IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Saveway / SCI - мнение? (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение
    Някой да е запознат с компанията Lyconet?
    Разбира се , днес се опитаха да ме измамят но не се получи.Момичето което се опита да ме измами е от пловдив и много големи приказки като например обещания че тези пари се връщат че команията е световна и че имат криптовалута която в най-скоро време ще надмине "БИТКОЙН-ЪТ"
    Имали акций , имат и влияние с недвижимите имоти.Даже и самата тя не си и повярва когато ми го разказа.Хора пазете се ТОТАЛНА ПИРАМИДАЛНА СХЕМА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!!!!!

    Коментар


    • Някой да е запознат с компанията Lyconet?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
        Благодаря, точно онзи ден пусках тема за навлизащите Cashback платформи и бях забравил името на тези измамници. Много смях имаше в тази тема. И все пак, никой ли не е запознат с тези : https://www.cashbackworld.com/bg или тепърва ще четем статии и конспирации?
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • https://ncc.bg/team/glaven-pastor/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kamen88 Разгледай мнение
            ...Като цяло обаче се оказа , че работя за доста умни измамници.
            В този аспект виждаш ли някакъв шанс да си получиш от, хм, някого там (щото гледам в ТР управителката на "Сейвуей" вече също е "заличено обстоятелство") присъдените неизплатени заплати?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение
              Четете бе хора. Ние тук като писахме, защо не ни повярвахте? Крис така добре беше описала пирамидата.
              Честно казано сметнах, че всичко е добре изигран черен пиар. Дори хората които "защитаваха" Saveway изглеждаха като от някаква секта , все едно някой им плаща за да го правят. Ръководството го обясняваше с отказа им за реклама в съответна телевизия. Пълни глупости общо взето. Доста хора останаха опарени , което е лошо. Не съжалявам за отделеното ми време в компанията единствено и само заради хората с които имах шанса да работя. Като цяло обаче се оказа , че работя за доста умни измамници.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kamen88 Разгледай мнение
                Разбира се , че не.
                Съжалявам единствено, че не се усетих по - рано какви са всъщност. Отговарях за обектите , никога не съм предлагал ''бизнес пакети'', работата беше що годе добре платена и приятна. Такава подигравка с всички не съм очаквал... Имам колеги на които дължат доста повече пари.
                Четете бе хора. Ние тук като писахме, защо не ни повярвахте? Крис така добре беше описала пирамидата.

                Коментар


                • Разбира се , че не.
                  Съжалявам единствено, че не се усетих по - рано какви са всъщност. Отговарях за обектите , никога не съм предлагал ''бизнес пакети'', работата беше що годе добре платена и приятна. Такава подигравка с всички не съм очаквал... Имам колеги на които дължат доста повече пари.


                  Първоначално изпратено от antiscam Разгледай мнение
                  Виждам, че пирамидата SaveWay е осъдена и по друго дело от Пловдивския съд.

                  Измамника Станчо Рангелов е запалил с пари и фирмата доставчик на услугите, представляващи техническа възможност за получаване на SMS съобщенията.
                  Решението:

                  http://www.rs-plovdiv.com/%D0%94%D0%...%B5/24-05-2016

                  П.С. - kamen88, финансовите сектанти платиха ли ти дължимото или положението е
                  от умрял писмо?...Защото Шрека не е като да няма кинти, поне с няколко
                  милиона евро е дръпнал напред за близо двугодишна жътва в Израел...

                  Коментар


                  • Виждам, че пирамидата SaveWay е осъдена и по друго дело от Пловдивския съд.

                    Измамника Станчо Рангелов е запалил с пари и фирмата доставчик на услугите, представляващи техническа възможност за получаване на SMS съобщенията.
                    Решението:

                    http://www.rs-plovdiv.com/%D0%94%D0%...%B5/24-05-2016

                    П.С. - kamen88, финансовите сектанти платиха ли ти дължимото или положението е
                    от умрял писмо?...Защото Шрека не е като да няма кинти, поне с няколко
                    милиона евро е дръпнал напред за близо двугодишна жътва в Израел...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kamen88 Разгледай мнение
                      Щеше да е готино ако имах да взимам 3 милиона. Къде е Доктора сега? Ето ти доказателството.
                      Харчи парата на Малдивите?!?!
                      ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

                      Коментар


                      • Щеше да е готино ако имах да взимам 3 милиона. Къде е Доктора сега? Ето ти доказателството.

