IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компании с идиотско поведение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid
    А какво ще кажете за Globul?
    Повреди ми се СИМ картата. Отивам в офис на Глобул. Той ми вика от телефона е. Пред него сменям СИМ картата със неговата, неговата беше Виваком, телефона си работи нормално.

    Вика ми да ама защото моята е Виваком. Телефона ми е купуван с промоция на Глобул.

    Казвам - дайте една Глобул да пробваме - никой в офисчето нямаше СИМ карта на Глобул. Искаха 12 лева да ми сменят бъгливата им СИМ карта а би трябвало да е безплатно.

    Коментар


    • За безочието на монополистите и слепотата на държавата:

      http://www.ekipnews.com/?p=27273

      На територията на ЧЕЗ всичко е спокойно. Печалбите са гарантирани


      ТЕМАТА СИ ЗАСЛУЖАВА НЕ Я ОПОРОЧАВАЙТЕ!!!
      Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

      Коментар


      • Компании с идиотско поведение

        GMBG Ltd. НАБИРА МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ за САЩ! ( izmamni ot Joro @ 2009-12-25 03:55:13 )
        направихме уеб страница за проекти за общините на този мошеник, а още не ние платил за услугите.
        www.prosolars.com е една от уеб страниците на Георги Михайлов-лъжеца. Вижте му профила на в http://www.linkedin.com/pub/george-mihailov/7/266/3a6 само. Толкова много лъжи...

        Ето една в която този провинциaлен мошеник се представя като

        Georgi Мihaiillov
        Technollogy Transfer Offiice
        Sofiia Uniiversiity

        http://www.aubg.bg/sofia/elieff/cep/...07-09%20EN.pdf

        Това е линка за референция, а се сещате, че такъв офис няма Софийския Университет...
        http://www.bg-chicago.com/ads69.html

        Коментар


        • Тя в кой вход живееше?
          А кой й беше ротния ?
          А акции на коя компания държи ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid
            "...Имахме, 'ма тати го изпи" ;-)
            я тати, я ламята спаска

            Коментар


            • "...Имахме, 'ма тати го изпи" ;-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                МОНБАТ !
                къде е млякото

                Коментар


                • Хвърляме майтапи, лафове...но, не сме мнозинство тези, които подкрепяме думите си с факти. "МОНБАТ"звучи чудесно - да видим, обаче,
                  ЗАЩО МИСЛИТЕ ТАКА ?

                  Коментар


                  • Край-ни край, ама кой да обади, к'во му е на Монбат-ът?

                    Коментар


                    • Дон'край фор ми, Аржентииина... )
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Ще ни разкажеш ли, какво точно имаш предвид?

                        Коментар


                        • МОНБАТ !

                          Коментар


                          • Забравих: Вече почти всеки месец се разчува за скандали с откраднати лични данни от кредитни и дебитни карти - оттук до бръкването в личните финанси е само една крачка. Имат шанса да прескочат изобщо това стъпало / забравих да спомена, те самите създават предпоставки за това/, обаче...
                            ... клиничното състояние, при което не ти стига акълът дори да зададеш /ама НЯКАКЪВ, ИЗОБЩО! / въпрос, граничи с кретенизъм. Положението се усложнява от факта, че болните изобщо не осъзнават, колко са зле.

                            Накратко:
                            Жалка история

                            Коментар


                            • Днес чета това тук и току се замислих:
                              - Че те не са искали да става по-добре! Това било, значи! Искат да си живеят, както досега, ама и да лапат...без да си дадат труда да станат по-добри. Колко съм бил наивен!
                              Наивен съм и не разбирам /на примера на мобилните оператори/:
                              1.При общото снижаване на цените и наситения пазар, как ще си гарантират печеливша основна дейност?
                              2.На какво отгоре са убедени, че предоставят сигурни услуги? Защото често се случват "грешки" при набиранията.
                              3.Как ще ми гарантират неприкосновеност на кореспонденцията, особено, при измененията в Закона за съобщенията? Бил-не бил бандит или терорист, всичко ти се пише и се контролира при поискване-днес кога и с кого, утре-какво си говорим.
                              4.Не разбират ли, че на много от услугите им липсва основна потребителска характеристика, която ограничава честотата и кръга на потребление?
                              До момента, пропуснатите им ползи са около 90 милиона - доказуемо - и нарастват.

                              !?! ...
                              Абе, тези ни разбират ли, че сами си довкарват кризата вкъщи ?!?

                              Уф, какво питам, като е ясно ? :-(

                              Коментар


                              • Че стиска ли им?
                                -Да се минат? - Нивгиш.
                                По-скоро, нещастните оператори няма да вземат това, което могат но, да погледнат по-далеч относа си - абсурд. Че то изобщо няма такова нещо като "безплатни минути". Дори и към себе си, ти пак си ги плащаш като поп с "такса пакет".
                                Само не знам, кого лъжат. Иначе, за очакванията ми - не, не очаквам да се регистрираш, ако просто " само ще четеш нещо". Но, ако /случайно ;-) / нещо от публично показаните нещица ти допадне и поискаш да се запознаеш по-подробно, ще се наложи. Отделно, че най-чувствителните материали са само за регистрирани а, за да публикуваш, регистрацията е задължителна. Някаква, с координати за свръзка, за да получиш достъпа до инфото. Просто, без лични данни.

                                Коментар

                                Working...
                                X