IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ветрогенератор с турбина с летящи крила

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бях питал какво стана с Кънчев/Кунчев, никой ли нищо не знае?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Шапка му свалям, кораво парче излезе Кънчев/Кунчев. Само не знам, с тази чуплива по принцип турбинка, ще продължи ли да се вътри за патентни такси.
      Народът има много верна приказка " присмял се хърбел на щърбел"

      Коментар


      • ....да разлаем кучетата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          За разлика от Кунчев, тоя продължава да си вярва
          Шапка му свалям, кораво парче излезе Кънчев/Кунчев. Само не знам, с тази чуплива по принцип турбинка, ще продължи ли да се вътри за патентни такси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Е що след една година? Че той (измамника) си е отсвирен отдавна?

            За разлика от Кунчев, тоя продължава да си вярва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Виждащ себе си след една година. Кунчев ти няма наглостта само
              Е що след една година? Че той (измамника) си е отсвирен отдавна?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Виждащ себе си след една година. Кунчев ти няма наглостта само
                Говориш за себе си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Определено са те отсвирили, Кънчев/Кунчев.
                  Виждащ себе си след една година. Кунчев ти няма наглостта само

                  Коментар


                  • Определено са те отсвирили, Кънчев/Кунчев.

                    Коментар


                    • Изоставили сте, колеги, своя Кунчев/Кънчев. Уж го подкрепяхте, пък нА, не виждам, да е с действие. Например, защото е зелено...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Кунчев май е емигрирал в Тунис

                        https://www.monitor.bg/bg/a/view/256...-с-криле
                        Сега го гледах. Оставам с впечатлението, че имат разлика, т.к. прототипът на Кунчев, ако се върнем към видеото в началото, извършва се и въртене около надлъжна ос, което, в тунизийското изпълнение, не виждам. Много са подвижните съединения, движенията са сложни и ТОВА, води до още една съществена разлика , както при колибри и орела, да речем: Ресурсно дефиниран, много по-кратък, физически живот. Ако орелът надживява 80-100 години, колибрито, и 5 не стига. За сметка на своето изящество, колибрито има нормален пулс между 1000 и 1300 удара в минута, а такива прецизни органи, имат приблизително еднакъв брой заложени движения до смъртта. Като задавах десетки пъти въпроса за здравина, технологичност, трайност и т.н., аз не съм се шегувал, нито съм се подигравал с гордия вече, собственик на патента. ОК, изобретил. Ок, патентовал. Ала, ако не произвежда и не продава, само патентните такси ще му изядат ушите. Пък, на фона на споменатите проблеми, освен като любопитен демо-обект, като промишлен, масов и пазарен, не го виждам. Ще му помогнете ли да го произведе и да докаже, че не съм прав?
                        ​​​​​​...Ся, ако бяхте сериозни антипирамидисти, да бяхте вкарали там, не знам колко, ама да му помогнете на човека, и да ми натриете носа, нале. Напр.Матеев да му откупи патента или поне, лиценз да вземе, да прави там, още едни ВЕИ-та? Хем някой лев за Кунчев, хем ... Далаверка?

                        - Да, ама не. Велики бърборители. Не е, като да търгуваш с гаражи, или да дращиш из форуми за ст'инки...
                        Last edited by Pyramid; 30.08.2020, 09:33.

                        Коментар


                        • Кунчев май е емигрирал в Тунис

                          https://www.monitor.bg/bg/a/view/256...-с-криле

                          Коментар


                          • ...Ейй, не си обичате Кънчевия/Кунчев приятел, и това е. Може ли тей?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              То и с невъзможната тръбичкка нищо не става, но ти плачеш на чужди гробища
                              Че откога питането е „плач”? Прости въпроси,
                              без отговор...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                И така, какво става с масовото приложение на турбината? Искам да и се порадвам, щото...
                                Ти за тръбичката кажи измамник, до къде я докара с масовите продажби?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X