IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...в момента, съм взет на особен контрол: Постовете ми се забавят, доде модератор не ги одобри. Браво на мен, намерих работа на хората!


    ...Сега да вземе някой от тях, па да почерпи...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      РАзбира се, че не съм имал пари и няма да имам пари (за твоите "идеи").
      Тук обаче не става въпрос за мен, а за теб и "интелектуалната" собственост, която се краде!

      Чудно! Твоята "интелектуална собственост" защо никой не я краде?

      Нещо повече: ти я "подаряваш" и пак - нулев интерес! Феномен, природен!
      Това, че ТИ пишеш "никакъв интерес", съвършено нищо не значи, безименни ми МикоМиков. Значи, просто, че ТИ не си получил запитване. Което, Е нормално, т.к. ТИ,.автор не си а, просто, един неудържим глаголизатор ХвалА на таквизи Герои. Вие сте Героите на нашето време!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Че то, Пари, Ти никога си нямал и няма и да имаш. Сам каза, "СВИКВАЙ!"

        РАзбира се, че не съм имал пари и няма да имам пари (за твоите "идеи").
        Тук обаче не става въпрос за мен, а за теб и "интелектуалната" собственост, която се краде!

        Чудно! Твоята "интелектуална собственост" защо никой не я краде?

        Нещо повече: ти я "подаряваш" и пак - нулев интерес! Феномен, природен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          "Работата" е свършена - продажби и търсене няма! Като в соца, само че тогава плащаха за несвършена работа, а сега хората с пари се стискат!
          Влизам ти в положението, но това са реалностите. Свиквай! Пари (за едни, които мислят, че правят "нещо") нЕма!
          Че то, Пари, Ти никога си нямал и няма и да имаш. Сам каза, "СВИКВАЙ!"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
            Въпрос: самият ти във Форекс ли набиваш парите? Разбрах: от там печелиш, щом не искаш да финансираш Тошка...
            Да де, ама ние не познаваме нито Фибоначи, нито Ганн, Ендрюс и другите апапи.,..как да печелим от Форекс като теб? Хитро куче си ти, щом не искаш да заделиш част от печалбите за Пирамидовите увлечения ("идеи" с "изтекъл срок" на годност...
            А супертрейдър се самоопределяш...
            Пирамид къде го изпрати? ИзчезнА! Може би чака 22-я час, за да превключи каруцарския жаргон? Нали тогава вече модераторите си пият питието в къщи (котаракът го няма и мишките...)
            Не бе. Будалка те. Иначе, не знаеш само, колко българи са ме подкрепили с мисъл, дело и пари, за да стане тази заготовка за продукт. Разбира се, те, Фибоначи, Ганн, Ендрюс и другите апапи, нарочно мълчат и не ти казват да инвестираш. Затуй си ни и толкова мъчен, трагичен образ, безимен с име МикоМиков.

            П.П. Знаеш ли, прочее, олекна ми в момента, в който, окончателно те познах. Друго е, когато знаеш че, срещу теб, е невменяем. Олеква, освобождава, пък и каруцарския език сам се прибира в калъфа.
            Белая горячка. Горячий и очень белый.
            Welcome home, безимен mikomikov.
            Last edited by Pyramid; 27.07.2021, 22:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Аз, като приятели, виждам да се държите няколко души. Това ми стига. Наздраве!
              Внимателно и нежно с приятелите/ките!
              Едно на ум! Все ще падне нЕкО леФ, нъл!
              Чак после може да ги разкараш (внимателно).,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Безименни ми МккоМиков, моята работа, бе да намеря нещо, което работи и е приложимо, в някаква определена концепция за отоплител. Работата е свършена и принципа на работа доказан, характеристиките и те са ясни. Какво още искаш? Ти си неспособен да създадеш нещо подобно и, най-достойни би било, да погледаш да попиташ и да се баучиш, как се постигат резултати а не да плюеш по тавана. Съжалявам те, няма помощ при такава клиника. Явно, ненаучен, ще си и умреш, Бог да те прости.
                "Работата" е свършена - продажби и търсене няма! Като в соца, само че тогава плащаха за несвършена работа, а сега хората с пари се стискат!
                Влизам ти в положението, но това са реалностите. Свиквай! Пари (за едни, които мислят, че правят "нещо") нЕма!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Имхотеп, има разбира се и ще набия парите на борсата, нали тук "инвеститорите" така правят и "печелят".

