IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Saveway / SCI - мнение? (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пирамидата SCI се разпадна: Пастор Светльо и Станчо разтуриха съдружието
    Рангелов прибрал печалбата и потънал в Израел, фирмата им „Сейвуей България" ЕООД осъдена за заплати
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Надежда всяка остави!

      Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Еми кой друг ако не П-р Петров?!?! онзи Шрек се оказа голем еврейн взе парите и вика чакайте малко заминавам за Израел Най-големият душманин който е живял в Пловдив последните 150 години.
      Но Господ Бог е милостив и даде знак на П-р Петров че отново трябва да помага на майка България в тези тежки дни на икономическо робство.
      Еййй, Докторе, добре дошъл, тъкмо ми залипсваха възхвалите към Попето тук, спасителя на ........ Плажа Начи Станчо Калпазанчо бил крадецО, а? Измамил Попа и го окрал, как тъй бре Докторче, като фирмата, пардон "холдинга" беше регистриран и на дваминцата измамници? Начи единия по-малък измамник, другия по-голям измамник! Пък пароците и за двамата....еййй, какъв си ти лош да плюваш по Шрекчето аууууу! Ей ся Пастор Педро ли ще гушне кинтьитьи от лекцииката или пак Шрекчо, я кажи? Като е толкоз голям сасител, ма що пак ще ги спасява за едни пари а? Пиеската "Богат Лектор/Пастор, бедни клети вярващи" не я ли гледахте вече прекалено дълго време, та пак да и се наслаждавате? Шизофреници!
      Last edited by Anti_popa; 31.05.2016, 11:44.
      Поп Ментак

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Еми кой друг ако не П-р Петров?!?! онзи Шрек се оказа голем еврейн взе парите и вика чакайте малко заминавам за Израел Най-големият душманин който е живял в Пловдив последните 150 години.
        Но Господ Бог е милостив и даде знак на П-р Петров че отново трябва да помага на майка България в тези тежки дни на икономическо робство.
        Докторе, кой е този душманин, не е ли самият светъл пастор?!?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Anti_popa Разгледай мнение
          Ей ви го баш по темата, колегата ПОП , па се прави на велик визионер. Само да Ви кажа, визията му е само и единствено как да ви прибере паричките, като започва с 60/90 кинта и после още много по толкова да му набухате в поредната банкова сметка на пикливо ЕООД някъде по света, та да си мислите че сте част от международна велика "корпорация"! Ма много я е закъсал горканчо, след като срещата ще е у църквичката нелепа и профанска. Ако видите пушек да се издига от куполчето в никакъв случай не звънете на 112. Визионерчето скапано му е време да излети през комина яко дим. Айде баламурниците отивайте и да се приключва масовката кретенска!
          Еми кой друг ако не П-р Петров?!?! онзи Шрек се оказа голем еврейн взе парите и вика чакайте малко заминавам за Израел Най-големият душманин който е живял в Пловдив последните 150 години.
          Но Господ Бог е милостив и даде знак на П-р Петров че отново трябва да помага на майка България в тези тежки дни на икономическо робство.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Завръщането на джедайците!

            Ей ви го баш по темата, колегата ПОП , па се прави на велик визионер. Само да Ви кажа, визията му е само и единствено как да ви прибере паричките, като започва с 60/90 кинта и после още много по толкова да му набухате в поредната банкова сметка на пикливо ЕООД някъде по света, та да си мислите че сте част от международна велика "корпорация"! Ма много я е закъсал горканчо, след като срещата ще е у църквичката нелепа и профанска. Ако видите пушек да се издига от куполчето в никакъв случай не звънете на 112. Визионерчето скапано му е време да излети през комина яко дим. Айде баламурниците отивайте и да се приключва масовката кретенска!
            Attached Files
            Поп Ментак

