IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компании с идиотско поведение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма изтичане на данни от системата на М-тел
    http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=596503
    Недопустимо е в 21 век, в европейска държава най-големия телеком да си позволи да държи клиентите си в неведение за сметките им. Това е момента, в който Държавата - в лицето на Комисията за защита на потребителите,трябва да се намеси и да наложи възможно най-големите санкции позволени от закона.
    Според мен, след като не могат да ни уведомят за текущите ни сметки, да не ги плащаме. Как ще ги установят , след като не им работи софтуера, тук остава впечатлението, че на всеки ще мубъде наложена сметка - някаква средна от последните месеци.
    А най-лошото е, че медиите мълчат за тоя проблем, защото Мтел са най-големия рекламодател в България!!!
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Днес, към родните идиоти, се прибавили и вносни. Нещо чувах за Vodafone

      Коментар


      • С надеждата , поне малко, да се вразумят, 'баси. Защото, ако и надеждата ни напусне, става лошо - все пак, зависим едни от други.
        Това са основните причини.

        Коментар


        • щом компаниите са идиотски, защо ги коментирате, заебете тая работа

          Коментар


          • А сега, забележете:
            Днес, възможно, смутени от споделеното тук от мен, неизвестни на мен, персонално, кратуни / в случая, от М-Тел/ са ми изпратили на мейла не 1 /едно/, ами ...-чакай, да ги преброя...1,2,3,4,5,6 - ШЕСТ ! идентични писма с рекламно съдържание "M-Tel newsletter August", с обем 606,77 КВ, идентични...
            ...не само на себе си, ами и на вчера получените също 6 /ШЕСТ! / писма със същото съдържание. Да бяха ги изпращали през горещия ден - да си река "слънчасали са". А то, всички те са изпратени през тъмната, хладна част на денонощието, от 16,20 ч. 12.08.10 /първото/ до 03,13' на 13.08.10 - последното.
            Не знам, какво точно да си мисля, освен, че...
            Освен, че, така са превъртели, завалиите, та, са се юрнали вкупом да доказват, че идиотизмът е свил гнездо под техния покрив.
            По-крив/по-прав, каква разлика, ако , ама наистина, си сдухан? До днес, за 10 месеца, тези приятели, вместо да почерпят и да реализират удвоен приход без удвоен разход, са реализирали, по скромни изчисления, само от изплащане на заплати за това, което така и не постигнаха, 10*5= 50 млн. лв.и, също така, пропуснати ползи в размер на 10* (25до 40 млн)= 250 до 400 млн. лв. Следвайки Програма-минимум.
            Бедни ми, бедни М-Тел, какво те пиле окълва!

            Коментар


            • Грешката осъзната

              М-Тел, Виваком, Глобул - няколко пъти опитах да им обясня, че, с моя помощ,
              1.Могат да станат по-силни
              2.Могат да гарантират лидерските си позиции
              3.Могат да получат допълнителен финансов ресурс и т.н.
              Сгрешил съм. Не могат, не възприемат. Защото, едва ли бих могъл да им помогна. Трябва те да го пожелаят, обаче,
              Обаче,
              1.Не осъзнават, че, далеч нямат всичко и не владеят достъпните им ресурси. Сами нямат достъп до себе си, не комуникират вътре, в собствените си глави.
              2.Вместо да вземат това, което щедро ще им бъде предоставено, въз основа належащата обществена необходимост, навлеците, безспирно, досадно и малоумно се упражняват в идиотизми и ни натрапват , един през други, 42-инчови "плазми", възможни за спечелване автомобили и др. тъпни, дето само бъркат в джоба и изпразват банковите сметки, по един или друг начин.
              3.Не осъзнават Кризата, Н.В. променящата съзнанието. Забравят, бедните, че, една криза отшумява, идва друга, а, това, от което обикновеният, масов потребител, ще изпитва все по-сериозна потребност, са пари. И предпочитат тези пари да нощуват у тях, вместо да текат през техните турбини. Обикновен ученик от 6-ти клас знае, че, неподвижна вода работа не върши, но, те - изучени, "грамотни", магистри-доктори- с едно-две, че и с по 3 /ТРИ/ висши образования, не могат да го проумеят. Оказва се, че, човек, с възрастта, затъпява.
              4.Не искат.
              Е, бал съм ги.