                        Първоначално изпратено от fremd Разгледай мнение
                        Пооляли са се от вестника с тези 3 милиона. По милион на месец едва ли даже Попа и Шрек са докарвали

                        http://www.rs-sz.com/Reshenia/2015/a...6/64642616.htm

                        ОСЪЖДА „СЕЙВУЕЙ БЪЛГАРИЯ" ЕООД, ЕИК 200985219, със седалище и адрес на управление: гр.Пловдив, район „Централен“, ул.Бетовен № 6 да заплати на К.К.П., ЕГН **********,***, със съдебен адрес:***, чрез адвокат В.М. сумата от 3 079,75 лева, представляваща неизплатено трудово възнаграждение за периода от м.януари до м.април 2015г., сумата от 292,83 лева, представляваща лихва за забава върху сумите за трудово възнаграждение, ведно със законната лихва върху главницата от 3 079,75 лева, считано от 04.05.2016г. до окончателноно й изплащане, както и сумата от 500 лева, представляваща направени разноски за адвокат.

                        Коментар


                        • Пооляли са се от вестника с тези 3 милиона. По милион на месец едва ли даже Попа и Шрек са докарвали

                          http://www.rs-sz.com/Reshenia/2015/a...6/64642616.htm

                          ОСЪЖДА „СЕЙВУЕЙ БЪЛГАРИЯ" ЕООД, ЕИК 200985219, със седалище и адрес на управление: гр.Пловдив, район „Централен“, ул.Бетовен № 6 да заплати на К.К.П., ЕГН **********,***, със съдебен адрес:***, чрез адвокат В.М. сумата от 3 079,75 лева, представляваща неизплатено трудово възнаграждение за периода от м.януари до м.април 2015г., сумата от 292,83 лева, представляваща лихва за забава върху сумите за трудово възнаграждение, ведно със законната лихва върху главницата от 3 079,75 лева, считано от 04.05.2016г. до окончателноно й изплащане, както и сумата от 500 лева, представляваща направени разноски за адвокат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gavrilov Разгледай мнение
                            След като SCI/Saveway е вече история, мисля за редно да насочим вниманието си към следващите схеми за лесни и бързи пари. Напоследък Понци схемите, прикрити зад МЛМ бизнеси станаха отново актуални. Постоянно получавам покани от познати да се включа в поредния "уникален" бизнес.
                            Първо един бегъл познат се опита да ми представи бизнес с така наречените криптовалути като компанията се казва Swiscoin и изглежда като класическа Понци схема.
                            После на следващата седмица ми се обади друг бегъл познат, който ме агитира да се включа в компания предлагаща софтуерни продукти на име Stiforp, която въпреки, че изглежда по-приемлива поради по-ниската първоначална инвестиция си е отново пирамида откъдето и да я погледнеш.
                            Прави ми впечатление и че старите пушки, които се подвизаваха в пирамиди като SCI, Lyoness и прочие сега са се включили в новоизлюпените схеми като някои от тях членуват буквално във всяка схема... Де що има МЛМ с прикрита Понци схема те са там...
                            Вие били ли сте агитирани да се включите към въпросните компании?
                            Има специална тема за пирамиди и всякакви други мошенци. Пиши там ако имаш достоверна информация за новоизгрели "звезди". Ето линк към темата:

                            Пирамиди, фараони и балъци за милиони
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • След като SCI/Saveway е вече история, мисля за редно да насочим вниманието си към следващите схеми за лесни и бързи пари. Напоследък Понци схемите, прикрити зад МЛМ бизнеси станаха отново актуални. Постоянно получавам покани от познати да се включа в поредния "уникален" бизнес.
                              Първо един бегъл познат се опита да ми представи бизнес с така наречените криптовалути като компанията се казва Swiscoin и изглежда като класическа Понци схема.
                              После на следващата седмица ми се обади друг бегъл познат, който ме агитира да се включа в компания предлагаща софтуерни продукти на име Stiforp, която въпреки, че изглежда по-приемлива поради по-ниската първоначална инвестиция си е отново пирамида откъдето и да я погледнеш.
                              Прави ми впечатление и че старите пушки, които се подвизаваха в пирамиди като SCI, Lyoness и прочие сега са се включили в новоизлюпените схеми като някои от тях членуват буквално във всяка схема... Де що има МЛМ с прикрита Понци схема те са там...
                              Вие били ли сте агитирани да се включите към въпросните компании?

                              Коментар


                              • Балъците ясно, но държавата липсва. От години я има тази тема и много форумци обосновано обясниха защо това е пирамида, включително го обвързаха със ЗЗП. Мисля че и някаква преписка се беше образувала от комисията. Абсолютно бездействие, дай му на чиновника само да си драпа ташунките.

                                Коментар

                                Working...
                                X