IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компании с идиотско поведение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При мен М-тел бяха надписали фактурата,като ми бяха сметнали разговорите по друг тарифен план,Същата грешка продължаваше и този месец.Отстраниха я след като се обадих и обещаха да върнат парите VPN - означава корпоративна група
    Лошото е ,че и Вивател правят същите номера и трябва постоянно да си нащрек да не те прекарат с договорите.Заради това преди време даже си продадох акциите на БТК и не сгреших
    Last edited by vale1; 29.10.2010, 10:16.

    Коментар


    • Близо седмица опитвам да си изясня откъде са ми тези разходи към МенТел /50% не са малко, въпреки, че сметката ми, иначе, не е астрономическа - дали пък на това разчитат, гяволите?/ - постоянно увъртат, нямат данните, явно. И решили нашите да имитират активност- гледам си фактурата и откривам най-малко 2 /два/ пъти надписано време, VPN-и /нямам изобщо устройства, не съм активирал, не ползвам/ и т.н. Посочили са и "едни минути", но, към кого - ниц, всичко "накуп". За справка за изминал период /сякаш могат да ти дадат за бъдещ/ ми искат още 4,80, дивотия след дивотия. Дадох им последен шанс да ми обяснят произхода на сметките и, ако не го сторят, смятам да натоваря с още малко работа КЗП. Ей тъй, нА, да знаят, какви номера се продават още. Няма да бързам със смяна на оператора, но, наложи ли се, и това ще стане.
      Last edited by Pyramid; 29.10.2010, 09:54.

      Коментар


      • патката

        Коментар


        • М-Тел нямат грешка бе, на нас ни се е сторило!
          Днес получих SMS , че е излязла фактурата ми.
          Надписали са ми тарикатите цели 50%.
          Колко удобно, нали са затрили бекъпите, иди си търси правата. Опитват се с надписване да получат това, което пропускат редовно по некадърност.

          Коментар


          • Избраха Мениджър на 2010 г

            Коментар


            • Диверсия ли имаме?

              Коментар


              • Ей, голем стандарт станахме с тоя стандарт ...

                Коментар


                • Е, нищо БЕ! Симпатяга е , харесва ми. И за това...
                  Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Че кво му е на момчето бе?

                  Коментар


                  • Че кво му е на момчето бе?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Големи фирми спипани да слагат соя в продукти “Стара планина“Фирмите са Сами –М”, „Лалов и Вачев” ЕООД, „Унимес” АД – Монтана и „Кен”
                      http://www.mediapool.bg/show/?storyid=171225&srcpos=1

                      Стандартът Стара планина е измама.Докато не се въведе БДС, ще си похапваме смесица от 20 годишното месо, обрезки ,консерванти и соя.
                      Абсолютна измама е! Трябваше да го кръстят стандарт "Министър Найденов" и на всеки кренвирш, салам и тем подобни атрибути да му се окачи снимката с ухилената му и доволна физиономоя. Важното е, че успя да вдигне цената на всякакви смесици от незнам си какво си, но не и месо /нали пък е стара кримка в тоя бизнес/. Не е малко нали? Хубав министир е, евала! Е, те на тоя бих му строшил тиквата, ама без въобще да се замисля!!! Извинявам се за откровението...

                      Коментар


                      • Едно ме учудва:
                        - Как така милите фирми избързаха с участието в конкурса за глупаци?
                        Отделно, мъчно ми е за правителството - ще се наложи да изпълнява обещанията си

                        Коментар


                        • Големи фирми спипани да слагат соя в продукти “Стара планина“Фирмите са Сами –М”, „Лалов и Вачев” ЕООД, „Унимес” АД – Монтана и „Кен”
                          http://www.mediapool.bg/show/?storyid=171225&srcpos=1

                          Стандартът Стара планина е измама.Докато не се въведе БДС, ще си похапваме смесица от 20 годишното месо, обрезки ,консерванти и соя.
                          Last edited by коки; 13.10.2010, 19:46.
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Но не ТОЛКОВА лесно и толкова сигурно. Освен това, може да извършваш плащания и с чужди технически средства, като за това, на всичко отгоре, няма нужда от банкомати, нито от трансфер на никакви идентификационни атрибути, които могат да бъдат прихванати и фалшифицирани. Споменах ли, че броят различни услуги, които могат да се предложат, е към 500-само за първи ред-а животът на клиента се поевтинява, без това поевтиняване да влияе негативно на Мътелските, Злобюлски и Живасомски /който действа, за него е/ приходи, а, тъкмо обратно? Кретенизмът, в случая, се потвърждава и от това, че точка в предложения им договор предвиждаше запознаване без заплащане за услугата - то оставаше едва след пристъпване към реализация на полученото инфо и...
                            Ами, нищо. Даже не опитаха контакт.
                            А, да:
                            - Какви сертификати, бей ефенди? Че те не са нужни в този случай, бе. Не и в ТОЗИ случай На мийка им питката
                            Last edited by Pyramid; 12.10.2010, 22:09.

                            Коментар


                            • Набързо за разплащанията .

                              Има ли в момента електронни разплащания - ИМА - ипей , ел.банкиране и т.н

                              Върху каква среда работят - интернет . Мобилните оператори предлагат ли интернет - предлагат.

                              Телефоните имат ли браузъри - имат.

                              Т.е вски, който иска има мобилно плащане , с леки затруднения напоследък заради сертификатите.

                              Друга причина - разплащането чрез кредитна карта също е "мобилно" и много , ама много по-лесно. т.е топлата вода вече е открита

                              Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Активното подвеждане на потребителите е политика на нечистоплътно, скудоумно и едномерно мислещо ръководство. Нужни са им умни кадри от средното ниво - в ниското е нармално да са глуповати, а във висшето - задължително да са нагли, тъпи и ограничени. Австрийци, гърци и , там, какви бяха онези, третите...

                              Коментар


                              • Активното подвеждане на потребителите е политика на нечистоплътно, скудоумно и едномерно мислещо ръководство. Нужни са им умни кадри от средното ниво - в ниското е нармално да са глуповати, а във висшето - задължително да са нагли, тъпи и ограничени. Австрийци, гърци и , там, какви бяха онези, третите...

                                Коментар

                                Working...
                                X