            Коментар


            • Фър фър

              Първоначално изпратено от ITmaniak Разгледай мнение
              Здравейте,
              не съм с финансово образование и не разбирам много много от финанси, но искам да ви предупредя тук за новата пирамида, която се опитва да навлезе в България и Европа. Дано повече хора го прочетат това и да се осъзнаят.
              Фирмата е индийска.
              Поредните продавачи на илюзии. Дано никой не им се хване, но вече има доста хора вътре. Ходят на срещи е Малайзия и Индия доколкото проучих.
              Бях на среща с продавачите на мечти...
              Как се стигна до срещата:
              Преди около 15 дена ми се обадади позната, с която никога не сме се чували по телефона и ме офертира за бизнес, но не каза нищо повече, защото или не знае или се прави че не знае. Каза ми хайде да се срещнем с нейната бизнес партньорка и тя ще ми обясни... Питах я изрично да не е от типа дай ми 3000 лева да станеш БП а тя ми вика НЕ НЕ НЕ.
              Срещата:
              Бизнес партньорката на моята позната се яви, като бях предупреден да изключиа телефоните и т.н
              Започна една изповед за живота, как не живея правилно, в рамка сме били, завързани и как чадъра на желанията ни бил свит и т.н Жената идва от чужбина - където е влязла в схемата. Моята позната си живее в БГ и просто някой я е набутал в цялата схема. Около 5-6 пъти поне питахме какъв е точно бизнеса с моята годеница, но така и не получихме смислен отговор Усетих се аз за какво става въпрос, тъй като преди време друг мой познат се опита да ме вербува за SCI, но не успя пак де Много са ми смешни тия хорица. Просто нямат мозък да се осъзнаят за какво иде реч. През цялото време моята позната кимаше одобрително на всичко което каза онази Бизнесменка. Като зомбирана беше. Направо не знам това момиче ми изглеждаше умно и уж е образована , но Бизнесменката я беше привлякла под крилото и и и беше като майчица. Въпросната бизнесменка се хвалеше че са спонсори на големи и известни фирми и какви ли не глупости и постоянно питаше - Включваш ли се, Съгласен ли сте да участваш. Обаче като я питам пак какъв е бизнеса отговаря уклончиво и нищо не каза. Явно се поусети че не съм като моята позната и няма да се вържа.... Носеше и листи,на които евентуално щеше да ползва да чертае, но така и така не ги ползва Просто не и оставих шанс да си проведе лекцийката хахахха
              Още много мога да разказвам но общо взето е това. Никога не каза името на фирмата и как се казва сайта им...
              След това прибирайки се в нас, започнах моето разследване и така стигнах до схемата им... Сайта и т.н
              Ако ви се занимава можете да прочетете малко по темата, но няма на БГ, защото сега навлизат в Европа. Има материали на руски и английски език.
              Няма да кажа имената на моята позната и на тази която ме вербува - Бизнесменката от чужбина (Българка, която си обикаля).
              Друго което видях е че примерно продават продукти (това добре), но на цени 10-20 пъти повече от нормалните
              Пример: Алуминиева пръчка за вода - Пречиства ли я не знам какво я прави. При тях струва 85 долара, а в БГ сайт - 12-15 лева Направете си сметката.


              Хора бягайте далеч от тези нови бизнесмени Моля ви.
              Приятен ден и ако има нещо питайте, че малко несвързано го понаписах, но се надявам да разберете основната идея
              Е добре бе ИТ Маняк, изписал си толкоз много, все неща ясни на всички, за начина по който тез кретенясали шизофреници действат. Нищо ново под слънцето. И "Бизнесменката" и твоята позната са така въодушевени, щото като си набухал едни пари ще кимаш не ами и ще духаш ...в платната на лъжата!!! Само и само да закачиш някой друг на куката.
              Поне да беше написал едно име, кво те притеснява, тез кретени трябва да се изтипосват тук с имената им. Като Падре, Станчо, Кирчо Младенов, Павлик Филипов, Киро Стоянов, Румен Митов, Милена Митева Пазарджишката СДС простакеса... и мн. други облъчени шизофреници...... Смело пич, да не ти пука, тези заслужават да им висят имената по форумите да ги знае цяла БГ какви са миндили лъжливи и крадливи, че и бедни!
              Поп Ментак

              Коментар


              • Хахаха,

                Наскоро пътувах към Азия и вярно в самолета до Доха има групичка хора, които бяха от някаква МЛМ компания и отиваха към Малайзия.

                Общо взето всичките изглеждаха прилично тъпи и необразовани, коментираха на глас, че за първи път летят със самолет и т.н. Интелектуалното ниво на тези хорица, напълно отговаря на участващи в поредната пирамидална схема.