                  Въпрос: самият ти във Форекс ли набиваш парите? Разбрах: от там печелиш, щом не искаш да финансираш Тошка...
                  Да де, ама ние не познаваме нито Фибоначи, нито Ганн, Ендрюс и другите апапи.,..как да печелим от Форекс като теб? Хитро куче си ти, щом не искаш да заделиш част от печалбите за Пирамидовите увлечения ("идеи" с "изтекъл срок" на годност...
                  А супертрейдър се самоопределяш...
                  Пирамид къде го изпрати? ИзчезнА! Може би чака 22-я час, за да превключи каруцарския жаргон? Нали тогава вече модераторите си пият питието в къщи (котаракът го няма и мишките...)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение

                    Тогава беше "среща с приятели в кафето на центъра" : )
                    Аз, като приятели, виждам да се държите няколко души. Това ми стига. Наздраве!

                    Коментар


                    • Безименни ми МккоМиков, моята работа, бе да намеря нещо, което работи и е приложимо, в някаква определена концепция за отоплител. Работата е свършена и принципа на работа доказан, характеристиките и те са ясни. Какво още искаш? Ти си неспособен да създадеш нещо подобно и, най-достойни би било, да погледаш да попиташ и да се баучиш, как се постигат резултати а не да плюеш по тавана. Съжалявам те, няма помощ при такава клиника. Явно, ненаучен, ще си и умреш, Бог да те прости.
                      Last edited by Pyramid; 27.07.2021, 21:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Серьозните инвеститири, като тия дето се изказаха по долу.

                        Ти нещо пропускаш в твоето "неглижиране" на проблема.

                        Капиталовият ресурс ти е същата "играчка", както доставките (на шини и магнитчета) - дето едни самаряни почват да ти.пускат периодично (май по пощата го планираш, където - както се полага за подобен "проект" - всичко е ХабсЕлютно безплатно!)...

                        Да се върнем на производствените сгради (помещения) - същите те - под наем ли ще са (символичен), или ще ги закупим (на цена, под тая на месечния наем)... Или, най-добре ще е да произвеждаме на улицата?
                        Машините, които насищат сградите (за които НЕ дължим наем) - тези машини, техника, инструменти - пак от небето паднаха, или се появяват от "нищото" с фокус-мокус?... Какви па, толкова машини, че и инструменти: работниците да си ги донесат от в къщи, нали! Ние пък ще им осигуряваме безплатна вода - на тях и семействата им. Заплати няма, за да не оскъпяваме производството!
                        И наема ще ни опростят... Вашата партия как се казваше? На безумните мечтатели?

                        Данче, дай малко по-реалистично! Пирамид се надява да го финансираш.

                        Коментар


                        • Серьозните инвеститири, като тия дето се изказаха по долу.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Имхотеп, има разбира се и ще набия парите на борсата, нали тук "инвеститорите" така правят и "печелят".
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Имхотеп, и цял блок да ипотекираш все тая. Щом на едно място такава играчка с магнитчета не може да я произведеш с 0-ла лева начален капитал, просто не си на мястото където се произвеждат такива неща. Тези неща в България са като забранени, тук бизнеса е търговия и услуги а такива генераторчета - нагревателчета въобще не е никаква философия да се произвеждат. Другото е да се вградят в подметка на обувки, в готовите матрици за подметки направо ще се вложат допълнителни парчета метал които ще оформят местата, ямките в които да се поставят генераторчетта. Това нещо обаче само някой производител в Азия ще се хване да го направи, нищо почти няма да вложи..ако има свои пари просто защото няма да са много ще похарчи нещо като инвестиция, ако няма ще намери начин много производители и търговци на такива материали ще му ги предоставят ей така само за да започне да ги прави, ако се провали загубата за тях е почти нула..дребна работа. Обаче в България, в Европа такова нещо няма да стане а в Америка абсурд. Това като хоби ако ги произвежда някой е ок, щом не е от правилната дестинация.
                              Не разбрах има ли риск или няма да заложиш апартамента?


                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Да, ама ТОГАВА, нямаше ФБ.
                                Тогава беше "среща с приятели в кафето на центъра" : )

                                Коментар

                                Working...
                                X