IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Saveway / SCI - мнение? (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от thaddeus Разгледай мнение
    Те май, зациклиха на 30К. Иначе ти как предлагаш да ги подкрепим, с 600, 1800 или 3000лв. пакет?!
    Кой колкото може. Реално погледнато ако се подкрепят тези хора, няма да има губещи.
    Най-малката подкрепа е да не злословите жлъчно срещу една не малка част от обществото ни.
    НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
      Не се подигравайте с 30 000 човека инвестирали време и пари за едно по-добро бъдеще в България. По добре ги подкрепете.
      Те май, зациклиха на 30К. Иначе ти как предлагаш да ги подкрепим, с 600, 1800 или 3000лв. пакет?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от JohnTT Разгледай мнение
        http://pik.bg/%D1%88%D0%B5%D1%84%D1%...news90665.html

        Страхотно четиво отностно ПАСТОРА

        След като тази червена "медия" си позволява такива коментари..аз мисля че спокойно пастор Петров и Светослав трябва да съберат партньорите и да ги изтипосат и барикадират парамента докато не бутнат правителството!
        Нека 5000 човека направят утре сутрин блокада, тогава ще видят тази червени кхмери от пик с кой си имат работа. Ще видят как един пастор бута правителството и създава нова партия, нов бизнес блок!
        НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от манолов Разгледай мнение
          Прав си Керчев свалили са цената на входа.Входа беше 200лв., не 100.Иначе и аз бях там, не беше лошо.Керчев , ти там ли беше?
          Не, бех с една млада булка
          А при вас как беше, имаше ли красавици?
          НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

          Коментар


          • Е чак пък 5 звезден ...Не вярвам някой да е твърдял, че е 5 звезден .Влече ме глада, самата вечеря не стигна за поддръжката на формата ми, но със субуеа нещата се оправиха.Коктейлчетата бяха добре, вярно и те бяха в пластмасови чаши, но да не снобеем все пак.Да речем, че цената е била нормална да остава максимум 40,50 лв. чиста печалба на организатора което е едни 20% съвсем нормално.Тони Алонес само им куцаше от програмата, но май беше и евтин , все пак беше най-много време на сцената.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от манолов Разгледай мнение
              Прав си Керчев свалили са цената на входа.Входа беше 200лв., не 100.Иначе и аз бях там, не беше лошо.Керчев , ти там ли беше?
              Манолов, щом си бил там, разясни какъв беше този пет звезден кетъринг за 200лв.?
              Last edited by Loli22; 31.07.2013, 20:31.

              Коментар


              • Прав си Керчев свалили са цената на входа.Входа беше 200лв., не 100.Иначе и аз бях там, не беше лошо.Керчев , ти там ли беше?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от JohnTT Разгледай мнение
                  http://pik.bg/%D1%88%D0%B5%D1%84%D1%...news90665.html

                  Страхотно четиво отностно ПАСТОРА
                  ПИК е червена медия нали?
                  Като гледам статиите и коментарите...
                  НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
                    Не се подигравайте с 30 000 човека инвестирали време и пари за едно по-добро бъдеще в България. По добре ги подкрепете.
                    да братя станете 100 000 подкрепете икономиката на страната.ако стане по бързо няма се налага да теглим дълг.моля подкрепете икономиката .и ще станете много богати пред бог. бог да пази инвеститорите във фирмата и хиляди бмвета по улиците ни до края на годината.пасторе да ти се свети името.нека се инвестират в тази икономика че и за чаветата да има. благородни хора сте всички в есциай. за благотворителността ви дълбок поклон.много добри хора имало в българия.явно се оправя морала на българина

                    Коментар


                    • Пик май правят поредица за СЦИ
                      Интересно дали ще има още.

                      Коментар


                      • http://pik.bg/%D1%88%D0%B5%D1%84%D1%...news90665.html

                        Страхотно четиво отностно ПАСТОРА

                        Коментар


                        • От месеци не съм отваряла темата, а тя ....набъбнала...сигурно и сметките
                          Какво ново в тази "ориентирана към човека компания" под вещото съпричастие на Пастора )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Подкрепяме ги!!! Парите не се губят! Просто минават от един джоб в друг
                            Ще си позволя да те коригирам: Просто минават от едни джобове в друг.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
                              Не се подигравайте с 30 000 човека инвестирали време и пари за едно по-добро бъдеще в България. По добре ги подкрепете.
                              Да бяха инвестирали време и за правопис

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
                                Не се подигравайте с 30 000 човека инвестирали време и пари за едно по-добро бъдеще в България. По добре ги подкрепете.
                                Подкрепяме ги!!! Парите не се губят! Просто минават от един джоб в друг

                                Коментар

                                Working...
                                X