IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
    Тармъка беше и може би все още е обвързан с Герб. Интересна е информацияна, че кака Ружа е изпрала някой друг милион чрез Цв. Бориславова, с благословията на герб, разбира се. До колкото помня, в ръководството на Тогедър има ружини кадри. Сещате ли се?
    За Ружини кадри не знам, но имаше двама-трима тогедърски хубостници, които играеха и мамеха наред в комбина с прословутия бате Краси Кирев - доказан криптоизмамник.

    Коментар


    • Тармъка беше и може би все още е обвързан с Герб. Интересна е информацияна, че кака Ружа е изпрала някой друг милион чрез Цв. Бориславова, с благословията на герб, разбира се. До колкото помня, в ръководството на Тогедър има ружини кадри. Сещате ли се?
      Last edited by Meandmyself; 28.10.2022, 21:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

        Познавате ли хора, инвестирали в юртите, розариум и тн.? В смисъл хора, влезли са по 30, 50 и нагоре хиляди. Аз имам само еднапозната женичка с няколко хиляди и едни пишман бизнесмени, които ми се струва, че излязоха навреме защото по рано пищяха че нищо не получават, а сега мълчат. И един от висшия ешалон, води се и той създател, който верно си продаде и двата апартамента, за да набута парите там.
        Нямам познати, за които да знам да са вкарали пари по тези неща. Но получавам все още''предложенията за инвестиции'' и са ме канили да вкарам пари за юртите, конюшната, страноприемницата, розариумът, зеленчуковият бизнес...вече ги забравих какво още ми е минавало като предложения ... Идеите не секват при тях - постоянно има нещо ново. Електромоторите на Гошко, Ютуб каналите на разни финансови теми (където, разбира се, гост номер 1 е Ачката...)...
        Как да не инвестира човек...

        Коментар


        • Ааа, Тармъка е много горд, че не използват държавни пари. Ако се отметне, ще е голямо падение.

          Коментар


          • В Народното събрание избраха Цончо Ганев от Възраждане за шеф на комисията по туризъм. Дали сега няма са се завърти някоя държавна паричка, чрез програми, реклами, събития и т.н., към парка? Щото кранчето с "инвеститорите" вероятно не тече вече, та се търсят други източници на лапкане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

              Да, грешка - извинявам се. 300млн май беше общата цена на парка,. А от "инвеститори" са събрани 70млн.
              А не ми се мисли колко още са събрали от юртим розариуми, конни бази, страноприемници и т.н.
              ...отделно са къщите, където една къща почва от 300к евра (най-малките - като бунгало почти).
              То не бяха американски сенатори (дори тоя смехурко Тотенхоф посмя да каже името на Ранд Пол....), то не бяха бъдещи холивудски продукции...
              За този парк ще се пишат книги някой ден.

              п.п. Само да напомня, че за този американец дори самият Ивелин разказваше, че бил бивш сенатор... цялата му работа е такава....
              Познавате ли хора, инвестирали в юртите, розариум и тн.? В смисъл хора, влезли са по 30, 50 и нагоре хиляди. Аз имам само еднапозната женичка с няколко хиляди и едни пишман бизнесмени, които ми се струва, че излязоха навреме защото по рано пищяха че нищо не получават, а сега мълчат. И един от висшия ешалон, води се и той създател, който верно си продаде и двата апартамента, за да набута парите там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
                п.п. Само да напомня, че за този американец дори самият Ивелин разказваше, че бил бивш сенатор... цялата му работа е такава....
                Ако е тоя, за който знам - бил е някакъв страшен скъсаняк. Даже самите патета имаха съмнения, ама нали всичко, което излиза от устата на Търмъка е злато, така че май повечето му вярват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                  Ехееей, кога пък станаха 300 млн. Това е абсурд...
                  Да, грешка - извинявам се. 300млн май беше общата цена на парка,. А от "инвеститори" са събрани 70млн.
                  А не ми се мисли колко още са събрали от юртим розариуми, конни бази, страноприемници и т.н.
                  ...отделно са къщите, където една къща почва от 300к евра (най-малките - като бунгало почти).
                  То не бяха американски сенатори (дори тоя смехурко Тотенхоф посмя да каже името на Ранд Пол....), то не бяха бъдещи холивудски продукции...
                  За този парк ще се пишат книги някой ден.

                  п.п. Само да напомня, че за този американец дори самият Ивелин разказваше, че бил бивш сенатор... цялата му работа е такава....

                  Коментар


                  • Здравейте, как сте разбрали, че имотите се прехвърлят на частни лица?
                    Извинявам се, ако не съм видял в темата и вече е говорено за това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                      Тоест си идваме на думата, че става дума за класическа пирамида.
                      Не знам какви лихви дава, към момента мнооооого хора са останали без лихва и без дивидент.

                      Масовката лакеи около парка са чиста проба прошляци, а инвеститорите са пълни балъци. Трябва да си малоумен да вкараш пари, за чиято ликвидност имаш отрицателна гаранция, а в същия момент да чакаш 5г за дивидент. Дори в момента инвестиция в тъп апартамент или гараж където и да е в страната е по-добра сделка.
                      Абсолютно.И сега на тази криза.Как може да има хора в 21 век да си дават парите за такива очевидни пирамиди ? Много балъци,пишман инвеститори ще изреват на умряло тук
                      Но както са казали,докато има балъци,ще има и тарикати

                      Коментар


                      • Чак 300 млн. лева не са, но според мен са поне 100 млн. лева. В парка и околията има вкарани максимум 30 милиона, така че останалите поне 70 милки са чиста печалба за схемаджиите.

                        Коментар


                        • Ехееей, кога пък станаха 300 млн. Това е абсурд...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Аз съм инвеститор. Ти си гледай лавандулата.
                            Ти си инвеститор, но си нямаш грам идея къде отиват парите ти. Ивелин ви (на вас, ионвеститорите) говори само хубави неща, а вие не се замисляте къде са отишли 300млн лева (със сигурност част от тези пари са в парка, но къде е останалата част...) набрани за Исторически парк.
                            Не се замисляте как така постоянно се появяват бизнес идеи с астронимически дивиденти, а всъщност новите проекти подхранват старите...И събраните пари вече не са 300млн, а кой знае колко отгоре...
                            Вие, инвеститорите, предпочитате да вярвате на приказки, а не на собствените си очи.
                            Скоро ще ви станат ясни нещата....Но уви - ще е горчиво.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Аз съм инвеститор. Ти си гледай лавандулата.
                              тогава предполагам си наясно как е структуриран дългът на парка
                              реално във всеки един момент активите могат да станат собственост на кредтиора, който между другото е дал кредита с парите на балъците, но това никъде не е описано, защото ... писали сме 1000 пъти тук.


                              Имаш ли депозитарна разписка за акциите?

                              ПП никой не коментира архитектурно, историческо и тн. качества на парка. тук говорим как с парите на балъците някой прави нещо, което накрая си остава негово... а балъците са в ролята на рекламни агенти и донори.
                              Last edited by bertram; 18.10.2022, 13:28.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                байлоре,
                                ти сериозно ли даде пари на тези? или си само турист
                                95% мисля, че си турист, защото не виждам откъде ще набиеш 30 бона за пирамидата.
                                Аз съм инвеститор. Ти си гледай лавандулата.

                                Коментар

                                Working...
                                X