                Ами да им пожелаем успех

                Коментар


                • Нова пирамида за България

                  Здравейте,
                  не съм с финансово образование и не разбирам много много от финанси, но искам да ви предупредя тук за новата пирамида, която се опитва да навлезе в България и Европа. Дано повече хора го прочетат това и да се осъзнаят.
                  Фирмата е индийска.
                  Поредните продавачи на илюзии. Дано никой не им се хване, но вече има доста хора вътре. Ходят на срещи е Малайзия и Индия доколкото проучих.
                  Бях на среща с продавачите на мечти...
                  Как се стигна до срещата:
                  Преди около 15 дена ми се обадади позната, с която никога не сме се чували по телефона и ме офертира за бизнес, но не каза нищо повече, защото или не знае или се прави че не знае. Каза ми хайде да се срещнем с нейната бизнес партньорка и тя ще ми обясни... Питах я изрично да не е от типа дай ми 3000 лева да станеш БП а тя ми вика НЕ НЕ НЕ.
                  Срещата:
                  Бизнес партньорката на моята позната се яви, като бях предупреден да изключиа телефоните и т.н
                  Започна една изповед за живота, как не живея правилно, в рамка сме били, завързани и как чадъра на желанията ни бил свит и т.н Жената идва от чужбина - където е влязла в схемата. Моята позната си живее в БГ и просто някой я е набутал в цялата схема. Около 5-6 пъти поне питахме какъв е точно бизнеса с моята годеница, но така и не получихме смислен отговор Усетих се аз за какво става въпрос, тъй като преди време друг мой познат се опита да ме вербува за SCI, но не успя пак де Много са ми смешни тия хорица. Просто нямат мозък да се осъзнаят за какво иде реч. През цялото време моята позната кимаше одобрително на всичко което каза онази Бизнесменка. Като зомбирана беше. Направо не знам това момиче ми изглеждаше умно и уж е образована , но Бизнесменката я беше привлякла под крилото и и и беше като майчица. Въпросната бизнесменка се хвалеше че са спонсори на големи и известни фирми и какви ли не глупости и постоянно питаше - Включваш ли се, Съгласен ли сте да участваш. Обаче като я питам пак какъв е бизнеса отговаря уклончиво и нищо не каза. Явно се поусети че не съм като моята позната и няма да се вържа.... Носеше и листи,на които евентуално щеше да ползва да чертае, но така и така не ги ползва Просто не и оставих шанс да си проведе лекцийката хахахха
                  Още много мога да разказвам но общо взето е това. Никога не каза името на фирмата и как се казва сайта им...
                  След това прибирайки се в нас, започнах моето разследване и така стигнах до схемата им... Сайта и т.н
                  Ако ви се занимава можете да прочетете малко по темата, но няма на БГ, защото сега навлизат в Европа. Има материали на руски и английски език.
                  Няма да кажа имената на моята позната и на тази която ме вербува - Бизнесменката от чужбина (Българка, която си обикаля).
                  Друго което видях е че примерно продават продукти (това добре), но на цени 10-20 пъти повече от нормалните
                  Пример: Алуминиева пръчка за вода - Пречиства ли я не знам какво я прави. При тях струва 85 долара, а в БГ сайт - 12-15 лева Направете си сметката.


                  Хора бягайте далеч от тези нови бизнесмени Моля ви.
                  Приятен ден и ако има нещо питайте, че малко несвързано го понаписах, но се надявам да разберете основната идея
                  Last edited by ITmaniak; 16.05.2016, 12:20.

                  Коментар


                  • Еииии, тия са чисто нова пирамида, даже още не знаят кво да продават в е-магазина.
                    Давайте да си почешем езиците чакаме първия защитник на новата схема за печелене на много пари

                    Коментар


                    • Няма нужда

                      Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Благодаря за информацията! Ей сега ще обновя правилната тема за да не се губи знанието
                      Няма нужда да се обновява каквото и да било, заглавието на темата е водещо и нарицателно за всички набълбучени до сега. Така или иначе, ако трябва да сте пункруални, нито SCI нито SaveWay вече съществуват, никога няма да отворят наново, но от тях се пръкнаха едни уродчета в опити да се съберат още пароци от облъчените и умопомрачени мозъци. Много е важно да се пази историята и този форум да съществува максимално дълго във времето, защото най-големия проблем на малоумниците е че не четат и не помнят, те просто се доверяват сляпо на всеки нахилен обещател в костюм. Нека видят че години преди да изгърмят с последните си спестявания, много умни и разумни мислещи хора тук са ги предупреждавали. Нека видят колко защитници на измамата са се изказвали превъзбудено тук и са възхвалявали вожда си Падре. Нека разберат че тук не е лъжа и измама, а е истина и знание и нека разберат накрая че ако искат да не ги лъжат, трябва да МИСЛЯТ.
                      Поп Ментак