              Коментар


              • Е? Умълчахте се нещо. Да не би /което вече си е редно, де, само че аз не забелязвам признаци за това/ Н.В.Кризата да е взела да ги вразумява тези компании, субект на темата?
                Ако смятате, че, да - моля, посочете примери.
                Както и за обратното, ако и според вас е факт.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от [b
                  targovec[/b]]
                  Първоначално изпратено от Pyramid
                  Аз не съм чувал. Обаче, тук идиотизъм няма - идиотизмът е при купувачите, които знаят всички кусури и проблеми и...продължават да им купуват ментетата.
                  А ти дали не даваш препоръка за продажба?????????????
                  Пък и не си писал да не е!!!!!!!!!!!!!!!
                  Препоръки не давам. Нито за покупки, нито за продажби. И не съм длъжен да пиша изрично такова нещо - не аз ви насочвам към този или онзи шмекер. Не е мой проблем.
                  Ако не е станало ясно от първия път, обяснявам:
                  Ако си клиент, знаеш, че ти пробутват менте, можеш да откажеш покупка /щото имаш това право/, има откъде да вземеш качествен продукт и, въпреки всичко, си даваш парите за боклуци, квалификацията "идиот", възможно, и попресилена, но, е уместна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr_crash
                    Абе някой да е чувал за фирма с име "АВА-13" ?
                    Продават уиски с неустановен произход.

                    Коментари?
                    ако е 'паралел' може да се окаже, че е по-качествено от продаваното от официалния вносител.
                    Примерно известна марка вносно кафе за България се прави в съвсем различна фабрика от това за Франция и Италия (примерно)
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid
                      Аз не съм чувал. Обаче, тук идиотизъм няма - идиотизмът е при купувачите, които знаят всички кусури и проблеми и...продължават да им купуват ментетата.
                      А ти дали не даваш препоръка за продажба?????????????
                      Пък и не си писал да не е!!!!!!!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • Аз не съм чувал. Обаче, тук идиотизъм няма - идиотизмът е при купувачите, които знаят всички кусури и проблеми и...продължават да им купуват ментетата.

                        Коментар


                        • Абе някой да е чувал за фирма с име "АВА-13" ?
                          Продават уиски с неустановен произход.

                          Коментари?

                          Коментар


                          • http://www.bgnet.info/index.php?opti...16756&Itemid=1
                            ...а бе , някой знае ли разследват ли се тия маймуни... истинските и узаконени рекетьори...кво ли питам, той отговорът е ясен !?Защо те да са богопомазаните и за всички други да има закони , а за тях да няма?! И още един път да запитам, защо не бе въведена истинска конкуренция между енергоразпредел дружества, а на практика се узакони техния рекет...ми така е, докато има УФСЕ ще има и такива дето да ги стригЪт...
                            http://money.ibox.bg/news/id_1571192725
                            自由西藏

                            Коментар


                            • Днес получавам поредната пратка с изискване за бързо реагиране от моите мили дебили, Рийдърс Дайджест-България. Пращат всеки месец между 150000 - 180000 писма, "строго поверителни" с ЕЙ ТАКИВА ПЕЧАТИ...по пощата. Плащат над 100000 лв САМО ЗА ПИСМА, серсемите. Я им купи някой дивотиите, я-не, и натискат, да ги онодя у анусът. И съм им заявил, че не ги искам, и пак се натискат.
                              Каква безизходица за скудоумието, а !?!

                              Коментар


                              • Re: Компании с идиотско поведение

                                Първоначално изпратено от ZlataMara
                                GMBG Ltd. НАБИРА МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ за САЩ! ( izmamni ot Joro @ 2009-12-25 03:55:13 )
                                направихме уеб страница за проекти за общините на този мошеник, а още не ние платил за услугите.
                                www.prosolars.com е една от уеб страниците на Георги Михайлов-лъжеца. Вижте му профила на в http://www.linkedin.com/pub/george-mihailov/7/266/3a6 само. Толкова много лъжи...
                                Ето една в която този провинциaлен мошеник се представя като
                                Georgi Мihaiillov
                                Technollogy Transfer Offiice
                                Sofiia Uniiversiity
                                http://www.aubg.bg/sofia/elieff/cep/...07-09%20EN.pdf
                                Това е линка за референция, а се сещате, че такъв офис няма Софийския Университет...
                                http://www.bg-chicago.com/ads69.html
                                Подайте "сигнал" в инспекцията по труда - глобата за подбор на персонал без лиценз е от 5000лв нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X