IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИНВЕСТИЦИОННО ЗЛАТО - Продавам на борсова цена!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tor05 Разгледай мнение
    Отново ще помоля, ако нямате интерес за покупка да не коментирате, особено ако не сте наясно с търговията със злато.

    Предлагам стандартна монета 9999, Виенска Филхармония със съдържание на злато 31.104г (де факто 1 трой унция чисто злато). Мога да я продам по всяко време в златарските магазини на 95% от стойността й.

    Но тъй като навсякъде обикновен човек би си я купил с поне 5% надценка от борсовата цена, аз предлагам 0% надценка, за да се избегне посредник, което съответно спестява комисионната и за двете страни.

    Надявам се да съм бил изчерпателен.
    Виж сега, е това дето си го написал и съм го подчертал в тъмно, най-ме жегна.

    Виждам, че се виждаш като милионер до няколко години. Но не знаеш как точно да стане това. Та да те светна, като човек "ненаясно" с тези неща какво и как да направиш.
    1. Почваш да изкупуваш 14К злато скрап(обечки,пръстенчета,и синджирчета) на цена към момента 41-42лв за 1гр.
    2. Като събереш 200-500гр. ми се обаждаш.
    Офертата ми е следната : На Х грама (да кажем 1кг) 14к , аз ти давам 0.7кг. 24к злато + 1.30лв на грам за обработката.
    3. След тази врътка, продаваш 24К си злато на който искаш на СПОТ цена -5% и в крайна сметка след цялата операция ще си направил печалба от около 30-35%

    Ако бързо пълниш (по 1кг на седмица) ще останеш много доволен, а освен това ще станеш и богат.
    www.finance5.bg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tor05
      Монетата има микроскопична вдлъбнатинка и трябва да се изкупи като инвестиционно злато. Поради тази причина и заглавието на темата е "инвестиционно злато", а не името на конкретната монета. Ако можех да я продам над борсовата цена, действително тази тема нямаше да съществува.

      Сделката е доста изгодна за всеки, който се интересува от злато като инвестиция. За мен също би била изгодна, тъй като ми спестява загубите по маржа.
      Ти май се опитваш да убедиш другите в нещо, в което сам не вярваш, а?! Не си на точното место, приятел! Тук знаеш ли от колко циркове има връщани хора?! А и това не е сайт за обяви, ако трябва да допълня!

      Коментар


      • В момента TAVEX изкупуват Виенската Филхармония 1 унция - над борсовата цена на метала - 2660 лв. = ЕУР 1360
        а златото в момента е ЕУР 1321/XAU
        Само казвам
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tor05 Разгледай мнение
          ... Мога да я продам по всяко време в златарските магазини на 95% от стойността й...
          На бас за бутилка Джим Бим, че не можеш да и вземеш казаните от теб проценти.То, ако можеше да вземеш 95 % от борсовата цена, нямаше да я има тази обява.
          Last edited by Jay Gould; 02.09.2011, 17:45.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
            Ааа, това злато се купува обратно на 1/2 от борсовата цена, и то ако се намери купувач.
            Да си мислил като си купувал от ПИБ, те не изкупуват обратно
            Отново ще помоля, ако нямате интерес за покупка да не коментирате, особено ако не сте наясно с търговията със злато.

            Предлагам стандартна монета 9999, Виенска Филхармония със съдържание на злато 31.104г (де факто 1 трой унция чисто злато). Мога да я продам по всяко време в златарските магазини на 95% от стойността й.

            Но тъй като навсякъде обикновен човек би си я купил с поне 5% надценка от борсовата цена, аз предлагам 0% надценка, за да се избегне посредник, което съответно спестява комисионната и за двете страни.

            Надявам се да съм бил изчерпателен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Никой няма да го купи по борсови цени .
              Грую
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tor05
                Това е датата на закупуване по фактура. Автентичността може да бъде проверена, разбира се.Моля да пишете в темата, само ако имате интерес.
                Благодаря.
                Никой няма да го купи по борсови цени .
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Защо не пробваш в Tavex? Работят с марж от 5-6%.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tor05 Разгледай мнение
                    Продавам инвестиционно злато на борсовата цена!
                    1 трой унция, проба 9999, със сертификат и опаковка!
                    Ааа, това злато се купува обратно на 1/2 от борсовата цена, и то ако се намери купувач.
                    Да си мислил като си купувал от ПИБ, те не изкупуват обратно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tor05 Разгледай мнение
                      Първа Инвестиционна Банка, 19-ти август 2011.
                      Да не са правили клюлчето в Кремиковци
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първа Инвестиционна Банка, 19-ти август 2011.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tor05 Разгледай мнение
                          Продавам инвестиционно злато на борсовата цена!

                          1 трой унция, проба 9999, със сертификат и опаковка!
                          Сертификата от кой е ?
                          www.finance5.bg

                          Коментар


                          • ИНВЕСТИЦИОННО ЗЛАТО - Продавам на борсова цена!

                            ПРОДАДЕНО
                            Last edited by tor05; 09.09.2011, 15:19.
                          Working...
                          X