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Anti_popa Разгледай мнение
                        Хайде сега, драги ми пирамидални великани, изигрании обрани от Падриньо и Шрек, на вашето внимание, точно преди 8 дни в родния ви Пловдив стартира нова, ама чисто нова схема да ви извади от джобовете и да имате уникалната възможност да излъжете още няколко човека докато ги черпите по кафе на някоя пейка в пластмасова чашка. Начи няма по уникална схема на света, даже е още много евтина, на цената на едно кафе на месец ще влезете в историята на великите глупаци.........не изпускайте а отивайте и си пригответе най-широката усмивка, най-бурните ръкопляскания и най-изумените погледи на радост от милионите дето "ще спечелите" Чисто нова пирамидка с чисто нов фараончо сладък и сладкодумен, да ви е честита: http://www.snba.eu/Наздраве на булката!
                        Благодаря за информацията! Ей сега ще обновя правилната тема за да не се губи знанието
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Честит празник!

                          Първоначално изпратено от horhe7 Разгледай мнение
                          като им видя мутрите мазни...що си даде парите????
                          Хайде сега, драги ми пирамидални великани, изигрании обрани от Падриньо и Шрек, на вашето внимание, точно преди 8 дни в родния ви Пловдив стартира нова, ама чисто нова схема да ви извади от джобовете и да имате уникалната възможност да излъжете още няколко човека докато ги черпите по кафе на някоя пейка в пластмасова чашка. Начи няма по уникална схема на света, даже е още много евтина, на цената на едно кафе на месец ще влезете в историята на великите глупаци.........не изпускайте а отивайте и си пригответе най-широката усмивка, най-бурните ръкопляскания и най-изумените погледи на радост от милионите дето "ще спечелите" Чисто нова пирамидка с чисто нов фараончо сладък и сладкодумен, да ви е честита: http://www.snba.eu/Наздраве на булката!
                          Поп Ментак

                          Коментар


                          • Тоз пастора Светльо голямо лайно излезе. Скараха се със Станчо, взе парите и си омете крушите. По едно време зарибяваше пак шарани в националния християнски център и го играеше народен лечител. И там го подгониха сега не знам до къде я е докарал с измамите. Апортирал е сградата на пробитата му църква в някаква друга фирма заедно със стари дрехи, събирани като подаяние към църквата. Страшна работа !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mizernik81 Разгледай мнение
                              Уважаема Моника, в договора ти пише, че отношенията се прекратяват моментално със спирането на сайта, без компанията да ти дължи каквото и да е било. Да беше влезнала в този форум, когато се дискутираше надълго и нашироко, колко абсурдни клаузи са това....... сега дръпнаха шалтера на сайта и ще пиеш една студена вода. Принципно има вариант, както "ало измамниците" вземат доброволно парите на наивници и ги вкарват в заблуда ама трябва да се посъветваш с адвокати. Така или иначе дружеството е с милиони задължения, така че няма да е никак лесно да се докопаш до каквито и да е пари, приеми че си научила урок за 4000 лв и готово
                              Ти май си подписал същият договор , та си толкова запознат с клаузите ??! Това е несериозно - спира сайтът , спира и договорът . Всичко е абсурдно и жалко , точно когато беше най-голямата криза спекулираха с глада на хората и се подиграха с надеждата им . Беше от ясно по-ясно каква пирамида е . Аз отидох на една единствена презентация на SCI в хотел Кемпински и не я издържах цялата . Показваха на едни екрани щастливи хора , пари които само се умножават , скъпи коли , яхти , къщи . Тоя, който ме заведе беше скочил с 3000 лв и излъга и брат си да влезне с толкова и маса хора . Казах му ,че това е пирамида , той ми вика - някой ден хората под мен ще си пият кафето в друга държава и аз ще печеля пари от това . НЯМА ПРОБЛЕМИ Сега някой си пие кафето в друга държава с неговите пари. Сайтът им беше с домейн Сейшелски острови .които са офшорна зона , сметките им също са били там .Никой няма информация тези хора колко пари са взели и колко имат по сметките. Но малко хора се запитаха защо sci.sc , а не .com или .bg . Жалко е колко интелигентни хора повярваха на тези глупости . Скоро като ги позабравят тези , ще се появят други измамници и пак старата песен на нов глас .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Monika12345 Разгледай мнение
                                Аз бях една от последните излъгани да се включат в тази компания.Дадох 4000лв.,а насреща нищо не съм получила.Някой знае ли има ли начин да си върна парите и как?
                                като им видя мутрите мазни...що си даде парите????

                                Коментар

                                Working...
                                X