IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИНВЕСТИЦИОННО ЗЛАТО - Продавам на борсова цена!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това едва ли има огромно значение, след като продават - кюлчета до 1кг - цена спот + 6.5%, кюлчета над 1кг - цена спот +2.5% в денят на плащане.
    За повече инфо търсете инж.Петров.

    Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    От фирмения сайт на КЦМ:
    -------------------
    Продукцията на КЦМ АД е регистрирана на следните международни борси за метали:

    Лондонска метална борса (LME) – регистрация на олово метал качества KUM 99.99 и KUM 99.97 и цинк метал качество KUM 99,995 (SHG);
    London Bullion Market Association (LBMA) – сребро на блок, ленти и гранули.

    От 2006 година КЦМ АД е включен в листата на одобрените производители и доставчици на сребро на други две борси:

    Дубайската борса за търговия на диаманти и благородни метали (DMCC) – сребро на блок и гранули;
    Борса на благородни метали в Истанбул (IGE) – сребро на блок и гранули.
    ----------------------------------------------
    Значи - нямаме "световно призната" рафинерия за злато
    www.finance5.bg

    Коментар


    • Благодаря Марин

      Коментар


      • От фирмения сайт на КЦМ:
        -------------------
        Продукцията на КЦМ АД е регистрирана на следните международни борси за метали:

        Лондонска метална борса (LME) – регистрация на олово метал качества KUM 99.99 и KUM 99.97 и цинк метал качество KUM 99,995 (SHG);
        London Bullion Market Association (LBMA) – сребро на блок, ленти и гранули.

        От 2006 година КЦМ АД е включен в листата на одобрените производители и доставчици на сребро на други две борси:

        Дубайската борса за търговия на диаманти и благородни метали (DMCC) – сребро на блок и гранули;
        Борса на благородни метали в Истанбул (IGE) – сребро на блок и гранули.
        ----------------------------------------------
        Значи - нямаме "световно призната" рафинерия за злато
        Last edited by marin1; 04.09.2011, 12:16.
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inokentii Разгледай мнение
          Ех, предобеден смях.

          Единият оревава сокака за една единствена унция (с вдлъбнатина, което обезмисля идеята му за изгодна продажба), а другите си мерят златните членове...

          Но имам въпрос. Има ли в България световно призната златна рафинерия???
          Мисля КЦМ Пловдив
          все пак зависи какво имаш предвид с "световно призната"
          не са като PAMP рзабира се, но мисля имат авторитет на LME
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Ех, предобеден смях.

            Единият оревава сокака за една единствена унция (с вдлъбнатина, което обезмисля идеята му за изгодна продажба), а другите си мерят златните членове...

            Но имам въпрос. Има ли в България световно призната златна рафинерия???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от turandot Разгледай мнение
              Да ама ако отиде в Швейцария ще му го купят, защото е злато на UBS, които изкупуват обратно.
              :-) вицове ли ще си разказваме ?
              www.finance5.bg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                Ааа, това злато се купува обратно на 1/2 от борсовата цена, и то ако се намери купувач.
                Да си мислил като си купувал от ПИБ, те не изкупуват обратно
                Да ама ако отиде в Швейцария ще му го купят, защото е злато на UBS, които изкупуват обратно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  На бас за бутилка Джим Бим, че не можеш да и вземеш казаните от теб проценти.То, ако можеше да вземеш 95 % от борсовата цена, нямаше да я има тази обява.
                  Вместо да му се обясняваш защо не го пратиш да прочете статията в твоя блог - че златото свършвало....
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tor05 Разгледай мнение
                    Продавам инвестиционно злато на борсовата цена!

                    1 трой унция, проба 9999, със сертификат и опаковка!
                    що го продаваш бе човек. Не чухте ли експертите да казват "не си продавайте златото, тое ценно" - по телевизията ги дадоха
                    Може пак да ги дават ))))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      ПК - или златаря ти е открил философския камък
                      или ти идея си нямаш от търговия със злато .....
                      в 1000 гр. 14 карата злато - има най-много 585 гр. чисто злато (т.е. 24 карата)
                      ако това което пишеш е вярно - сериозно трябва да се замислиш - имаш ли въобще някакво злато????
                      т.е. дали "златаря" не те е хързулнал с някакво тенеке ....
                      Златарят си е О.К.
                      А какви са неговите врътки, хич и не искам да мисля
                      Ама арменец.......
                      www.finance5.bg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от know how Разгледай мнение
                        Ми ще ти отговоря с въпрос на въпроса

                        След като на мен златаря ми го дава така : За 1кг 14К , той ми връща 990гр.24 К + 0.90лв за грам, що аз да не те мина с 290гр + 0.4лв на грам ?
                        ПК - или златаря ти е открил философския камък
                        или ти идея си нямаш от търговия със злато .....
                        в 1000 гр. 14 карата злато - има най-много 585 гр. чисто злато (т.е. 24 карата)
                        ако това което пишеш е вярно - сериозно трябва да се замислиш - имаш ли въобще някакво злато????
                        т.е. дали "златаря" не те е хързулнал с някакво тенеке ....
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
                          Чакай да те питам и аз като @човек "ненаясно" с тези неща@ как се получи така че за 1 кг 14 К злато (533 г чисто злато) ти даваш 700 гр. чисто злато + 1.30лв на грам за обработката?!

                          Не знам каква ракия си си купил днес от женския пазар, ама по-добре да не я пиеш повече
                          Ми ще ти отговоря с въпрос на въпроса

                          След като на мен златаря ми го дава така : За 1кг 14К , той ми връща 990гр.24 К + 0.90лв за грам, що аз да не те мина с 290гр + 0.4лв на грам ?
                          www.finance5.bg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tor05
                            Сделката е доста изгодна за всеки, който се интересува от злато като инвестиция. За мен също би била изгодна, тъй като ми спестява загубите по маржа.
                            Смешник, стига си се обяснявал кое е изгодно и кое не. Пусна си офертата, ако има будали да се вържат, си е тяхна работа.

                            Стига си спамил тука, бот

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tor05 Разгледай мнение
                              Продавам инвестиционно злато на борсовата цена!

                              1 трой унция, проба 9999, със сертификат и опаковка!
                              Ако имаш някой кило сребро .. казвай.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от know how Разгледай мнение
                                Виж сега, е това дето си го написал и съм го подчертал в тъмно, най-ме жегна.

                                Виждам, че се виждаш като милионер до няколко години. Но не знаеш как точно да стане това. Та да те светна, като човек "ненаясно" с тези неща какво и как да направиш.
                                1. Почваш да изкупуваш 14К злато скрап(обечки,пръстенчета,и синджирчета) на цена към момента 41-42лв за 1гр.
                                2. Като събереш 200-500гр. ми се обаждаш.
                                Офертата ми е следната : На Х грама (да кажем 1кг) 14к , аз ти давам 0.7кг. 24к злато + 1.30лв на грам за обработката.
                                3. След тази врътка, продаваш 24К си злато на който искаш на СПОТ цена -5% и в крайна сметка след цялата операция ще си направил печалба от около 30-35%

                                Ако бързо пълниш (по 1кг на седмица) ще останеш много доволен, а освен това ще станеш и богат.
                                Чакай да те питам и аз като @човек "ненаясно" с тези неща@ как се получи така че за 1 кг 14 К злато (533 г чисто злато) ти даваш 700 гр. чисто злато + 1.30лв на грам за обработката?!

                                Не знам каква ракия си си купил днес от женския пазар, ама по-добре да не я пиеш повече
                                podpis

                                Коментар

                                Working...
                                X