входа в парка. И нищо друго. По този начин ИП и Ивелин може да кажат че проекта беше краудфандинг и срещу даренията членовете получиха златна карта.

          Месту 30 лв входа, те плащат 20 просто е тъжно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

            Ти не си ли се подписал в книгата на акционерите?
            Когато ме измамиха с акции, не съм се подписвал в никаква книга, никога не съм я виждал. Като ми предадоха този хвърчащ лист и всички червени лампички станаха сирени. До този момент мислех, че ще получа акции от дружеството, а получих временно удосотверение, че Анатоли Савов има акции в парка. С 5-6 джирота на тази хартишка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
              Има още една подробност. Никой не е видял самите акции, на шараните се раздават хвърчащи листи, надписани като “временни удосотверения”, които са джиросани по веригата от хора и фирми. Изобщо не е ясно дали фигурират в книгата на акционерите. Всичко е една патриотична измама за алчни, но глупави хора.
              Ти не си ли се подписал в книгата на акционерите?

              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                Ивелине - понеже продължаваш да се правиш на ъгъл, по-голям от 90 градуса - ето по-лесно обяснение: казвам, че когато някой взима акции от парка ти, не той трябва да ти дава пари, а ти на него
                Това означава, че, ако някой купи акции на каквато и да е цена, то тя е отлична.

                Коментар


                • Има още една подробност. Никой не е видял самите акции, на шараните се раздават хвърчащи листи, надписани като “временни удосотверения”, които са джиросани по веригата от хора и фирми. Изобщо не е ясно дали фигурират в книгата на акционерите. Всичко е една патриотична измама за алчни, но глупави хора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                    Как тогава могат да ги продадат под “реалната” им цена? Нали твърдите, че не струват нищо.
                    Ивелине - понеже продължаваш да се правиш на ъгъл, по-голям от 90 градуса - ето по-лесно обяснение: казвам, че когато някой взима акции от парка ти, не той трябва да ти дава пари, а ти на него

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                      Ми не точно, Ивелине Реалната им цена е минус няколко лева - това е дори под "не струват нищо"
                      Как тогава могат да ги продадат под “реалната” им цена? Нали твърдите, че не струват нищо.

                      Коментар


                      • От 4 месеца темата за ИстЕрическия парк е особено активна тук. За това време са се изписали над 5000 нови мнения по въпроса, което прави средно по около 40 всеки божи ден.
                        Не знам къде се хоства сайта на Инвестора, но вече и сървърите там разбраха, че ИП е измама.
                        Верно, добре измислена, но все пак измама.
                        Last edited by Kildirim_Bei; 09.06.2021, 03:55.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                          Нали Жорката твърди, че не струват нищо?
                          Ми не точно, Ивелине Реалната им цена е минус няколко лева - това е дори под "не струват нищо"

                          Коментар


                          • Колко пък да струват като ликвидността е трагична (направо пагубна). Искам да излезна за 3-5 дни и трябва да си търся глупаци шарани, които да ги закупят... никакъв шанс - съответно се примирявам с тугедърски подаяния 50% от покупната цена.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                              Ако не струват нищо, защо ги продаваш на 350лв бройката? Това не е ли измама?
                              Нали Жорката твърди, че не струват нищо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                                Тези акции струват ши нещо?
                                Ако не струват нищо, защо ги продаваш на 350лв бройката? Това не е ли измама?

                                Коментар

                                Working...
                                X